Praeitą savaitę buvau nurzgli. Jaučiausi sena, negraži, stora, nespalvinga. Na, nei suplonėjau, nei pajaunėjau, bet savijauta skiriasi kardinaliai. Šiltas oras veikia į gerą. Jau minėtas plaukų patrumpinimas, ryški suknelė, pasivažinėjimas motociklu, pirmadienis prasidėjęs įdomiomis kosmetikos naujienomis – štai ir geresnė nuotaika. Ne tik geresnė, bet ir darbingesnė, mano projektukai po truputį juda. Net ir vėl grįžo noras šiek tiek spalvingiau pasidažyti. Ir kas kartą vis prisimenu, kad dar nepapasakojau apie “I Heart Makeup” šešėlių paletes. Pirmą įspūdį aš papasakojau “Eurokos” puslapyje, nuotraukos bus tos pačios, bet laiko išbandyti priemones jau turėjau kur kas daugiau. Visgi, aš nesiūlau jums remtis mano nuomone, nes mano patirtis nėra labai didelė. Iš prabangesnių šešėlių esu mėginusi tik “Urban Decay” paletę (nelabai patiko), “The Balm” daugelį palečių (80% labai patiko). Ir viskas. Visa kita telpa į kainų kategorijas iki 20 EUR (“Melkior”, “MakeupGeek”, “Isadora”, “Gosh”, “Colourpop” ir daugelis kitų eilinių). Jei reikia tikro eksperto – eikit, pvz., pas “Besame Apžvalgos”. Aš viską lyginu daugiau mažiau drugstore kontekste.

Mano rankose atsidūrė dvi paletės – “Rose Gold” ir “Mint Chocolate”.

Didžiausią vizualinį įspūdį daro “Rose Gold” paletė. Blizgi spalva atrodo tikrai gerokai prabangiau už žaliosios draugės plastiką.

Viduje rasime didelius veidrodžius. Pridėtas ir kempinėlinis šepetukas. Kam? Ar kas nors juos naudoja? Rimtai! Atsiliepkit kas naudojat. Aš, tiesą sakant, labai ilgai tokius mėgau ir nesuprasdavau kaip su paprastu šepetėliu užnešti spalvą. Tiesa, ne visi kempinėliniai įrankiai yra vienodos kokybės. Kadaise “Isadora” paletėje buvau radusi tobulą, tačiau čia, ir daug kur kitur, jie tiesiog beverčiai.

Na, bet jei jau gamintojas yra tikras, kad šie šepetėliai tinkami, tai šešėlių spalvas, kurias tuoj parodysiu, aš ir dariau su pridėtu įrankiu.

Pradėkime nuo „Rose Gold“, nes ją pamačiusi paveikslėliuose iš karto užsimaniau. Jau labai seniai ieškojau nebrangios rožinių atspalvių paletės.

Kiekvienoje nuotraukoje parodysiu po vieną spalvų eilutę.

Viršutinė:

Priminsiu, kad spalvos teptos pridėtu šepetėliu (tepant pirštais jos atrodo ryškiau) ir tik vienu brūkštelėjimu, nenaudojau jokių bazių. Abejose paletėse rasime trijų tipų spalvas: matines, švytinčias ir labai blizgias, kurias aš pavadinsiu tiesiog pigmentais, nes tai artimiausias apibūdinimas, kurį galiu sugalvoti.

Pirmoji eilutės spalva (Sugarcoated) yra blizgi ir vidutiniškai pigmentuota, gana neutrali. Kitos keturis spalvos primena pigmentus. Jos purios, tas itin jaučiasi liečiant, riebokos ir šiek tiek birios, tik byra ne dulkelėmis, o drėgnais trupinukais. Sakyčiau stipriai pigmentuotos, bet sunkiai pasiima švelniu šepetėliu. Geriausia dengti pirštais, tada atsiskleidžia gražumas.

Vidurinė eilutė:

Apie tris pirmąsias spalvas galiu pakartoti, ką jau sakiau apie viršutinės spalvos pigmentus. Beje, mano visos paletės favoritas yra antroji – rožinė – spalva. Gaivi, labai gražiai išryškina pilką akių spalvą. Labai priklauso nuo apšvietimo: kartais atrodo beveik auksinė, kartais tiesiog rožinė. Kitos trys spalvos – matinės. Ir čia aš negaliu sakyti, kad jos tobulos. Nėra blogos, esu mačiusi tikrai prastų variantų, greičiau jau vidutinės. Konsistencija beveik kreminė, truputį byra, na o ryškumo tikrai norėtųsi daugiau. Man asmeniškai šios matinės spalvos sklaidosi lengviau nei blizgios, kurios nors ir ryškesnės, nors ir labiau pigmentuotos, bet ir riebesnės, labiau tinkamos įpresuoti, nei išsklaidyti.

Apatinė eilutė:

Visos spalvos matinės. Pirmoji ir paskutinė spalva kiek mažiau pigmentuotos.

