Apžvalga: NYX akių pieštukas "Jumbo Pencil". 604 Milk Lait spalva

Estimated read time 2 min read

Šį rytą pagalvojau, kad turiu per daug dekoratyvinės kosmetikos akims, o ypač šešėlių palečių. Esu viską optimizavusi taip, kad jos visos skirtingos. T.y., panašius atspalvius išdovanojau pasilikdama sau geriausius iš geriausių.
Nesiskundžiu, man patinka įvairovė, tik kas rytą sutrinku – ką rinktis? Visai nenaudoti šešėlių? O gal lengvą rusvą makiažą? O gal šokt į rožinę? O gal griebt ryškiaspalvę paletę ir nusipiešti ką nors ekstravagantiško? Čia dar žinant, kad mano vokai yra to užkritusio tipo ir pusės akių makiažo natūraliai nesimato, tai truputį beprasmiška, tačiau aš mėgstu žaist. Ir naudoti viską ką turiu. Ir vienas iš tų turimų dalykų yra NYX Jumbo pencil. Jį įsigijau “Pelenės” parodos metu.

Aš jau skaičiau prastų atsiliepimų apie šiuos Jumbo. Tiesa, mano matyti pasakojimai buvo apie spalvotus. Merginos rašė, kad nesilaiko, greitai nusitrina ir apskritai nieko gero.

Pati jį pirkau dėl dviejų priežasčių. Pirma, tai norėjau kažkuo pakeisti senučiuką baltą Avon pieštuką, kurį turiu turbūt 10 metų. Antra, tai baltu pieštuku užspalvinu apgamus fotoepiliacijos metu. Tad man svarbu, kad priemonė būtų pigmentuota ir pieštų minkštai, bet žinoma nebūtų košė. Jau ko negaliu pakęst, tai pieštukų, kurie net dreskia odą, o spalvos nepalieka.

Dėl šito neturiu jokių skundų. Tikrai ryški, balta, matinė spalva. Puikiai prasisklaido jei reikia, tad kartais tepu po antakiais. Nežinau, gal balta spalva geresnė nei kitos (čia vis prisimenu tuos blogus atsiliepimus), tačiau ant vokų jis man laikosi gerai. Žinoma, su šešėliu pagrindu. Į raukšles nesubėga. Nuo apatinio voko vandens linijos labai greitai nenusitrina. Visais mano naudojimo būdais šis pieštukas pasiteisino.

Mano įvertinimas:

Naudinga: NYX kosmetikos ieškokite “Douglas” arba internete (Ebay, Amazon). Jumbo pencil kainuoja apie 6 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours