Grožio dėžutė “Lookfantastic” (2016 m. birželis). Įspūdžiai

Estimated read time 5 min read

Na, ar ištversite dar vieną grožio dėžutės išpakavimą? Jei ne, tai jau galite uždaryti tekstą :). Jei taip – pasilikite, nes atidarysiu birželio “Lookfantastic”. Jei kas nors patiks, tai vis dar galite suspėti ir įsigyti šią dėžę.

Aš, kaip jau tapo įprasta, ne tik parodysiu ką radau savo staigmenoje, bet ir suskaičiuosiu jos vertę (pardavėjai teigia, kad ji verta daugiau nei 80 eu, o aš mokėjau apie 18 eurų) bei gi parašysiu savo džiaugsmo/nusivylimo įvertinimą.

Kaip ir kas kartą, dėžutė atkeliavo supakuota į atskirą kartoninę pakuotę, ją labai mėgsta mano katė.

Senoji, kaip matote, jau gerokai susidėvėjo.

Tradiciškai atkeliauja ir Elle žurnalas, kuris kainuoja apie 5.20 eu.

Dėžutės tema – keliautojai! Teigiama, kad rasime produktų, kurie palengvins keliones ir leis jų metu atrodyti gražiai. Puiku!

Plešiam, traukiam, žiūrim, vertinam!

Mr Blank dantų balinimo juostelės, 3vnt. Lankstinukas žada, kad šios beperoksidės juostelės pavers mūsų dantis perlo baltumo gražuoliais ir nesukels padidinto jautrumo. Vertė: 7.06 eurai (Pilną pakuotę sudaro 14vnt ir jos kaina yra €32.95).

Mano vertinimas: iš pradžių pagalvojau, kad nesąmonė, tačiau paskaičiau aprašymą ir apsigalvojau. Gal visai ir smagu išbandyti, tik tiek, kad rekomenduojama yra naudoti 14 dienų, tad iš tų trijų juostelių nebent tepasimatys ar patogu, ar nejautrina.

Caudalie Premier Cru paakių kremas, 7ml. Aprašymas skamba ypatingai. Visokie panaudoti super duper patentai… Sidabras, varis ir kiti stebuklai sumažins juodus ratilus, o odą pavers skaisčia ir jauna, toks jausmas, kad pasitepsiu ir -20 metelių. Vertė: 30,07 eu (pilna 15ml pakuotė kainuoja €64.45).

Mano vertinimas: Vien šio mėginuko kaina verčia švilptelėti. Bus smalsu išmėginti ir pasakyti, kad wow, tikrai verta mokėti tokius pinigus už kremuką, nuo šiol jam skiriu atskirą taupyklę, arba hm, taip ir maniau, kad čia perspausta ir nieko nesiskiria nuo kokio Eveline 😀 😀 😀

Cowshed drėkinantis rankų kremas su greipfrutų ir kalendrų eteriniais aliejais, 50ml. Lankstinukas sako, kad rankų kremas kelionėse būtinas. Vertė: 10.95eu. 

Mano vertinimas: nors aprašymas ir gražus, pakuotės dizainas man labai patrauklus, kvapas įdomus, bet žinokite, kad tie rankų kremai jau užkniso. Rimtai! Kokiais kiekiais reiktų juos tepti, kad per metus sunaudočiau bent 5 pakuotes 🙂

Dead sea SPA Magik BB kremas, 15ml. Produktas turėtų drėkinti odą, saugoti ją nuo saulės ir žinoma suteikti spalvą. Aprašyme sako, kad prisitaiko prie odos ir nebus oranžinis ar per tamsus. Vertė: 5.11eu (50ml pakuotė kainuoja 17.04 eu).

Mano vertinimas: tai yra įdomiausias produktas, nes tai pirma dekoratyvinės kosmetikos priemonė per 3 dėžes. Bus tikrai įdomu išmėginti, nors iš pirmo žvilgsnio įtariu gali būti tamsokas.

Korres dušo žele, 40ml. Vertė: 1.75eu (250ml pakuotė tradiciškai kainuoja 10.95eu).

Mano vertinimas: per daug nedžiugina. Dušo želė yra visai neįdomus produktas, kuris naudojamas užkišti vietai :). Geras tuo, kad be vargo sunaudojamas.

Naobay drėkinamasis veido kremas, 22ml. 98% natūralių ingridientų, drėkinimas ir raminimas – tokie tad pažadai. Vertė: 14.08 eu (50ml pakuotė kainuoja apie 32 eurus).

Mano vertinimas: Mano turimas kremas kaip tik baiginėjasi, o praeitos dėžutės herojai netiko, todėl laiku. Su džiaugsmu išmėginsiu.

Tan Organic įdegio aliejus, 25ml. Žada auksinį švytėjimą ir nuostabų kvapą. Vertė: 8.24eu (100ml -32,95eu).

Mano vertinimas: įdegio priemonės dabar yra ant bangos, nors aš nelabai suprantu tą rudumo kultą. Panaudosiu, nors labiau apsidžiaugčiau radusi ką nors kito.

Bendra dėžutės vertė: 82.46 eurai. Šioje vietoje jokio nusivylimo – ką žadėjo tą ir davė.

Bendras šios dėžutės įspūdis: Sakyčiau pati geriausia iš trijų mano pirktų. Ir ne dėl vertės, o dėl produktų įvairovės. Praeitą kartą buvo 3 ar 4 veido kremai. Na visai neįdomu. Šį kartą gi niekas nesikartoja, viskas naudinga, įdomu bei panaudojama.

Bendras įspūdis po 3 dėžučių prenumeratos: Grožio dėžučių esmė yra padėti atrasti įdomių produktų bei naujienų. Lookfantastik šioje srityje yra stiprūs, nes jų dėka pabandžiau tokių priemonių, kokių kažin ar pirkčiau. Bent jau be jokio mėginuko ar gerų rekomendacijų. 60 eurų yra ne ta suma, kurią neapgalvotai ir spontaniškai išleisčiau už akių kremą. Visgi prenumeratos nepratęsiu. Tikėjausi, kad dėžutėse bus bent vienas dekoratyvinės kosmetikos produktas, o tokį radau tik šį kartą. Stebėsiu būsimas dėžutes, jų privalumas tas, kad galima įsigyti ir internete pasirodžius pirmosioms apžvalgoms. Dar turiu paminėti, kad man labai patinka pačios dėžės. Tvirtos, gražios, puikiai įsipaišė aplink mano darbo stalą.

Kol kas tiek įspūdžių! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours