Tokio savotiškai keisto (gerąja prasme) savaitgalio jau senokai neturėjau, tad sunkoka dabar įsivažiuoti į darbus. O jų yra visokių ir reikia greitai suktis, nes tuoj tuoj, jau šios savaitės gale prasideda atostogos. Na, bet kol kas imu viską į savo rankas ir bandau padaryti tai, ką noriu, tiek su savo hobiais, tiek su buitimi, tiek su kitais reikalais. Ir jau esu pasiruošusi papasakoti apie vitamino C serumą iš “Kiehl’s”. Jį naudoju beveik 2 mėnesius, tad indelis tuštėja, o aš susidariau šiokią tokią nuomonę.

Šis serumas yra atnaujintas ir turi net 12.5%  vitamino C, tiksliau prie senos versijos pridėti dar 2% kitos formos vitamino (10,5% askorbo rūgšties ir 2% askorbilo gliukozido). Aš advento kalendoriuje buvau radusi pirmtaką ir pacituosiu, ką pati rašiau čia:

Koncentratas su vitaminu C pasirodė daugiau nei neblogas. Konsistencija truputį ne mano skonio, na tokia silikoninė, bet net ir po kelių kartų (tepdavau prieš naktį) man atrodė, kad oda lyg ir skaistesnė, šviesesnė, tuo pačiu vizualiai gaivesnė. Mielai išbandyčiau ilgesnį laiką. Sudėtį taip pat nagrinėjo KDNR. Visai neblogai įvertino.

Bandydama kalendoriaus produktus, aš supratau, kad mano santykiai su “Kiehl’s” yra pusė per pusę. Tai yra vieni produktai sukėlė abejonių ir minčių, kad viskas smarkiai pervertinta, o kiti gi liūdesį, kad teturėjau miniuką ir greitai baigėsi. Vitamino C serumas, kaip supratote, buvo vienas tų, kurie tikrai patiko ir aš apsidžiaugiau galimybe išbandyti naujoką. Šiaip su C produktais man nesiseka. Aš iš jų daug tikiuosi, bet vis nusiviliu.

“Kiehl’s” koncentratas žada mažinti raukšles, atkurti skaistumą, padėti mažinti poras, lyginti tekstūrą. Serumas praturtinas hialurono rūgštimi. Galima naudoti ir ryte, ir vakare.

Įdomu tai, kad pristatymo metu atstovas minėjo, kad saulės apsaugą primygtinai rekomenduoja naudoti visada, bet pats vitaminas C nedaro įtakos pigmentinių dėmių atsiradimui. Jis jas šviesina, bet jei nesisaugosime spindulių – nepadarys nieko, nors pats situacijos neblogins, kaip tarkime AHA rūgštys. Įdomu, nes būna pasirodo ir visai priešingos informacijos.

Sudėtispropylene glycol, dimethicone, glycerin, ascorbic acid, ethylhexyl palmitate, cetyl peg/ppg-10/1, dimethicone, dimethicone crosspolymer, ascorbyl glucoside, cyclohexasiloxane, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid, lauroyl lysine, acrylonitrile/methyl methacrylate/vinylidene chloride copolymer, polysilicone-11
adenosine, hydrolyzed hyaluronic acid, limonene, isobutane, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, citrus limon peel oil / lemon peel oil, citral, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl, hydroxyhydrocinnamate.

Aš pamenu, kaip pirmą kartą bandžiau vitamino C serumą iš “The Ordinary”. Tai buvo pirmoji jų versija, man regis dabar ten jau pasikeitusi. Tas produktas buvo blogiausia, ką tekę tepti ant veido, jei vertintume tik konsistenciją. Kažkoks kaistantis žvyras, kuris niekada nesusigeria. Lengvos užuominos į aną serumą aš randu ir “Kiehl’s”, tačiau toli gražu ne taip stipriai ir nepakenčiamai.

Konsistencijoje aš jaučiu kažkokių miltukų, vos vos. Tepant ant veido produktas šyla, bet tas pojūtis man labiau jaučiasi rankoms, nei veidui :). Nedirgina, negraužia, nekanda ir kitaip nesukelia nemalonių pojūčių. Susigeria kiek lėtokai, bet normos ribose. Žodžiu, su aplikavimu ir pojūčiais nusiskundimų neturiu.

O kas liečia poveikį, tai nežinau kiek daug galima pasakyti po 2 mėnesių, bet visgi šiek tiek pastebėjimų turiu. Serumas tikrai šiek tiek skaistina veidą, užtepu vakare, ryte man jis atrodo gaivesnis, net kiek mažiau paburkęs (o aš mėgstu gerti vakarais vandenį, et). Taip pat greičiau išnyksta gyjančių spuogelių žymės. Apskritai, man jis daro tai, ko tikiuosi iš žodžio “skaitinantis”, tiesa, gal ne taip efektyviai, kad po savaitės galėtum rodyti nuotraukas prieš ir po, bet aš rezultatą matau. Na, o kas liečia raukšlių mažinimą, tai čia įtakos kažkaip nepastebėjau. Gal per mažai tikiu, kad kažkas gali jas paveikti?

Tai pirmas vitamino C serumas, kuris man pakankamai patinka, kad naudočiau kiekvieną dieną. Beje, aš jį tepu vieną ant tonizuoto veido, arba po jo naudoju neįmantrų kremą. Šiuo metu kartais užtepu naktinį “Mixa” su hialiurono rūgštimi, nes norisi dar kažko tokio paprasto, bet drėkinančio. Nuo antro buteliuko įsigijimo sustabdys tik mano finansiniai (ne)pajėgumai.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kiehl’s” parduotuvėse (Vilniaus Akropolyje ir Panoramoje). 50ml kainuoja apie 60 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).