Kaip jūs gyvenate? Džiaugiuosi, kad užsukat, bendraujat ir kitaip palaikot. Man vasara bėga per greitai! Gyvenu neblogai, neturiu kuo skųstis. Dirbu, truputį keliaujam, skaitau. Na ir dažausi, prisipirkau suknelių ir bandau atrasti džiaugsmą. Kiekvieną vasarą aš atsigręžiu į vandeniui atsparius tušus. Todėl, kad kartais ir lietus supila, ir prakaituojam, ir ašaroju nuo saulės bei vėjo. Šiemet turiu du. Iš „Maybelline“, tą geltoną, kuris yra siaubas. Tepa nuo pat pradžių, atsispaudžia ant vokų, sunkiai nusivalo. Ir „L’oreal“ bembį, kurį štai ir apšnekinėju. 

Sudėtis: Isododecane, Cera Alba/Beeswax, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, Disteardimonium Hectorite, Dilinoleic Acid/Butanediol Copolymer, Aqua/Water, Allyl Stearate/Va Copolymer, Oryza Sativa Cera/Rice Bran Wax, Paraffin, Alcohol Denat., Polyvinyl Laurate, Vp/Eicosene Copolymer, Propylene Carbonate, Talc, Synthetic Beeswax, Ethylenediamine/Stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer, PEG-30 Glyceryl Stearate, Candelilla Cera/Candelilla Wax, Panthenol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, [+/- May ContainCI 77499/Iron Oxides, ] (F.I.L.: B238299/1).

Aš jau esu rašiusi apie įprastą Bambi. Na ir visai man jis patiko, nors kažkaip mėgiamiausiu tušu netapo. Iš „L’oreal“ man labiausiai milijoniniai patinka. 

Pastarasis tušas turi patogų šepetėlį, kuris turbūt jau klasikinis tarp silikoninių. Tiesiog platėjantis link vidurio, nei labai didelis, nei labai mažas. 

Dažyti lengva, o rezultatas visai neblogas. 

Ne iš tų, kurie padaro lėlės akis, bet daug geriau nei tie, kurie beveik nematomi. 

Laiko visą dieną, netrupa. Labai ekstremaliomis sąlygomis netikrinau, bet lengvą sudrėkimą atlaiko. Nuvalyti jį nėra itin lengva. Mano šio metu naudojamas micelinis vanduo, o naudoju „Garnier“ iš Bio linijos, neįveikia. Tada prausiuosi dar „Avalon Organics“ prausikliu, kuris gana švelnus, todėl ir jis sunkokai tą tušą nuvalo. Tad čia šioks toks minusas. Kita vertus, bent jau laiko gerai 😀

Bendra išvada tokia, kad man visai patinka ir kito specialiai neieškau. Manau vasarai užteks. 


Naudinga: Ieškokite „L’oreal“ stenduose ir el. parduotuvėse, pvz., Drogas.lt. Be nuolaidų kainuoja apie 15 EUR. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).