Riebiaodėms surasti tinkamą veido kremą itin sunku, nors įtariu tą patį sako ir sausaodės :). Aš jau senokai pastebėjau, kad įvairūs matizuojantys produktai man visai netinka. Ir čia net nekalbu apie pigias priemones riebiai odai su alkoholiu ar kitais dirgikliais. Pradėjau pirkti kosmetiką skirtą sausai bei jautriai odai – situacija šiek tiek pagerėjo.

O kokios tos problemos? Mano poros labai didelės (visiškai kaip apelsino žievelė), kemšasi nuo bet ko, net jei nė vieno komedogeniško ingridiento visoje kosmetikoje nėra, taip pat jei tik truputį kas – iš karto šerpetoja. Atrasti patinkantį veido kremą vis atrodo neįmanoma misija. Tai per lengvas, tai per sunkus, tai išberia, tai išsausina… O skaitydama forumus vis matydavau, kad “Bioderma” vardas šmėžuoja nuolatos. Vos kas paprašo rekomendacijų – prašom, štai yra “Bioderma” tavo problemoms. Taigi, nusprendžiau pamėginti ir aš. Gamintojas man buvo tik truputį pažįstamas. Esu naudojusi micelinį vandenį, bei turėjau kelis kremų mėginukus riebiai odai iš žalios serijos. Nepatiko. Vaistinėje akis užkliuvo už mėlynuojančių pakuočių. Serumas, lengvas kremas, itin drėkinantis kremas. Pasirinkau tą, kuris skirtas riebiai mišriai odai ir turėjo stebuklingus žodžius aprašyme – nekomedogeninis :).

Aprašymas: Kremas skirtas dehidratuotai normaliai ir mišriai odai, atkuria biologinį jos drėkinimą iki giliausių epidermio sluoksnių. BIODERMA inovacija – patentuotas biologinis kompleksas „Aquagenium®“. Jis stimuliuoja odos ląsteles kaupti drėgmę giliuosiuose epidermio sluoksniuose ir išsaugoti ją odos paviršiuje. Taip palaikoma drėgmės pusiausvyra odoje. Dėl ilgalaikio „Hydrabio Light cream“ kremo drėkinimo* oda atgauna komforto jausmą, minkštumą ir sveiką švytėjimą.

Žinoma po tokių šaunių pristatymų (kaip matote skiriasi truputį pakuotės ir eurovaistinės aprašymai) labai smalsu užmesti akį į sudėtį:

O kaip gi, be kenksmingo konservanto neišsiversta. Yra ir poras kemšančių sudedamųjų dalių. Visa sudėtis išnagrinėta “KosmetikosDNR” svetainėje. Labiausiai džiugina Niacinamidas, kuris gydo, šviesina ir šiaip yra naudingas riebiai odai.

Asmeniniai įspūdžiai: šį kremą drąsiai vadinu savo mylimiausiu. Jis labai maloniai pasidengia ant odos, gana greitai susigeria, puikiai tinka rytais, nes ant jo daug geriau sklaidosi makiažas. Jausmas pasitepus malonus ir lengvas, jokio sunkumo, kaip ir tempimo. Oda sudrėkinta, visiškai nebešerpetoja. Kas liečia porų kimšimąsi, tai manau, kad kremas šiek tiek prie to prisideda, bet tobulų nebūna, o kol kas jis yra geriausia ką esu bandžiusi.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Bioderma” priemonių ieškokite vaistinėse. 40 ml kremas kainuoja 15-20 eurų, priklauso nuo vaistinės nuolaidų.

Daugiau apžvalgų apie “Bioderma”.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.