Apžvalga: "Rica" dažomoji plaukų kaukė "Cromearth"

Estimated read time 4 min read

Aš jau minėjau, kad negaliu išeiti į miestą ir neparsinešti kažko kalėdinio, ar ne? Šiandien nusipirkau porą atvirlaiškių (po 2-2,5 EUR! Ir čia dar aš pergyvenu, kad mano atvirukai brangūs?). Bet to nebuvo gana! Prekybos centre aptikau 40% nuolaidą girliandoms, kam būčiau likus abejinga, jei nebūčiau pamačiusi tų konkrečių – silikoninių spygliuotų rutulių. Visiškai papirko, dabar apkarsčiau savo bardakėlį ir laiminga galiu rašyti apžvalgą, kuri bus apie “Rica” dažomąją plaukų kaukę “Cromearth”.

Laikinas dažomąsias kaukes bei balzamus aš naudoju pastoviai, nes tokiu būdu prailginu laiką tarp dažymų. O kadangi plaukus noriu užauginti, tai stengiuosi tausoti. “Cromearth” siūlo 7 spalvas + vieną neautralią kaukę. Mano spalva yra “Burt Umber”, rudiems plaukams.

“Cromearth” pristatymas gana ilgas.

CROMEARTH Masks – tai naujausios kartos RICA produktas – natūralių pigmentų, rūgštinio pH plaukų kaukės, atnaujinančios ir palaikančios natūralių ir dažytų plaukų atspindžius. Kaukių paskirtis – intensyvinti spalvą, suteikti toną, koreguoti plaukų pigmentą, pakartotinai suteikti pigmento, atsižvelgiant į kiekvieną individualų plaukų spalvos atvejį. Galiausiai, siekiant gauti norimą galutinį rezultatą, visas kaukes galima tarpusavyje maišyti.

Į novatorišką produkto CROMEARTH Masks formulę įeina 100 % natūralūs Viduržemio jūros regiono pigmentai, kurie, drauge su sudėtyje esančiais augaliniu keratino ekstraktu bei opuncijų ekstraktu, atkuria plauko vidinę struktūrą, suteikdami plaukams minkštumo ir švelnumo ir ne tik: atgaivinama ir plaukų spalva, jie įgauna gražesnę išvaizdą, ima blizgėti ir švytėti.

Cromearth kaukės naudojamos kaip ir kitos tradicinės tokios rūšies priemonės. Išplaukite plaukus šampūnu Cromearth Neutral Shampoo, rankšluosčiu nusausinkite plaukus, užsimaukite pirštines ir dėkite kaukės masę šepetėliu per visą plauko ilgį ir ant galiukų. Uždėtą kaukę laikykite nuo 5 iki 20 minučių, priklausomai ir nuo pageidaujamo efekto ir nuo plaukų tipo. Po to kruopščiai nuskalaukite.

Patį pirmą įspūdį šiek tiek gadina nekokybiša etiketė, kuri dar nepradėjus naudoti produkto jau atrodo apsitrinusi, o pastovėjusi vonioje labai greitai praranda prekinę išvaizdą. O šiaip buteliukas paprastas ir patogus. Skaidrus, todėl matosi kiek priemonės dar yra, turi dozatorių, kas visada yra pliusas.

Kaukinau-dažiau plaukus kelis kartus ir galiu pastebėti kelis minusus, bei kelis pliusus. Pradėsiu nuo minusų. Vieną, apie etiketę, jau minėjau. Antrasis labai subjektyvus. Kaukės spalva man per rausva ir per šilta. Tačiau, manau, kad sumaišius su kita spalva būtų galima gauti tinkamesnį atspalvį, tad kaip ir sakiau, šis minusas labai subjektyvus. Dar vienas trūkumas – produktas net laikinai nenudažo žilų plaukų. Pvz., alternatyvi panaši priemonė man žilus paslepia vienam kartui. Tai yra, po kito plovimo nusiplauna, bet tarkime kokiai progai galima pasislėpti. “Cromearth” žilus ir palieka žilais, na gal lengvas gelsvas atspalvis ir užsideda.

Pliusai. Kaukė plaukams suteikia ką tik dažytų plaukų spindėjimą. Taip pat labai gerai atlieka kaukės funkciją – plaukus sušvelnina, suminkština, šie tampa purūs (mano skoniui net šiek tiek per daug) ir, kaip jau sakiau, labai blizgantys. Aš įsivaizduoju, kad visos dažytų plaukų kaukės turėtų būti tokios: puoselėti spalvą ir pačius plaukus.

Į šias kaukes rekomenduoju dėmesį atkreipti raudonplaukėms, nes iš patirties žinau, kaip sunku palaikyti spalvą. Taip pat vienas iš septynių variantų yra “Earth Moon”, priemonė blondinėms, kurios nori neutralizuoti gelsvą atspalvį ir dažnai skundžiasi dėl nesėkmių.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukės parduodamos Kuryba.eu fizinėse parduotuvėse – S. Žukausko g. 41, Vilnius; Europos pr. 85, Kaunas. Kaukių kainos: 250 ml – 33.70 EUR, 1000 ml – 90 €. Gamintojo svetainė, kurioje rasite visas spalvas ir aprašymą – haircare.ricagroup.com.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours