Pasidalinsiu keistenybe. Visada skaitydama, kiek daug žmonių patiria panikos atakas vis stebėdavausi masiškumu, atrodo visus tai kankina. Tačiau vakar vakare, tiksliau jau vėlią naktį, taip jaučiausi, kad paskaičiusi apie simptomus pagalvojau, kad tai galėjo nutikti ir man, nors, aišku, gal tik interpretacijos. Na, šiaip nieko keisto, kažkaip nuo vasaros jaučiuosi praradusi kažkokį saugumo jausmą, nepaisant to, kad gyvenimas geras ir gražus :). Spėju mintis reikia nukreipti į kūrybą, turiu daug visokių savo minčių įgyvendinti ir jas paskleisti užtruks daug laiko, tačiau tinklaraščiui aš jo visada nuvogsiu. Ir šiandien noriu papasakoti apie jau gerai visiems žinomus lūpų dažus iš “Maybelline”.

Šiaip jau esu rašiusi apie “Super Stay Matte Ink” prieš metus. Tą kartą prisiklausiusi pagyrų susimedžiojau “15 Lover” (vienintelė iš visos paletės, kuri man patiko) spalvą. Ir mano išvados buvo tokios: dažai gerai laikosi, kone vieninteliai, kurie man išgyvena bet pusdienį, jie labai lipnūs, bet nepasižymi tragišku sausinimu. Tuo būtų galima ir užbaigti. Tačiau metų bėgyje pasipildžiau ne viena spalva, ačiū, “Maybelline”, ir ne visos jos man atrodo vienodų savybių, tad kodėl gi neskyrus dar dėmesio?

Sausį atsirado dar 6 spalvos prekyboje, dar vienas atnaujinimas buvo vasarą, tad dabar tikrai yra iš ko rinktis. Tiek nude atspalvių gerbėjams, tiek ryškių spalvų fanams. Yra net violetinė bei pilka. Aš išmėginau ne visas. Tikrai žinojau, kad kurių niekada nedėvėsiu, tad padovanojau net neatidarius. Ai, sakysit, o tai kur tavo bandytojos nuotaika? Tiesiog, aš ne kartą akcentuoju, kad visas apžvalgas praleidžiu per savo prizmę ir jei produktas man nelimpa, aš nenoriu apie jį kalbėti vien tik tam, kad parašyčiau neigiamą balą, nors jis niekuo nenusikalto. 

Na, o išmėgintų spalvų liko ne tiek ir mažai! Tuoj parodysiu. Ir atsiprašau, aš nesu patenkinta savo selfiais, ne visur sau patinku, bet kartais tiesiog nesinori feikinti, ką jau ten, ir realybėje sau dažniau nepatinku, tai tegul bus ir nuotraukos tikros 🙂

Sena gera 15 Lover spalva. Natūrali, neryški, rožinio atspalvio. 

Man ji patinka tuo, kad nusivalo tolygiai ir nėra didelio kontrasto, todėl net apsitrynus kažkokiam kampučiui nelabai matosi. 

Kita spalva – 130 Self-starter. Ji nėra rėksminga, tačiau tai – raudona. Nors iš pakuotės atrodė, kad bus nuosaikesnė. 

Nors tame selfyje atrodau keistokai, bet tai ko gero ryškiausia man patikusi spalva. Visos kitos – no no. Ši raudona tokia neįpareigojanti, paprasta, ir nešaukianti. Man patiko. 

Toliau – 125 inspirer. Čia jau tokiu ryškesnių nei 115 rožinių atstovė. 

Aš esu įsitikinusi, kad tokios spalvos man nelabai tinka, nes visgi oda yra šiltesnio atspalvio. Tačiau pats lūpdažis iš tų tu, kurie patiko (apie nepatikusius jau tuoj), tad pasilieku su mintimi, kad gal kažkada prie tam tikro makiažo ar aprangos. 

Toliau 120 artist. Beje, atkreipkit dėmesį, kad daugelis spalvų yra šiek tiek tamsesnės, nei atrodo žiūrint į tubelės plastiko atspalvį. 

Va čia priėjome dalį, kur kalbu apie nepatikusius dalykus. Visos tos tamsios spalvos man gana sunkiai dengiasi. Reikia daug stengtis ir su kontūru (taip, padėtų pieštukas, bet ne 100%) ir su tolygumu. Tačiau labiausiai neįtinkantis dalykas man yra kontrastas toje vietoje, kur dažai baigiasi ir jau prasideda burna, na suprantat. Kadangi būtent toje vietoje greičiausiai nusivalgo dažai, tai labai matosi (su nematiniais dažais man kažkaip tolygiau išsisprendžia tokia bėda). Ir tamsiosios “Maybelline” spalvos man linkusios luptis gabaliukais. 

Dar viena tamsuolė – 115 founder

Tiesą sakant man net nepavyko gražiai ja pasidažyti, o visi trūkumai, kuriuos aptariau aukščiau, čia dar ryškesni. 

Toliau turime 75 fighter

Ši nėra bloga, tiesiog rudesnė 130 (man labiausiai patikusios iš ryškesnių) versija. Tiesiog su šiuo atspalviu aš nesijaučiu labai gerai. 

Mano pati mylimiausia, nurungusi net 115 spalvą yra 65 Seductress

Na taip, na taip, aš moteriškė šimtas nude atspalvių. Visiškai natūrali, neprobleminė, nekelia galvos skausmo, kai ima trintis. Tik naudoji ir džiaugiesi. 

Mano bendras įspūdis toks, kad aš vis dar manau, kad tai vieninteliai dažai, kurie man atlaiko pavalgymą. Ypač tos nuosaikiosios spalvos. Jie nepalieka antspaudų ant puodelių. Tačiau visą laiką jaučiami ant lūpų. Visgi, man daug geriau lipnumas, nei tas jausmas, kurį kelia kiti matiniai skysti dažai, išdžiuvę ir virtę tarsi popieriumi. 

Minusas tas, kad visgi jie nelaiko MAN tobulai. Todėl bėda yra tos ryškesnės spalvos. Pavalgau ir žiūrėk koks kampelis apsitrynė. Tai matosi. Eilinius dažus galiu tiesiog nusivalyti arba pataisyti. Šie gi nei lengvai nusivalo, nei lengvai pasitaiso. 

Taigi, kaip matote, yra ir pliusų, yra ir minusų. 


Naudinga: Ieškokite “Maybelline” stenduose ir tokiose parduotuvėse, kaip Pigu.lt. Kaina be akcijų yra apie 10 EUR, bet nebūna taip, kad kur nors netaikytų nuolaidos. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).