Lietuvą purto pikantiškomis detalėmis pagardintas melo ir neskaidrumo skandalas. Šalia paliečiama ir gyvenimo ne pagal savo galimybes tema. Būsiu atvira, produkto, kurio mėginuką išbandžiau, aš negalėčiau nusipirkti čia ir dabar. Tačiau paplanavusi, atsisakiusi vienos kitos grožio dėžutės ir visokių kitokių smulkmenų, tikrai leisčiau sau pasilepinti, jei jis tikrai to vertas. O ar vertas?

Kompanija “The Organic Pharmacy” pasaulyje žinoma ir mėgiama. Užsienio bloguose tikrai nemažai gerų atsiliepimų. Su atstovaujančia kompanija sutarusi išmėginti vieną pasirinktą jų produktą, aš tikrai nudžiugau priedo gavusi ir „Enzyme Peel Mask With Vitamin C and Papaya“ veido kaukės mėginuką. Ši priemonė buvo viena tų, dėl kurių svarsčiau besirinkdama.

Žiūrime pažadus:

Profesionalų veido šveitimą Jums atliks grožio salone, o namuose vertėtų naudoti švelnesnius enziminius (fermentinius) šveitiklius, kurie tirpdo negyvas ląsteles nepažeisdami odos. Norintiems greitų ir akivaizdžių odos pokyčių „The Organic Pharmacy“ siūlo išbandyti vitamino C ir papajų veido kaukę „Enzyme Peel  Mask With Vitamin C and Papaya“. Šveičiamąjį efektą turinčios kaukės veiksmingumas pagrįstas natūralumo ir aukštųjų technologijų deriniu, kuris transformuoja odą ir suteikia jai naujos energijos. Šveičiamąjį efektą turinti kaukė pašalina negyvas odos ląsteles ir inkštirus, sumažina dėmeles ir mažas raukšleles bei puikiai maitina odą, suteikdama jai skaistumo ir švelnumo. Unikalus natūralių vaisių rūgščių, vitamino C ir fermentų, išgaunamų iš papajų vaisių, derinys išlygina odą, o kartu skatina kolageno ir hialurono rūgšties gamybą.  

Kaip naudoti: Užtepkite kaukę ant kruopščiai nuvalytos veido odos. Palikite 10 min. ir švelniai nuvalykite šiltu vandeniu suvilgyta ekologiškos medvilnės servetėle.

Sudėtis:

Sudėtis gausi, bet joje, beveik kaip ir visada, yra visko, ne tik geručių.

Mėginukas nedidelis – 5ml, užtenka porai kartų. Tačiau aš aprašyme pajuodinau tai, kad žadamas greitas ir akivaizdus rezultatas.

Kaukė yra lengvo gelio konsistencijos. Nestipraus kvapo. Padengiau veidą ir laukiau 10 minučių. Vienintelė sritis, kurioje jaučiau šiokį tokį dirginimą bei kutenimą buvo nosis. Po dešimties minučių nuvaliau kaukę sudrėkintu “Makeup Eraser” rankšluostėliu. Odą truputį sausina.

Po pirmo karto pastebėjau tik tiek, kad oda šiek tiek šviesesnė. Po antro karto man pasirodė, kad žandų poros šiek tiek švaresnės ir mažesnės. Probleminė nosis su juodais taškeliais ir probleminis smakras su baltais taškeliais, išliko tokie patys probleminiai. Norėtųsi matomesnio ir greitesnio efekto, bet negaliu sakyti, kad nieko nedaro.

Ar pirkčiau pilno dydžio pakuotę? Manau jei kainuotų, kokių 20 EUR (o tai tikrai nėra pigu, ypač dar jei turite išlikusį įprotį pagalvoti, kiek tai būtų litais), tai tikrai pirkčiau. Dabar dar nesu tikra. Norėtųsi, kad tokio dydžio mėginukai būtų laisvai parduodami. Visgi ši kaukė mane skatina paieškoti daugiau enzyminių variantų ir jei esate kažką atradę, tai lauksiu rekomendacijų.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite Biovaistine.lt. 40ml kainuoja 58 EUR. Su nuolaidos kodu VENIVIDI20 gausite 20% nuolaidą visam asortimentui. Galioja iki vasario galo.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.