Ar man ši paletė patiko? Kai rašiau pirmą įspūdį buvau sužavėta spalvų. Vėliau kažkaip pirma banga nuslopo, pradėjau matyti daugiau trūkumų, dar vėliau ir vėl kažkaip su tais minusais susidraugavau ir šią paletę tikrai labai dažnai naudoju, nes neturiu panašių spalvų alternatyvos. Tad pagrindinis man labiausiai imponuojantis pliusas yra spalvos. Aš nuolatos naudoju “Words Apart” (antra eilutė, antra spalva), akies vidinį kamputį pamėgau pažalinti su “Lust”. Su matinėmis raudonomis spalvomis irgi turiu neblogus santykius. Nėra jos labai jau pigmentuotos, bet aš ir nemėgstu būti ryški kaip papūga, su tokiais atspalviais jau geriau mažiau nei daugiau. Iš esmės man nelabai reikalingos ir ne itin fainos pasirodė visos rudos, rusvos, balkšvos. Aš jų turiu daug geresnių, paletės į keliones nesivežu, tad nėra problemos išsitraukti kitą ir pasinaudoti kokybiškesne spalva.

Šešėlių išsilaikymas vidutinis. Reikalingas geras pagrindas.

Žiūrim „Mint Chocolate“!

Iš tiesų tai man gan įdomu, kodėl paletė taip pavadinta, nes joje tikrai nėra nė vienos spalvos panašios į mėtinę. Ir šiaip spalvų pavadinimai kartais privertė pakelti skeptiškąjį antakį, pvz., „Barbie“ prie tamsiai raudonos? Pažiūrėkime į spalvas.

Viršutinė eilutė:

Šioje paletėje blizgios ir matinės spalvos yra išmėtytos. Pvz., pirmoje eilutėje pirma ir antra – blizgios, trečia ir penkta – matinės, o antra nuo galo – presuotas pigmentas. Pirmoji spalva nėra labai pigmentuota ir sakyčiau analogiška „Sugarcoated“ spalvai iš „Rose Gold“ paletės. Ryškumo netrūksta žaliai spalvai, ji intensyvi nuo pat pirmo potėpio.

Antroji eilutė:

Vidurinėje eilutėje turime tris matines spalvas, dvi iš presuotų pigmentų ir vieną tiesiog blizgią (paskutinė). Matinėms vos trūksta ryškumo, tačiau tikrai nėra blogos. Šviesiausia ruda, būsiu tiesi, visai niekam tikusi. Na, o eilutės favoritė – Gold Digger – varinė, ryški ir vis dar labai madinga!

Trečioji eilutė:

Nematote paskutinės spalvos? Ir su jūsų regėjimu, ir su nuotrauka viskas gerai. Jos tiesiog nesimato. Mažai pigmentuota ir labai panaši į odos atspalvį. Ar tai labai blogai? Šiaip jau ne, nes tokią spalvą galima naudoti akių bazei užtvirtinti. Visos kitos spalvos mano manymu neblogos kokybės, o žalioji verta unikalių spalvų ieškotojų dėmesio.

Beje, tą kartą, kai aprašinėjau didžiąją “Wet n Wild” paletę, aš sakiau, kad ją pasilieku todėl. kad neturiu vienos spalvos analogo. Tos, kuri vienu kampu atrodo ruda, kitu žalia. Tai va, šioje paletėje tokia spalva yra “Hard Work” (pirma eilutė, antra nuo galo). Tik ji kur kas mažiau pigmentuota ir vos vos kito atspalvio žalumas. Tačiau labai panaši ir dabar galiu aną paletę perleisti kam nors.

Ši paletė ir vėl man patinka įdomiomis spalvomis. Bet joje kur kas daugiau nuobodžių, nereikalingų ir net besikartojančių su aptarta “Rose Gold”. Mano subjektyviu vertinimu „Rose Gold“ yra šiek tiek kokybiškesnė už „Mint Chocolate“. Aš esu bandžiusi ir „Chocolate and Peaches“. Gavau ją dovanų nuo “Gėlėtos kosmetinės”. Pastarosios dvi paletės atrodo geresnės, tad darau prielaidą, kad kiekvienas šokoladas skirtingas.

Bendros išvados tokios: “I heart makeup” paletės vertos dėmesio tada, kai ieškote įdomesnių spalvų, bet nenorite investuoti į garsius produktus. Mano manymu daugelis tų rožinių, žalių ir kt. atspalvių yra vienadieniai ir geriau jau pasitaupyti kokybiškiems neutraliems atspalviams, o pažaisti galima ir su pigesniais variantais. Dauguma spalvų tikrai ryškios, sklaidosi ir pasidažyti pavyks. Išsilaikymas nėra labai geras, bet jį galima pratempti naudojant bazes. Aš pati šias paletes naudoju ir kol kas neplanuoju niekam atiduoti, vadinasi man jos nepasirodė prastos.


Įvertinimas:

Naudinga: Paletes įsigyti galite Eurokos.lt (kol kas tik internetu). Kaina – 12.75 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).