Sekmadienis – kaukių diena! Ir taip, šį įrašą ketinau rašyti vakar. Bet aptingau, atleiskite, esu nuodėmių pilna moteris :). Kauke pasimėgavau (tiesą sakant jau senokai ją naudoju), o atsiliepimo palikau laukti :). Pamenate, kažkada rašiau įspūdį apie “The Organic Pharmacy” vitamino C ir papajų veido kaukės mėginuką? Man ji visai patiko, bet beveik 60 EUR už 40ml pasirodė truputį per daug. Na, net ne truputį. Skaitytojai man pažėrė kelias rekomendacijas ir aš jas vis dar prisimenu bei ketinu pasinaudoti (“Mossa” ir “Madara”, jei ką), bet savo ruožtu taip pat ieškojau kokios nors pigesnės alternatyvos ir taip mano rankose atsidūrė “Earth Science, Radiant Skin Masque, Papaya-Glycolic”.

Aprašymas žada, kad oda jau po vieno panaudojimo taps švaresne, šviesesne ir lygesne.

Sudėtis:

Aqua, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) seed meal, potato starch modified, bentonite, prunus armeniaca (apricot) kernel oil, hydroxypropyl methylcellulose, glycerin, carica papaya (papaya) fruit extract, hypnea musciformis extract, gelidelia acerosa extract, sargassum filipendula extract, citrus grandis (grapefruit) seed extract, chamomilla recutita (matricaria) flower extract, salvia officinalis (sage) leaf extract, hamamelis virginiana (witch hazel) extract, lavandula angustifolia (lavender) oil, thymus vulgaris (thyme) leaf oil, allantoin, sorbitol, glycolic acid, lactic acid, sodium hydroxide, citric acid, ethylhexylglycerin, potassium sorbate, phenoxyethanol, titanium dioxide (Cl 77891), fragrance (parfum).

Na, glikolio rūgšties čia atrodo nedaug, papajos ekstrakto kiek gausiau.

Kaukės konsistencija nustebino. Ji tiršta ir, kaip aš juokauju, pilna šiukšlių 🙂

O kaip kitaip pavadinti įvairios formos ir dydžio dalykėlius? Lukštai kažkokie :).

Naudojimo būdas: du kartus per savaitę užtepti, palikti 15 minučių, nuplauti vandeniu. Naudoti apsaugą nuo saulės. Paprasta.

Kaukė lyg ir neturi labai stipraus kvapo, bet ją tepant toks jausmas, lyg koks mentolis garuotų, nes akis graužia :). Tačiau veido nekanda, nešaldo, negraužia ir kitaip nedirgina. Stingdama kaukė džiūvą į savotišką plėvelę. Ne tokią, kaip nulupamų kaukių, kurios gerai prilimpa prie veido. Bet šią irgi galima nulupinėti, ar tiesiog nutrinti. Likučius plaunu vandeniu.

Rezultatai: nepastebėjau, kad oda taptų švaresnė, bet tikrai matau, kad ji pasidaro truputį šviesesnė, skaistesnė, o palietusi jaučiu, kad ir švelnesnė, lygesnė. Neišsausina.

Aš sakyčiau net labiau patiko už tą, kuriai pakaitalo ir ieškojau (paminėta teksto pradžioje).

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. 118ml kainuoja 12.05 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.