Apžvalga: "Kerastase Elixir Ultime" prabangus daugiafunkcis aliejus

Estimated read time 3 min read

Pradedame naują savaitę! Praeitą gi mažokai skaitytojus lepinau apžvalgomis, daugiau rašiau visokius topus bei rodžiau savo aprangos derinus (bloge vieną, Instagrame – dar du). Kokia bus ši savaitė aš dar nežinau, nes niekada neplanuoju! O dar džiaugiuosi, kad man “nukrito” popamokinės veiklos, dar pažiūrėsime kaip tai paveiks įkvėpimą. Kol kas jo tikrai yra papasakoti apie “Kerastase” aliejų plaukams.

“Kerastase” vardą aš žinau seniai, tačiau “Elixir Ultime” aliejus yra pirmas mano bandomas produktas. Kodėl? Nėra čia ko slėpti ar gėdytis – tiesiog jų kainos neatitinka mano pajamų. Ir jei aš anksčiau pirkdavau plaukų priežiūros produktus, kurie maximum kainuodavo iki 5 EUR, dabar ta kartelė kilstelėjo gal tris kartus, tačiau šampūnai už 30 EUR, ar kaukės už 40 EUR vis dar labai nuskriaustų mano piniginę. Taigi, aišku, kad labai apsidžiaugiau TopBeauty.lt staigmenų dėžutėje radusi kelioninio dydžio “Kerastase” aliejaus buteliuką.

Štai kaip produktas pristatomas:

Kerastase Elixir Ultime prabangus daugiafunkcis aliejus yra skirtas visų tipų plaukų puoselėjimui. Ši priemonė leidžia ne tik mėgautis išskirtiniu geriausių aliejų suteiktu prabangos pojūčiu, bet ir patirti jų teikiamą naudą plaukams – efektyviai sudrėkinti, pamaitinti ir išgauti neprilygstamą žvilgančių, minkštų ir sveikų plaukų įspūdį.  

Kerastase Elixir Ultime prabangaus daugiafunkcio aliejaus sudėtis yra praturtinta Oleo-Complexe – prabangiu kukurūzų daigų, kamelijų, arganų ir kogenių vaisių aliejų kompleksu, kuris leis pasiekti neprilygstamo rezultato – ne tik pamaitins, veiksmingai apsaugos plaukus nuo neigiamo karščio poveikio, sumažins nereikalingą plaukų pūtimosi efektą, bet ir suteiks Jūsų plaukams nuostabaus žvilgesio.

Naudojimas. 1-2 dozėmis aliejaus ištepkite sausus ar drėgnus plaukus ir nenuskalaukite.

Sudėtis:

Sudėtyje nepamatysime nieko kitokio nei daugelyje panašių, nors ir skirtingų kainų, produktų – silikonai pamaišyti su aliejais ir kvepalais. Dauguma tokių aliejukų yra tikri sausų plaukų savininkių gelbėtojai, pvz., mane jie gelbėja nuo plaukų, ypač galų, pūtimosi, blizgina bei švelnina.

“Kerastase” aliejau konsistencija vidutinė, nėra pati tirščiausia, todėl gana lengva paskirstyti po plaukus.

Kvapas labai skanus, tiesą sakant nesu dar uosčiusi neskaniai kvepiančio plaukų aliejaus.

Poveikis? Jei aliejų tepu ant šlapių plaukų (daugiausiai koncentruojuosi į galiukus), tai šie nesipučia, gražiai sukasi, blizga ir atrodo lyg būtų drėgni. Mano plaukai tankūs, tad sunaudoju 3 spustelėjimus. Ant sausų plaukų naudoju tik vieną spustelėjimą. Paskirstau aliejų tarp delnų ir perbraukiu garbanų paviršiumi. Šios tampa glotnesnės, kaip žinia, kai garbanoti plaukai šiaušiasi, tai ant galvos atsiranda chaotiškas debesėlis. Va su juo ir kovoju.

Kuo “Kerastase” pranašesnis už kitus aliejus? Realiai, tai sunku pasakyti, tačiau galbūt pataikytas tobulas klampumas dėl kurio man lengva naudoti. Per skysti produktai pabėga iš rankų arba į jas labai greitai susigeria, o per tiršti ir klampūs kartais itin sunkiai paskirstomi ir lengva kurioje nors vietoje padauginti. Nors turiu bent kelis panašios paskirties produktus, ranka pati tiesiasi į šį. Jau perkopiau per pusę ir panikuoju, kad baigsis ir norėsiu pakartoti.

P.S. Niekada nepamirškite, kad silikoninio pagrindo aliejai plaukų negydo ir yra daugiausiai dekoratyvinės paskirties.

O koks jūsų mėgstamiausias plaukų aliejus?

Įvertinimas:

Naudinga: Gaila, bet 50ml buteliukais neprekiaujama, na o 100 ml ieškokite TopBeauty.lt (33.95 EUR), Inhair.lt (36 EUR), Lookfantastic.com (33.45 EUR), grožio salonuose.

Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.

+ There are no comments

Add yours