Lygiai prieš savaitę aš rodžiau savo “Pelenės” pirkinius ir matyt laikas pradėti apie juos pasakoti. Pirmą apšnekėsiu NYX kontūravimo pieštuką. Su kompanija tik pradedu susipažinti. Pirmasis mano pirkinys nelabai pasisekė ir papasakosiu greitu metu, na o šis produktas visai toks įdomus.

Douglas rašo: Paryškinkite veido bruožus ir jūsų įvaizdžio ryškumą NYX sukurto daugiafunkcinio korekcinio pieštuko pagalba. Jo kreminė tekstūra puikiai paslepia trūkumus, koreguoja veido formą ir puikiai tinka veido šviesinimui. Priemonė pristatyta dviem variantais – šviesiai ir tamsiai odai.

Pieštukas įpakuotas į kartotinę dėžutę (ir vėl!), ant kurios rasite daug informacijos.

Sudėtis:

Man nelabai patinka Etilheksilo palmitatas, kuris yra saugus, bet kemša poras. Lygiai taip pat ir Pentaerythrityl tetraisostearate. Aišku, yra fenoksietanolis ir kelios vidutinio saugumo sudedamosios dalys, kurių pagrindinė nuodėmė ta, kad gali pasitaikyti pavojingų priemaišų. Tikėkimės, kad kompanija atsakinga ir nepasitaiko. Taigi, sudėtis tokia per vidurį, gali kimšti poras, dėl ko reiktų mesti į šiukšliadėžę ir graužti nagus už kvailumą.

Pirkau šviesią spalvą.

Pakuotė paprasta, iš vienos pusės šviesi spalva, iš kitos tamsi. Išsisuka kaip lūpdažis. Kreminė, maloni tekstūra, pieštukai pigmentuoti ir tikrai lengvai dengiasi.

Itin lengvai retušuojasi, neįmanoma padauginti, nes patrinsit ir nutrinsit jei ką.

Aš ant veido priemonę “blendinu” su “Real Technique” kempinėle.

Mano rezultatas. 1 nuotrauka be makiažo. 2 nuotrauka – padengiau veidą kremine pudra ir pieštuku užpiešiau kur ir kaip kontūruosiu. 3 tik išblendintas NYX pieštukas. 4 nuotrauka – baigtas makiažas, kontūravimas užfiksuotas kompaktinėmis The Balm priemonėmis.

Nieko ryškaus, tik subtilus šešėlis ten kur jis turi būti ir šviesesnė paakių zona, nosies galiukas, smakro duobutė… Tik žiūrėdama į nuotraukas aš matau savo klaidas. Jas panagrinėjusi ant skruosto tamsų brūkšnį brėžiu kiek aukščiau ir taip skruostikaulis labiau išryškėja.

Šį pieštuką rekomenduoju kontūravimo naujokams, nes naudotis tikrai nesunku, o jei nepavyks kažko tobulai padaryti, tikrai neatrodysite kaip murzės.

Mano įvertinimas:

(balų atimu už netobulą sudėtį).

Naudinga: NYX kosmetika Lietuvoje prekiauja Douglas ir žada greitai turėti šių pieštukų. Taip pat rekomenduoju pasidairyti Ebay ar Amazon. Mugėje produktas kainavo 9.52 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką