Apžvalga: “Avalon Organics” veido prausiklis “Intense Defense with Vitamin C”

Estimated read time 2 min read

Kaip gyvenate, kas naujo? Aš visą savaitgalį tinginiavau. Nors tilpo jame ne tiek ir mažai. Ir Mo muziejų lankėme, ir pulą žaidėme, ir svečiuose buvome. Bet iš tiesų atrodo, kad tik gulėjau ir skaičiau. Nors morališkai nesijaučiu labai gerai, vėl visokių ne per geriausių minčių pilna. Tikiuosi dabar pavyks įsivažiuoti, nes turiu daug užduočių. Na, o blogo savaitę pradedu nuo apelsinų kvapo, arba “Avalon Organics” prausiklio veidui.

Sudėtis: Aloe barbadensis leaf juice¹, aqua (water), decyl glucoside, sorbitol, coco-glucoside, xanthan gum, citrus aurantium bergamia (bergamot) fruit oil, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, citrus limon (lemon) peel oil, arnica montana flower extract¹, camellia sinensis leaf extract¹, chamomilla recutita (matricaria) flower extract¹, chenopodium quinoa seed¹, citrus limon (lemon) peel extract*, lavandula angustifolia (lavender) flower/leaf/stem extract¹, olea europaea (olive) leaf extract¹, ascorbyl glucoside, tocopheryl acetate, bisabolol, citric acid, glyceryl oleate, alcohol¹, benzyl alcohol, potassium sorbate, sodium benzoate, limonene.

Prisipažinsiu, aš mėgstu vonioje turėti porą prausiklių. Grynai dėl įvairovės. Taip pat, ne kartą sakiau, kad neretai miegu ne namuose, kur naudoju dar ką nors kitą. Kažkaip būna įsikandu savaitę vieną, pabosta, tada prausiuosi kitu. Nematau didelio skirtumo, kaip reguliariai yra naudojama iš karto nuplaunama priemonė. 

Šis produktas šiuo metu tarp mėgstamiausių. Skalsus, neblogai putoja, bet puta tokia tarsi kreminė. Nuplauna net akių makiažą. Nėra baisaus odos tempimo jausmo. Taip, kaip ir visi nekreminiai ir nealiejiniai prauskliai, jis šiek tiek suteikia sausumo, nes gi nuplauna riebalą, bet labai minimaliai, aš kaip riebiaodė, tai galiu išbūti net nepasitepusi kremu :). Ir nedirgina bei šiaip nesuteikia nemalonių pojūčių (bet jautriai odai reiktų atsargiai, sudėtyje daug eterinių aliejų). Tai ko nesidžiaugti tokiu atradimu?

Malonu jį naudoti, o dar ir kvepia apelsinais. Labai dera su “Sesderma” švytėjimo suteikiančiu fluidu


Naudinga: įsigyti galima Iherb.com. Kaina – 8.72 EUR už 251ml.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (yra nuorodų į kitus produktus)

+ There are no comments

Add yours