Nežinau kas yra šiai savaitei, bet man ji atrodo kažkokia ištempta. Ir jausmas toks, tarsi ko laukčiau, pvz., atostogų, nors jos lyg ir nusikelia vėlesniam laikui nei planuota. Visose mano veiklose taip pat visiškas slow livingas, net negaunu atsakymų į darbines užklausas kiek kainuotų tam tikrų dalykų gamyba. Bent jau blogui tada laiko atsiranda. Tęsiu veido produktų savaitę ir papasakosiu apie “Mixa” micelinį pienelį iš “Hyalurogel” serijos. Pirmą kartą užsukusiems pasakysiu, kad aš esu visiškas old school’as, nemažai metų nugyvenau iki micelinių vandenų eros, naudodavau pienelius ir jie man visai patikdavo. Po to madinga banga užnešė ant kitų priemonių, anie jau atrodė senovė ir niekada negrįšiu, bet pažaidus su korėjietiškais aliejais bei principais, aš pagalvoju, kad ne toks jau blogas išradimas ir mūsų pieneliai, jei tik juos nuplauni (beveik visi savo aprašymuose sako, kad to nereikia). Pabaigusi man tikrai patikusį “Lierac”, irgi micelinį, aš čiupau gerokai pigesnę alternatyvą. Ar pasiteisins?

Apie produktą:

Micelinis pienelis tinka jautriai ir dehidratuotai odai. Jo unikali formulė papildyta micelėmis, kurios padeda pašalinti odos nešvarumus ir ilgai išliekantį makiažą netrinant. Priemonė išsiskiria lengva pienelio tekstūra ir labai švelniai puoselėja jūsų odą.

Pienelis papildytas hialurono rūgštimi, kuri gali sulaikyti iki 1000 kartų daugiau vandens, negu sveria pati, todėl padeda pagerinti odos drėkinimą.

REZULTATAS
Jautri ir sausa oda nepriekaištingai nuvalyta, sudrėkinta ir nuraminta, juntamas komfortas.

NAUDOJIMAS
Užtepkite ant odos vatos diskeliu. Trumpam palikite veikti ir nuvalykite netrindami. Nereikia nuplauti.

Sudėtis:

Nuotraukos, kuriose užfiksuota svarbi informacija, pasididina jas paspaudus.

Pakuotė nėra įmantri, primena vaistinėse parduodamą kosmetiką, manau toks ir buvo užmanymas. Nėra dozatoriaus, dėl to truputį gaila, man visai patinka pasispausti ant vatos neišimant produkto iš lentynėlės.

Kvapas labai neutralus, toks tarsi jo ir nėra (beje, to negaliu pasakyti apie kitą serijos naudojamą produktą – naktinį kremą – ten aromatas mane šiek tiek erzina, o juk nesu jautri). Konsistencija kaip pienelio. Ak, juk tai ir yra pienelis!

Man svarbiausia ar valo makiažą, nes aš jį vistiek po to nuplaunu prausikliu. Tai va, valo blogiau nei kiti mano turėti. Pvz., “Lierac” aš mylėjau, nes jis maloniai nuimdavo vandeniui atsparų tušą, o čia jau reikia sunaudoti tris dozes vatos padelių, kad galiausiai nukrapštyčiau. Pliusas, kad neerzina nei odos, nei akių. Kaip suprantate, favoritu netapo, tiesa, paprastesnį makiažą įveikia be sunkumų.


Įvertinimas: 

Naudinga: Rasite daugelyje prekybos centrų ir kosmetikos parduotuvių. Kaina be nuolaidų yra apie 8 EUR už 400ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).