Apžvalga: "Naobay" veido kremas "Oxygenating Cream Moisturizer"

Estimated read time 3 min read

Keisti laikai atėjo. Pasirodė naujų grožio dėžučių, o pirkti netraukia. Apsičiupnėju, viskas su manimi gerai? Gal trūksta kokio organo, ar ką. Įvertinusi, kad viskas vietoje, ieškau kitų priežasčių. Išlepimas? Persivalgymas? Vasara? Perteklius? Nežinau, mielai gaučiau dovanų, bet piniginė labai sunkiai beatsiveria nežinomybei, nors nagus niežti ką nors pirkti. Pvz., jau sukroviau vienoje parduotuvėje krepšiuką, noriu noriu negaliu, bet gi dviejų keliaujančių iš jos užsakymų dar negavau. Oi dar reikia kažkaip sunaudoti ankstesnes staigmenėles. Apie vieną jų ir pakalbėsiu.

Veido priežiūros rutinoje aš nesu tokia atsipūtusi, kaip plaukų srityje. Jei ten aš į sudėtį per daug nežiūriu, o mane visiškai tenkina dekoratyvinis efektas, tai tepdama veido kremus aš noriu būti tikra, kad šie nepablogins ir taip ne per geriausios situacijos. Juk mano oda jau gana brandi, visada buvo problematiška, su milžiniškomis poromis, kurios kemšasi be pastangų. Plius dar gana greita dehidratacija – vos kas ir jau šerpetoja. O kur dar pigmentinės dėmės, jautrumas dėl įvairių depiliacijos paslaptėlių… Puokštė trūkumų, o privalumų reikia paieškoti. Gal tai, kad pas putlutes riebiaodes raukšlės išlenda vėliau? Tai bent pliusas! Šiais interneto laikais gyventi tapo kiek lengviau, nes greitai galima patikrinti sudėtis, tačiau įsigyti kažką dėl to tapo sunkiau. Išbandyti atsitiktinai į rankas patekusius produktus irgi ne visada pavyksta, tačiau “Naobay” kremas iš Lookfantastic.com birželio dėžutės per daug nenugąsdino.

Grožio dėžutėje slėpėsi 22ml kremo pakuotė (nuotrauka viršuje), na o originali įdomaus dizaino tūbelė talpina 50ml ir atrodo taip:

Sudėtis:

Sudedamosios dalys išnagrinėtos KosmetikosDNR puslapyje. Saugi naudoti ir iš esmės atitinka pažadus, kad oda bus maitinama bei drėkinama. Taip pat aprašymuose teigiama, kad kremas yra labai lengvas, greitai susigeria ir tinka naudoti kaip makiažo bazė.

Realiai mane apima keistas jausmas aprašinėjant šį produktą. Ne veltui aš tiek prirašiau įžangose, matyt norėjau atitolinti verdiktą, kuris yra joks. Na rimtai. Neturiu ką pasakyti labai gero, nes naudojant nebuvo jausmo “wow”! Pvz., toks mane ištiko tepant “Biodermą” ir dabar naudojamą “Uriage”. Nebuvo ir kažkokio labai blogo pojūčio. Nėra tas kremas labai lengvas. Šiek tiek net lipnokas. Ir mano poros linkusios nuo jo kimštis. Prie pliusų turėčiau paminėti labai skanų citrusinį kvapą.

Regis nieko aš čia nepasakiau naudingo. Paskaitėte ir nežinote, pirkti ar ne? Na, sakyčiau, kad jo kaina didoka, o poveikis bei kvapas primena mano kadaise bandytą “Uoga Uoga” kremą, tad geriau jau pasidairykite po lietuviškų natūralios kosmetikos gamintojų asortimentą. Bus ir pigiau, ir vietinį verslą paremsit.

Įvertinimas:

Naudinga: “Naobay” kosmetikos ieškokite Lookfantastic.com. Šiuo metu kremas išparduotas, tačiau jį parsisiųsti galite iš Amazon. Kaina yra apie 35 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours