Jei man kas prieš 2 metus būtų pasakęs, kad grožio dėžutėje radusi  highlighter’į aš apsidžiaugsiu, tai tikrai nebūčiau patikėjusi. Aš ir blizgučiai? Aš ir spindinčios priemonės? Nieku gyvu! Bet gerai, kad niekada nesakiau niekada :). Dabar gi turiu ne vieną tokio pobūdžio produktą ir tikrai džiaugiuosi. Tiesa, “Trifle” kol kas vienintelis yra skysto pavidalo.

Jei skaitote mano tinklaraštį, tai “Trifle Cosmetics” vardas jums tikrai nėra naujiena. Priminsiu, kad esu rodžiusi vieną grožio kosmetinę, kurioje buvo net du jų produktai. Taip pat rašiusi apžvalgą apie lūpų šveitiklį.

Na, ir dabar gi papasakosiu apie skystą highlighter’į, kurį radau sausio Lookfantastic dėžutėje.

Jo naudojimo būdas rekomenduojamas toks pat, kaip ir visų tokių priemonių: tepti labiausiai atsikišusias veido vietas, idant atspindėjusi šviesa sukurtų optinę gražesnių bruožų iliuziją.

SudėtisWater (Aqua)**, Glycerin**, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract**, Polyacrylic Acid, PVP, Hydrolyzed Silk*,  Xanthan Gum, Fragrance (Parfum), Sorbic Acid (Acidum Sorbicum)**. [+/- (May Contain/Peut Contenir) Mica**, Titanium Dioxide (CI 77891)**, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 7499)**].

Nedidukėje tūbelėje besislepiantis blizgus skystis yra tiesiog išspaudžiamas.

Iš pradžių išgąsdina rožinė spalva.

Konsistencija klampi, skirstyti produktą nėra sunku, kvepia lyg ir uogomis.

Rožinis atspalvis šaltas, o gerai išskirsčius iš viso rausvumas susilieja su oda. Ant veido aš taip ir nesugebėjau pagauti efekto nuotraukai. Matyt tikrai gerai paskirstau :). Čia, ant rankos, tai esu truputį padauginusi.

Patinka, tuo, kad lengva naudotis, patinka, kad gana natūraliai atrodo, patinka, kad švyti, o ne blizga. Kartais lašelį sumaišau su kremine pudra. Labai nedaug, dėl lengvučio glow efekto. O štai nepatinka tai, kad dienos bėgyje kažkur dingsta be žinios. Buvo spindesys ir nebėra. Ir dar kaina nėra labai draugiška. Juo labiau, kad sausų priemonių užtenka gerokai ilgiau.

Ši priemonė būtų dar smagesnė, jei linktų į baltą, o ne į rožinę pusę. Visgi čia yra tas produktas, kurį sunaudosiu per daug nesiraukydama, tačiau abejoju ar kartosiu :). O jūs ar bandėt? O gal naudojat kokį kitą skystą highlighterį ir galite rekomenduoti?

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Triflecosmetics.com (apie $24) arba Lookfantastic.com (19.45 EUR).

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.