Neseniai viena pažįstama labai pasipiktino, kad parduotuvėse jau pasirodė kalėdinės puošmenos. Čia taip iš kalbos išėjo po mano svaigimų apie advento kalendorius. Kur tai matyta, juk dar spalis. Tačiau realybė tokia, kad žmonės, kurie gamina kokius nors produktus skirtus šventiniam laikotarpiui, lapkritį jau turi būti pasiruošę (tad spalį pats darbymetis), žurnalai ruošia gruodžio numerius ir didelė dalis žmonių gyvena galvodami apie žiemos šventes. Tai, kad atsiranda pakavimo popieriaus ar kitų dekoracijų, tik pliusas. Pasisemi nuotaikos, o kartais sugalvoji, kaip šiemet dekoruosi namus, ramiai viską apžiūri, pirkti niekas neveja, nes dar daug laiko. Perdegsim, sakot? Dažniau perdegama, kai apsidairoma tik gruodžio viduryje, tada ir kyla parėkavimai, kad šventės labai komercinės, nors va, visi du mėnesiai labai ramiai ir jaukiai joms pasiruošti. O apie Kalėdas kalbu, nes vienas iš šios dienos herojų – lūpdažis iš “Maybelline Color Sensational Shine Compulsion” šeimos – man primena šventes. Konkrečiai tai 65 spalva :).

Aprašymas:

Spalva tokia sodri. Spindesys toks gundantis. Leiskitės suviliojama! Net 60% Color Sensational Shine Compulsion aliejinių lūpų dažų sudaro šviesą atspindintys aliejai, kurie suteikia akinamai ryškų žvilgesį. Dvifazė aliejinė technologija gausiai drėkina lūpas ir išryškina žvilgantį lūpų dažų sluoksnį. Sodrūs pigmentai ištirpsta ant lūpų ir suteikia nuostabią spalvą, o rausva metalu žėrinti pakuotė – tikras malonumas akims.

Rausvos blizgios spalvos pakuotės slepia tikrai įdomų produktą. Gamintojas juos vadina aliejiniais. Iš tiesų užsitepus dažo daug, atrodo lyg būčiau naudojusi aliejų. Tokiu atveju be pieštuko neišsiversit, nes teka už kontūrų. Aš naudoju saikingiau. Tiesiog po vieną kartą perbraukiu kiekvieną lūpą ir viskas, to pakanka, nes spalvos yra pigmentuotos. Kaip suprantate, šis produktas tikrai nesausina lūpų ir apskritai jaučiasi kaip labai intensyvus, ryškus balzamas.

Parodysiu, ką turėjau omenyje, kai rašiau tą ig postą.

65 spalva, Spicy Mauve. Mano mylimiausia ir ta, kuri primena Kalėdas.

Ir štai taip ji atrodo apsitrynus blizgumui, toks rezultatas laikosi daugiau mažiau visą dieną.

50 spalva, Baddest Beige, man nelabai patiko. Aš nemėgstu, kai dažai atrodo šviesesni už lūpas. Bet nėra visai blogai. Kartais galima padėvėti.

55, Taupe Seduction, man irgi visai smagi, tik ne prie šilto makiažo, aišku, kaip čia. Kasdienė, miela spalva.

Na, o kadangi man jau ir 65 yra pakankamai raudona, tai 90-tos, Scarlet Flame aš net nebandžiau ir dėmesio dėmesio, ji yra toje dėžutėje, kurią šiuo metu galima laimėti mano Instagrame. Rekomenduoju!

Šie dažai šiek tiek primena “L’oreal Paris Color Riche Shine”. Visgi, “Maybelline” man patiko labiau. Ir formulė smagesnė (subjektyvu), ir spalvos gražesnės bei sodresnės (irgi subjektyvu).

Kas dar keista, pastebėjau, kad 65 spalva labai dažnai tampa mano favoritu :).


Įvertinimas:

Naudinga: Dažai kainuoja apie 9,50 EUR. Ieškokite internetinėse parduotuvėse ir “Maybelline” stenduose.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).