Pasakysiu jums, kiek mažai reikia džiugiam pirmadienio rytui. Jei sekate mano knygų blogo insta paskyrą, tai matėte istoriją, kad sugedo mylima “Pocketbook” skaityklė. Tarnavo 7 metus ir buvo intensyviai naudojama. Šiuo metu aš daugiausiai skaitau telefonu “Milžino” prenumeratos knygas, bet ryt keliauju į mini kelionę ir ten noriu tausoti telefo bateriją, tad susiruošiau skaityklę. O ji bac ir mirė. Tai kur tas pirmadienio džiugesys, paklausite? O gi ten, kad visgi išardyta, išlupta baterija ir kitaip pakankinta, po nakties ji dar nusprendė atsigauti. Woohooo! Regis nieko naujo nenutiko, bet senukas dar kruta ir aš išsišiepusi iki ausų. Ta džiugia nata dar ant veido užsitepiau skaistinančiosios “Manilla” kaukės, na, kad jau taip švytėt iš esmės :). 

Aprašymas:

Balansą odai suteiks reguliarai naudojama veido kaukė. Norint turėti nepriekaištingą odą, bent kartą per savaitę visiems odos tipams rekomenduojama atlikti procedūras,kurios papildomai praturtintų odą bei padėtų nuvalyti paviršinį negyvų odos ląstelių sluoksnį. Tai padės išvengti pigmentinių dėmelių, skaistins odą, pagyvins jos spalvos toną ir apsaugos nuo uždegimų, spuogelių atsiradimo.

Skaistumo suteikianti kaukė praturtinta odą minkštinančiais, maitinančiais ir regeneruojančiais argano, kviečių gemalų ir medetkų aliejais. Baltasis molis puikiai išvalo ir sutraukia odos poras, kartu su D-pantenoliu slopina odos uždegimus. Mango vaisių pudra aprūpina odos paviršių svarbiausiais mikroelementais, skaistina, šveičia ir suteikia odai spindesio.

Naudojimas: švarią veido odą ištepti kauke. Po 20-30 minučių nuplauti veidą šiltu vandeniu. 

Išsamesnis poveikio ir sudėties aprašymas: “Manilla” kaukė “Unison”

Sudėtis: aqua, aloe barbadensis extract, glycerin, argania spinosa kernel oil, kaolin, triticum vulgare germ oil, calendula officinalis flower extract, mangifera indica fruit powder & maltodextrin, panthenol, avena sativa meal extract, cetearyl olivate and sorbitan olivate, cetearyl alcohol, squalane, ubiquinone, xanthan gum, benzyl alcohol, dehydroacetic acid.

Kaukės konsistencija primena tipines molines, nors užtepta ant veido yra pakankamai skaidri, išdžiuvusi beveik nesimato.

Vienas dalykas man nepatinka – kvapas. Mangų neprimena, labiau kiek sintetinius saldainius. Ir turiu pasakyti, kad aromatas su įvairiomis variacijomis būdingas daugeliui “Manilla” produktų ir mane kiek erzina. Tačiau, jau ne kartą minėjau, kad aš nesu jautri kvapams ir galiu naudoti priemones, net jei nesižaviu jas uostydama. Žinoma, visada kiek maloniau, kai patinka.

Produkto poveikis man gana neblogas. Visų pirma jis stipriai minkština odą. Automatiškai atrodo, kad padrėkina, pamaitina, nes veidas lieka malonus liesti. Porų giliai nevalo, bet akivaizdžiai pabalina, paskaistina paviršių ir šios atrodo švaresnės, o veido išvaizda skaistesnė, gaivesnė. Taigi, tikrai galiu pritarti pavadinimui, kad tai yra skaistinanti kaukė. Beje, ją naudojant oda neišsausėja, kadangi ji pas mane riebi, tai po to galiu ir netepti kremo, užtenka toniko. Jei ne neįtinkantis kvapas, vertinčiau daug geriau.

Beje, sutapimas, kad man besiruošiant aprašyti šią kaukę, “Manilla” atstovai parašė, kad atsiųs dovanų blogerių dienos proga. Ačiū! Tikrai turėsiu apie ką jums vėl papasakoti. Kartu gavau atviruką su nuolaidos kodu jums!

Taigi, jei susigundysite, tai nuolaidos kodas Manilla.lt svetainėje yra VENIVIDI15, kad ir kukliai bet vis ledams lieka. 

Tiek šį pirmadienį! Dabar lekiu paruošti kitų tekstų, kad nes kaip aš sakau – Salomėja atostogauja, bet “Veni Vidi”, tai ne 🙂


Naudinga: Kaukę įsigyti galite “Manilla” prekybos salelėse ir Manilla.lt. 50ml kainuoja 14.90 EUR. 

Visi “Manilla” atsiliepimai.

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).