Apžvalga: “Matrix” plaukų aliejus "Oil Wonders Amazonian Murumuru"

Estimated read time 3 min read

Plaukų aliejus yra vienas mėgstamiausių mano produktų. Taip, aš dažniausiai naudoju silikoninius. Taip, aš nepopuliari. Taip, aš žinau, kad silikonai nėra baubas ir nekenkia sveikatai, bei saugo plaukus nuo karščio ir visokių kitokių žalingų aplinkos poveikių. Taip, aš dėkinga silikonams, kad jie palengvina mano gyvenimą, minkština plaukus ir suteikia blizgesio. Taip, aš žinau, kad silikonai yra netirpūs vandenyje, todėl kaupiasi ant plaukų ir ilgainiui juos ima alinti. Taip, žinau, kad kaupiasi ant galvos odos ir nepašalinti gali paskatinti slinkimą, bei sulėtinti augimą. Taip, man patinka dekoratyvinis jų suteikiamas efektas, ir aš per daug kenčiau nuo to, kad niekada nebuvau didelė gražuolė, kad imčiau į galvą dar ir tai, kad po mėnesio kito mano plaukuose susikaups per daug silikonų. Noriu grožio dabar. Ir kartą per savaitę stengiuosi panaudoti šiurkštesnį šampūną.

Tad nuo ko gi pradėjau – plaukų aliejus yra vienas mėgstamiausių produktų ir aš jų turiu ne vieną. Anksčiau aliejukai man atrodė vienodi. Na, kvapas gal ir skiriasi, bet iš esmės, tai ar vienas, ar kitas – vis tas pats. Juk dažniausiai juos sudaro vis tie patys keli silikonai sumaišyti su natūraliais aliejais ir kvėpikliais. Ir visgi, kuo daugiau naudoju, tuo daugiau ir skirtumų matau.

Skiriaisi konsistencija, skiriasi kaip tie aliejai pasiskirsto, kaip susigeria, kaip atrodo ant plaukų. Būna tokių, kurie kažkodėl visai nesigeria, o plaukai atrodo taukuoti. Būna tokių, kad siurbt siurbt susiurbia ir net nesimato, kad kažką dėjai.

Vienas mano mėgstamiausių aliejų yra šiurkštiems plaukams skirtas “MATRIX Biolage ExquisiteOil Monoi Oil”. Na, toks arti idealo. Tačiau, gi naudodama “Matrix” šampūną ir koncicionierių “Oil Wonders Micro-Oil”, aš užsimaniau ir šios serijos aliejaus. O ir kondicionieriaus instrukcijoje buvo siūlymas dar ir aliejų kartu naudoti. Sulaukusi kažkokios akcijos įsigijau “Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru”. Šis gi taip pat, kaip ir mano mylimiausias, yra skirtas šiurkštiems plaukams.

Pristatomas taip:

Atraskite Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru aliejų nepaklusniems plaukams!

Kvapus Matrix Oil Wonders ekstrakcinio aliejaus derinys, kurio sudėtyje yra Amazonian murumuru aliejaus. Padeda tvarkyti ir formuoti nepaklusnius plaukus, suteikdamas jiems glotnumo, minkštumo ir žvilgesio.

Naudojimas. Universalus produktas. Paspauskite ant indelio 1-2 kartus. Ši Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru aliejaus kiekį paskirstykite ant plaukų prieš plovimą, po plovimo arba džiovinimo.

Sudėtis: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum / Fragrance, Olea Europaea Oil / Olive Fruit Oil, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol.

Na, sudėtyje nieko stebinančio. Tipiniai silikonai, kvapai, aliejai, konservantai. Gaila, bet parfumo čia daugiau nei aliejų.

Aš tikėjausi, kad šis aliejus man patiks taip pat, kaip ir tas kitas “Matrix” mylimukas, bet taip nėra. Neįtraukčiau jo į geriausių penketuką. Taip, jis neblogas, bet… Kvapas per stiprus, ant sausų plaukų jo naudoti negaliu, nes visai nesuglotnina, o tik padaro kažkokią mistiką – riebaluotus ir pasipūtusius plaukus vienu metu :). Ant šlapių plaukų veikia gana įprastai – blizgina ir glotnina.

Pasaulyje yra daug geresnių aliejų, toli ieškoti nereikia, tas pats gamintojas siūlo daug nuostabesnį.

Įvertinimas:

Naudinga: Aliejų nusipirkti galite Topbeauty.lt (125ml kainuoja 17.50 EUR), Inhair.lt (dabar – 13.93 EUR).

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours