Paplepėkime ir vėl! Apie kosmetiką, jos gamintojus bei pardavėjus. Turbūt daugelis sutiks, kad tiek priemonių, kiek mes naudojame, nei mums reikia, nei ką. Dažnai netinkama kosmetika tik sukelia problemų, kurias mes šaliname, arba maskuojame kitomis priemonėmis. Ir taip perkam perkam perkam. Vartojam vartojam vartojam. Niekas neverčia. Patys pasirenkame. Dažnam tai teikia malonumą. Man, pvz., labai patinka pradžiuginti save šešėliais, nors aš net dažytis nemoku ir tikrai ne visus turimus spėju naudoti. Kita gi rikiuoja nagų lakus. Trečia nepraeina pro kvepalų parduotuvę. Kiekvienam savo, tačiau ar jums neatrodo, kad dėl mūsų silpnybių gamintojai kartais visai suįžūlėja?

Toks jausmas, kad ima pardavinėti vandens tabletes. Na tas tokias, kur norint gauti vandens, reikia užpilti vandeniu :). Nors ko čia stebiuosi, homoepatija gi jau seniai krauna turtus vandens ir cukraus pardavėjams.

Kodėl gi aš čia apie tai kalbu įraše, kuris turėtų būti apie lūpų šveitiklį? Nes tai susiję. Šis gražutis produktas kainuoja daugiau nei 22 dolerius. 15 gramų induką sudaro štai tokie dalykai:

Sacharozė, drėkiklis iš palmių aliejaus, sviestamedžio aliejus, kvepalai, galimai toksiškas vidutinio saugumo konservantas, pigmentai.

Taigi, 15 gramų dažyto, su aliejais pamaišyto, cukraus už daugiau nei 22 dolerius. Priminsiu, kad tai kadaise buvo apie 70 litų ir suprantu, kad nors pinigai jau nuvertėjo, tačiau vistiek… Štai kodėl ta mano įžanga tokia :). Juk ne viename straipsnyje skaitėme, kad lūpas būtina nušveisti (imkit lūpų šveitiklį), veidą reikia šveisti (štai jums veido), rankas reikia šveisti (šiukštu joms negalima naudoti kūno produktų). Kažkokia apgaulė kyšo kaip zuikio ausys.

Ryškios spalvos šerbetas-šveitikis yra birus. Kvapas nerealus. Prisipažinsiu, kad aš retai kada gardžiuojuosi nenatūraliais braškių ar vyšnių kvapais. Šis gi tikrai panašus į tą, kurį skleidžia tikros uogos trintos su cukrumi.

Tokį šveitiklį rekomenduočiau naudoti duše, nes tada nebaisu, kad pridrabstysite, pvz., ant krūtinės :). Nes aš tai visur pridrabsčiau. Pirštu šveičiu sudrėkintas lūpas. Raudona spalva šiek tiek dažo. Kristalėliai kiek aštroki. Labiau norėtųsi šveisti veidą, bet bijau, nes a) sudėtyje yra poras stipriai kemšančių medžiagų. b) dažo.

Kadangi šveitiklis praturtintas aliejais, tai lūpų nesausina.

Ar rekomenduočiau tokį daiktą pirkti? Ne! Nusipirkite stambesnio, pvz., rudo, gabalinio cukraus. Pamaišykite su mėgstamu aliejumi ir viskas! O jei tingite apskritai ką nors makaluoti, bet lūpas reikia paruošti matiniams dažams – pamasažuokite šiek tiek minkštu dantų šepetuku. Tik švelniai!

Aš šį produktą radau vienoje grožio dėžutėje, bet šiaip smalsu, ar tikrai žmonės perka tokius dalykus? Juk už šveitiklio kainą išeina vienas labai geras kosmetikos šepetėlis, arba rinkinys vidutiniškai gerų. Arba neblogas veido kremas. Arba tikrai ne pati pigiausia pudra…

Įvertinimas:

Naudinga: Jei sugalvosite pirkti tai ieškokite Triflecosmetics.com. Kaina – 22.74 USD.

Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.