Apžvalga: “L’Oreal Paris” maitinamasis plaukų šampūnas ir kondicionierius “Argan & Safflower Nourishing” iš “Botanicals” serijos

Estimated read time 2 min read

Pagaliau prisiruošiau parašyti apie jau tikrai senokai išmėgintas priemones. Žinote, kas įdomu? Paieškojusi lietuviškų atsiliepimų apie “Botanicals” produktus, aš radau tik savo pačios ir dar porą. Mažai. Negi niekam nepatiko? Tiesa, produktai labai specifiniai savo kvapais, tačiau regis priemones gavusios influenserės tik pamojavo soc. tinkluose, bet rimčiau nesusižavėjo. O aš galiu įvardinti, kaip vienas įdomesnių įgyjamų “Droge”. Labai pamėgau šios serijos kremą. Vakar baigiau, bei planuoju įsigyti kitą, kas jau tikrai reta. Na, o tuo pačiu papasakosiu ir apie šampūną bei kondicionierių. Jie yra atnaujinti, pvz., šampūno sudėtis švelnesnė, taip pat papildyta argano aliejumi. Kai kur dar galite rasti senų produktų, tų, kurie tik su dygminais, tad neapsigaukit!

Priemonės yra skirtos sausiems plaukams puoselėti. Be silikonų, o pusę pakuotės sudaro perdirbtas plastikas. 

Šampūno sudėtis:

Kondicionieriaus sudėtis:

Šampūno pakuotė didelė, su dozatoriumi, o kondicionierius minkštesnėje tubelėje. 

Iš karto sakau, kad priemonės mano plaukams tinka. Šampūnas gerai putoja, išplauna, nors iš pradžių kelia abejonių. Kodėl? Nes plaukai nei ima šiugždėti, kaip po tų ploviklių, kurie SLS pagrindu. Nei tampa vienu guzu, į kurį sunku įkišti pirštus, kaip po natūralių šampūnų. Tiesiog toks jausmas, lyg priemonė būtų du viename, tai yra šampūnas ir balzamas kartu. Tačiau, kaip sakiau, plaukai lieka švarūs. 

Kondicionierius gana tirštas, net sakyčiau gali atstoti kaukę. Glotnina plaukus. Įtariu, kad jei plaukai nėra labai sausi, tai nepatiks. Na, o maniškiai ir sausi, ir pažeisti, ir dar galus nušviesinau. Vienintelis minusas, kad plaukai kiek greičiau susiriebaluoja, visgi maitinimas labai juntamas. 


Naudinga: Produktus rasite parduotuvėje “Drogas”. Be nuolaidų jie kainuoja apie 10 EUR. 

Visi “Botanicals” atsiliepimai

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours