Ate ate, bobų vasara! Pradedam penkis lapkričius iš eilės? Gal ne viskas taip ir blogai, nes vakar nusipirkau paltuką. Atsitempiau arčiau elektrinį radiatorių ir esu ryžtingai nusiteikusi laukti vasaros :D. O kol ji ateis, tai spėsiu daug apžvalgų prirašyti. Turiu va vieną seniai pažadėtą apie “Palladio” tušą. Apie kitas išbandytas priemones ir visą priemonių gavimo patirtį galite paskaityti ankstesnėje apžvalgoje.

Pristatymas:

Blakstienų ilgį ir apimtį didinantis tušas.

Į• Aukščiausio lygio tikslumas.

• Pabrėžiamas ilgis ir apimtis.

• Idealiai suderintas blakstienų ilgis.

Prisotinta žolelių ir vitaminų.

SudėtisWater (Aqua), Sorbitan Olivate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Stearic Acid, Polyvinylpyrrolidone/Vinyl acetate (VP/VA) Copolymer, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, VP/Hexadecene Copolymer, Sorbitol, Aminomethyl Propanol, Tocopherol, BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Dimethicone, PPG-17/IPDI/DMPA Copolymer, Panthenol, Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499).

Šepetėlis didelis, bet nėra labai storas, patogus naudoti. Tušo pakuotė labai eilinė, niekuo neišsiskirianti, tačiau čia aš mažai dėmesio kreipiu, nebent labai jau kažkas ypatingo būna.

Tušas blakstienas tikrai pailgina, o va tankumo galėtų suteikti gerokai daugiau. Nes vienas sluoksnis tik išilgina, bet du jau sulipina. Sakyčiau tai toks labai kasdieninis produktas, kai nesinori prisikrauti košės.

Nuotraukoje aš esu su dviem sluoksniais. Matosi, kad blakstienos kiek sulipę, bet jokios dramos, wow efekto nėra. Aš turiu tikrai daug ypatingesnį vaizdą sukuriančių tušų. Tiesa, keli jų turi kitų trūkumų, kuriais nepasižymi “Palladio”. Šis produktas netrupa, netepa, yra patikimas ir vakare lengva nusivalo bet kokia mano naudojama priemone.

Naudoju, nesiskundžiu, bet antrą kartą nesirinkčiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Dio.lt, kaina – 13.92 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).