Visai neseniai jūs skaitėte mano trumpą nuomonę apie įvairius išmėgintus plaukų priežiūros mėginukus. Šiandien aš nusiteikusi panašiai papasakoti apie “Keune” produktus. Išbandžiau aš ne mėginuką, tačiau tik vieną kartą, tad galiu kalbėti tik apie pirmą įspūdį. Patiko, nepatiko, pirkčiau, o gal net priešui nerekomenduočiau.

Viskas nutiko, kai vėl apsilankiau “Inhair” parduotuvėje. Man pasiūlė išmėginti atkuriančią kaukę iš “Keune” linijos “So Pure Natural Balance Recover”. Aš žinoma, sutikau. O kas nesutiktų?

Trumpai apie liniją: “Keune So Pure Natural Balance Recover”  linija skirta pažeistiems plaukams, kurie yra praradę drėgmės balansą ir pasižymi pažeista vidine plauko struktūra. Ši linija yra praturtinta baltymais, kurie atstato plaukų struktūrą iš vidaus. Plaukai tampa stipresni ir storesni. Sudėtis praturtinta ekologišku argano aliejumi, ekologišku avokado aliejumi, ekologišku kokosų aliejumi bei plaukų paviršių glotninančia medžiaga Crodabond, kuri sutvirtina pažeistą plauko paviršių, išlygina plauko skaidulas ir sustiprina blizgesį.

Apžiūrinėdama tuos akiai patrauklius žalius buteliukus aš itin susidomėjau dar vienu produktu – “Keune” naktinio atkūrimo priemone “Moisturizing overnight repair”. Skamba, kaip tobulas produktas skubančiam žmogui. Užtepi prieš miegą, o ryte išskalauji. Sako, kad jei labai sausi plaukai, tai net to daryti nereikia. Na, bet kalbam ne apie tai.

Mano laukai buvo išplauti.

Ir uždėta kaukė.

Iš karto pasakysiu, kad kvapas yra labai skanus. Beje, man visada linksma klausyti nuostabos, kuria sukelia mano plaukai. Pvz., kai juos ėmė plauti, išgirdau nustebimą, kad jie yra ne tokie šiurkštūs kaip atrodo, gana minkšti. Taigi taip, tokie jie pas mane, visada atrodo labai aptriušę, bet nėra!

Kaip matote kaukės aprašyme sakoma, kad reikia ją palaikyti 3 minutes. Jau praeitą kartą “Inhair” gavau rekomendaciją visas kaukes laikyti bent 20-30 minučių. Šią taip pat laikėme apie 15min. Tuo metu dar gavau naudingą patarimą: kas kartą kaukinamus plaukus būtų gerai apsukti karštu vandeniu sudrėkintu (nugręžtu) rankšluosčiu. Gaunamas pirties efektas, dėl kurio priemonės sveiks gerokai efektyviau. Išbandysiu.

Taigi apie kaukę. Efektas man tikrai labai patiko. Plaukai tapo labai minkšti ir laaaaabai blizgūs. Tai, kad plaukai pridrėkinti ir primaitinti jautėsi ir po kelių plovimų.

Nuotraukose matosi blizgesys. Tą pačią dieną, kai jie purūs ir neformuoti, plaikstosi ir kitą dieną, kai truputį susigulėję.

Bendras efektas man patiko. Patys plaukai pastebimai atrodo gyvybingesni, kitą dieną pastebėjau, kad vis dar minkštučiai. Lieka tik išmokti juos susiformuoti. Bet dabar sugalvojau auginti neskustas puses, tai gal bus galima daugiau visko išmėginti :).

Kaip jau supratote man išbandyta linija patinka. Pirkčiau, nors priemonės nepigios, kiekviena kainuoja apie 20 eurų. O iš tiesų ir nesusilaikiau. Grįžusi vis galvojau galvojau ir štai netikėtai (nes nesitikėjau, kad per šį šventinį savaitgalį siunta ateis į paštomatą) ir rankose laikau minėtą naktinę kaukę. Šiandien bandysiu. Ir kada nors galėsiu parašyti išsamesnį, ne vien patiko-nepatiko įrašą!

Beje, “Keune So Pure” sudaro net 7 skirtingos plaukų priežiūros linijos, tad domėkitės ko jums labiausiai reiktų. “Inhair” parduotuvėse tikrai pakonsultuos.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.