Kaip gi jūs laikotės? Aš esu užsivertusi mažais darbeliais, nes jau poryt pas pirkėjus iškeliaus mano pirmoji siurprizų dėžutė. Žinote, kai turi mažą el. parduotuvę, tai daugelis galvoja, kad nelabai ten yra ką veikti. Na, nuneši tuos kelis siuntinius į paštą ir tiek žinių. Bet kadaise aš vienoje programoje žymėdavau laiką, kiek prie kokio darbo užtrunku ir realiai tai gaunasi full time darbas, tik tiek, kad kai dirbi namie ir sau, tai tos valandos išsiskirsto po vėlyvus vakarus, savaitgalius ir pan, plius dar reikia ieškoti kitų pajamų šaltinių. Todėl aš labai mėgstu draugauti su nedidelėmis naujomis parduotuvėmis. Tiesiog malonus solidarumo jausmas, tad džiugiai sutikau pabandyti keletą produktų iš www.thebodywonders.com. Aš pati nesu natūralios kosmetikos maniakė, bet man iš esmės patinka kosmetika, o kai ji natūrali, tai pliusas, o ne trūkumas. Iš trijų mano bandomų priemonių dvi yra skirtos plaukams. Viena jų – aliejus, kurį labai norėčiau laikyti per naktį, bet vyras prieštarauja, nes produktas tikrai labai specifinio kvapo. Visgi, aš ketinu priemonę bandyti per brangiausiojo komandiruotes ir kažkada tikrai papasakosiu. O dabar pakalbam apie aliejų veidui, kuris yra skirtas jautriai, sausai, brandžiai odai.

“The Body Wonders” produktai yra ajurvediniai, pagaminti Indijoje. Apie Ajurvedos principus aš esu skaičiusi, vienas šeimos narys tuo domisi, bet šiaip nesu labai įsigilinusi, tad labai ir čia labai apie tai nesiplėsiu. Tiesiog paminiu, nes gal kažkam tai yra svarbu.

Sudėtis: Sun flower, Almond oil, Jojoba Oil, Manjeeth Ext, Wild turmeric Ext, Carrot seed Oil, Lavender Oil (Pure), Babchi ext., Anantmool Ext, Vitamin E,and BHT.

Šiuo aliejumi rekomenduojama veidą masažuoti 3-4 minutes prieš vonią arba 8-10 prieš miegą. Perteklių nusausinti servetėle.

Aš pati masažuoju kokias 5 minutes prieš miegą. Naudoju 1-2 kartus per savaitę. Mano oda riebi ir brandi, o šis aliejus skirtas sausai, tačiau labai patinka. Masažuoju ant lengvai sudrėkinto veido ir man tikrai nereikia nusausinti pertekliaus, kuo puikiausiai susigeria. O aš gi net labai ir netaupau, nes kai nėra dozatoriaus, tai lengva šliūkštelėti kiek per daug į delną.

Ryte atsikeliu su pailsėjusia, pamaitinta oda, kuri atrodo maloni liesti. Nuplaunu savo rytinėmis putomis ir realiai nelabai bereikia kažkokio kremo. O kai oda pamaitinta, tai gražiau ir atrodo, man atrodo, kad net visokie sudirgimai bei spuogeliai aprimsta, visgi nepiktnaudžiauju, nes dažniau naudoti šį aliejų būtų per daug, sausai odai gal ir patiktų.

Prie įdomių ir patinkančių dalykų galiu paminėti kvapą. Tiesa, čia toks jau asmeniškas reikalas, nes niekada nedrįsčiau rekomenduoti. Kvapas labai stiprus ir ryškiai dominuoja levandos. Seniau aš nemėgau jų, bet dabar kažkas pasikeitė ir man gana malonu dar kurį laiką tą aromatą jausti. Kadangi aliejų, kaip jau sakiau, naudoju prieš miegą, tai net šiek tiek tikiu, kad padeda užmigti.

Vienas tų atvejų, kai aš neturiu ką blogo pasakyti. Gal norėčiau patogesnio buteliuko, jei jau reikia prie kažko prikibti.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite www.thebodywonders.com. 100ml kainuoja 17 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).