Apžvalga: “Paese” kreminė pudra “Long Cover Fluid”

Estimated read time 3 min read

Pasiilgau kokios nors fainos grožio dėžutės. Rimtai! Man taip patinka jas iškraustyti ir aprašyti! Veltui iššvaistyti pinigus užuot nusipirkus vieną gerą reikalingą daiktą! Taip mėgstu apsikrauti nereikalingais niekučiais. Kad ir kaip skambėtų – jokio čia sarkazmo, tik vos vos saviironijos. Nostalgija! Pasiilgau! Gal gi reiks vėl LF užsiprenumeruoti? O gal pavyks juodojo penktadienio dėžę pagauti? Paskutinė, kurią krausčiau man regis buvo “StiliusBox.lt”, kur ir radau šią pudrą. Tiksliau pasiprašiau, kad būtent ją įdėtų.

Taip, aš žinau, kad ji skirta sausai ir normaliai odai, o maniškė yra mišri bei riebi. Tačiau turėjau savų priežasčių. Visų pirma, tai aš nelabai mėgstu matizuojančias pudras, nes jos mano veidą sausina ir išryškina trūkumus. Aš nebijau blizgėjimo, nes ką benaudočiau vistiek fiksuoju sausa pudra. Ir dar norėjau gerai maskuojančios priemonės, o iš atsiliepimų buvau girdėjusi, kad “Paese Long Cover” tokia ir yra.

Mano spalva – 05, viena šviesiausių. Patinka, kad neturi nei rožinio, nei geltono atspalvio, tiesiog neutrali. Sudėtis yra išnagrinėta KosmetikosDNR svetainėje.

Priemonės indelis man tikrai nepatinka. Ta mentele naudotis gal ir patogu, net ne gal, o iš tiesų patogu, bet baisiai jau nehigieniška atrodo ją kaišioti pirmyn atgal. Tikiuosi visa puokštė parabenų ir kitų konservantų bent jau dirba gerai.

Krempudra sunki, klampi, tiršta, jaučiasi ant veido. Skirstoma drėgna kempinėle mažai maskuoja, labai blizga. Tobuliausia tepti šepetėliu.

Nors nuotrauka kairėje gali prieštarauti mano žodžiams, bet kažkokios tragedijos su oda nėra. Ji tiesiog linkusi į pigmentaciją, strazdanėles, truputį į raudonį, todėl atrodo marga, dar poros visą gyvenimą labai plačios, tad mano mėgstamiausios priemonės yra tos, kurios tiesiog gerai sulygina spalvą.

Pudra tepta šepetėliu tikrai maskuoja, tačiau turi polinkį subėgti į poras ir jas paryškinti, tačiau pašerpetojimų į pirmą planą neiškelia. Neužfiksuota blizgėti pradeda po 5 minučių. Užfiksuota – po 3-4 valandų.

Ar aš nusivyliau? Nelabai, maždaug to iš jos ir tikėjausi (sunkumo, maskavimo, kad nėra skirta riebiai odai). Tačiau vyliausi, kad nebus linkusi bėgti į poras, mano patirtis rodo, kad dažniausiai tuo pasižymi lengvos konsistencijos, aliejingos priemonės. Pataisoma papildomai naudojant bazę, bet aš mėgstu apsieiti be jų.

Stipri vidutinybė.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Stiliauskodas.lt ir Grožiodraugas.lt. Kaina – 15.93 EUR už 30ml. Jei suksit pro Lenkiją, ten tikrai rasite pigiau.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

13Comments

Add yours
 1. 2
  Renata

  Nes man tai nei tikslas nei siekiamybė,man labiau patinka atrodyti prisiziurėjusia

 2. 3
  Salomėja

  Na juk pudras mes ir naudojam, kad atrodytume geriau nei be jų. Ir kuo geriau atrodom, tuo pudra geresnė :). Kitaip koks tikslas? O žodžio “prisižiūrėjus” prasmės aš nesuprantu. Vienam prisižiūrėjęs yra švarūs plaukai ir tvarkingi nagai, kitam veido kontūravimas pirmadienio rytą 🙂 Man patinka naudot kosmetiką ir atrodyt gražiau :). Beje, foto su pudra nesišypsau, tai nėr maišelių po akimis, tik kaip Beckham susiraukus gi nevaikščiosiu.

 3. 4
  Gėlėta kosmetinė

  Kaip gaila, kad tau nepatiko… Aš kiekvieną filmavimą dažausi Paese Collagen Moisturizing Foundation ir vis džiaugiuosi, kad atrodo labai labai gerai 🙂 Bet mūsų skirtingi odos tipai, o ir pudros kitos, tai gal dėl to?

 4. 7
  Salomėja

  Gėlėta, na čia gi ne ta pati pudra, aš anos nemėginau. O šioji man paryškina poras, bet čia deja, su daugeliu man taip, ypač šviesaus atspalvio.

 5. 8
  Renata

  As jau turbut rašiau,kad labai gerai sulygina odos tekstura,paslepia poras ir laiko matiskuma Urban Decay optical iliusion makiazo bazė ir nekemsa .

 6. 12
  Renata

  Man nebaisu sluoksniuotis kad ir kiekviena diena,man baisu tos skyles mano veide…

+ Leave a Comment