Šiaip jau aš nesu didelė skubėtoja rašyti apžvalgas. Kas dega? Naujienos? Na taip, tai karšta ir įdomu, bet tikiu, kad kompanijos turi ilgalaikius planus ir tikisi, kad jų produktus pirks ir po metų ar dviejų. Tad aš savo tekstus dėlioju taip, kaip man norisi. Kai ką griebiu bandyti iš karto, kai kas laukia savo eilės, kaip antai “L’oreal Botanicals” šampūnas, kurį aptariau tik po metų. Tiesiog aš nesilaikau taisyklių. Na tik poros: visada išbandyti priemones ar paslaugas pačiai ir nedaryti išvadų apie veido priežiūros produktus (išskyrus kaukes), kol neprabėgo mėnuo juos naudojant. Ir yra viena produktų rūšis, kurią paprasčiausia išmėginti. Tai lūpų dažai. Kreminė pudra ar tušas dažnai turi palaukti kitos dienos, nes negi eisi valyti esamų? O štai lūpas nuvalyti lengva, greita ir beveik visada aš joms skirtas priemones išmėginu iš karto.

Vakar į mano rankas pateko siuntinys su naujaisiais “L’oreal” lūpų dažais “Color Riche Shine”. Kadangi su kompanija draugaujame palyginus neseniai, tai aš tikrai nesu išlepinta gausių jų siuntinių, kuomet yra galimybė ne šiaip vieną spalvą pamaginti, o visą krūvą. Ko gero nesu tiek swach’inus net parduotuvėse, tad turėjau tokio paprasto ir nuoširdaus džiaugsmo :D. Aštuoni lūpdažiai, eina sau! Iš pradžių lyg veikė sveikas protas, kuris sakė, kad reiktų išsirinkti naudojamas spalvas, o kitas atiduoti, bet ai, kitą kartą 😀

“Color Riche Shine” pakuotės skaidrios. Iš pirmo žvilgsnio lygi ir toks klaustukas akyse atsiranda. Ar tikrai tas plastikas gražu? Bet gražu, kai visi lūpdažiai guli krūvoje :). Ir šiaip kažkaip man priminė, kai kurias skaidrias LEGO detales (o aš jų turiu daug, pernai Kalėdų Senis atnešė visą kilogramą LEGO).

Pristatyme akcentuojama, kad tai labai blizgūs, labai drėkinantys dažai. Lako blizgumo, nerealaus sodrumo, tirpstantys ant lūpų!

Iš esmės pritariu. Jie tikrai labai blizgūs. Visiškai nelipnūs. Lūpos jaučiasi labai komfortiškai. Visgi aš produktą vadinčiau blizgesiu, o ne dažais, nes pigmentacija nėra labai stipri. Galima sluoksniuoti, bet man gražiausiai atrodė vienas plonas užtepimas. Ant rankos aš užtepiau riebiai. Ant lūpų – vienas pabraukimas. Jei kažkam yra poreikis, tai nuotraukas paspaudę išsididinsit.

Šis oranžinis atspalvis (viršuje) man mažiausiai mielas.

Ši spalva (350) labiausiai pigmentuota, atrodo, kad net vos vos mažiau blizgi.

Tokių spalvų, kurios paslepia lūpas suvienodindamos jas su oda, aš visai nemėgstu 🙂

Žinote, kodėl rodau du pirštus? Pasižymėjau taip foto, kur prasideda kita spalva, nes man ją kažkaip sunku atskirti nuo ankstesnės. Vos tamsesnė, tuo ir gražesnė, nes lūpos jau nepradanginamos.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad visur atrodau vienodai. Bet taip yra todėl, kad dažai gana skaidrūs ir uždeda tik atspalvį. Kaip sakiau, galima sluoksniuoti, tepti riebiau, lūpdažiai tą leidžia, tiesiog aš nemėgstu daug košės ant lūpų.

Dėvėjau juos ir vakar, ir šiandien, tai galiu pasakyti, kad tikrai malonūs, drėkina kaip geras balzamas. Nelimpa ne tik lūpos, bet ir plaukai nekimba :). Nusivalgo greitai. Kvepia su kažkokiomis uogų užuomazgmis. O gal tik man taip atrodo, nes apskritai jais dažydamasi ir žiūrėdama į veidrodį aš negalėjau atsikratyti uogų vaizdo.

Vasariškam ir gaiviam įvaizdžiui idealūs dažai. Gal tik norisi, kad kai kurios spalvos būtų sodresnės. Beje, jų iš viso yra net 15!

P.S. mano veidas spindi tikrai ne todėl, kad ėmė riebaluotis, tiesiog išbandžiau ir naują “Bonjour Nudista” spalvos ir lengvo spindesio suteikiantį kremą.


Įvertinimas:

Naudinga: Jau ieškokit “L’oreal” stenduose ir internete! Kaina – apie 13 EUR, tiesa, mačiau, kad “Droge” su kortele dabar apie 10.50 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).