Man kartais keista, kad žmonės gana lengvai išleidžia pinigus pirkdami brangias prekes, pvz., už 50 EUR, tačiau kai planuoja išmėginti pigų niekutį, ruošiasi lyg būsto pirkimui. Klausinėja forumuose, rašo blogeriams žinutes ir dėlioja plius bei minusus. Žinokite, rimtai! Aš nė karto nesu gavusi asmeninio prašymo greičiau parašyti apie “The Balm” ar kitą brangesnę paletę, bet dėl “Wet na Wild” pasijutau net šiek tiek spaudžiama. Nes gi žmonės laukia ir nežino ar pirkti! Atrodytų gi daug neprarasit ėmę ir pabandę. Bet gal čia veikia tas įsivaizdavimas, kad pigu bus būtinai bloga, o ta paletė už 50 EUR nenuvils, arba tiesiog apsimesime, kad patinka, nes skaudu pripažinti kitaip?

Turbūt jau matėte, kad “Eurokos” užsivežė dar daugiau WnW naujienų – išgarsėti spėjusią atnaujintą “Color Icon” paletę. Ją aprašė ir su labai garsiu analogu (tiksliau pigioji yra analogas) palygino Besame. Aš jau ir pati noriu vien dėl spalvų! Noriu nėra lygu reikia, bet gi žinot :D.  Na, o pati trumpai aptarsiu įspūdžius apie “Color Icon Comfort Zone” ir “Color Icon Trio” (Walking On Eggshells).

Wet n Wild Color Icon | Grožio blogas

Patogumo dėlei vadinsiu jas mažąja ir didžiąja paletėmis.

Mažai paletei aš skirsiu ne daug dėmesio. Nelabai yra ką kalbėti. Kad ir apie pakuotes. Patys matot kokios jos yra. Cheap thing ir tiek.  Taigi – trys spalvos. Visos blizgios (to tokio aksominio minkštumo ir blizgumo), pigmentuotos ir gražios. Lengvai birios. Jei reikia dar daugiau ryškumo, tai jį galite išgauti drėgnu šepetėliu.

Wet n Wild Color Icon | Grožio blogas

Nesunkiai sklaidosi, gražiai atrodo, su geresniu pagrindu laikosi visą dieną, o be jo subėga į raukšleles po kokių 2-3 valandų (atkreipiu dėmesį, kad mano vokai riebūs ir užkritę). Jei reikia pigių ir neblogų šešėlių, čia yra geras variantas. Būtų dar neutrali matinė spalva ir sakyčiau paletė tobula kelionėms.

Didžioji paletė sužavėjo spalvomis.

Wet n Wild Color Icon | Grožio blogas

Wet n Wild Color Icon | Grožio blogas

Kai kurių iš jų neturiu net panašių.

Kairysis stulpelis:

Wet n Wild Color Icon | Grožio blogas

Su juo viskas aišku. Rusva, gražu.

Dešinysis:

Wet n Wild Color Icon | Grožio blogas

Pažiūrėkite į tą paskutinę spalvą (nuotraukoje pabraukta vertikaliai). WOW!

Paletėje ji atrodo lyg ir žalia, lyg ir mėlyna, lyg ir pilka ir tikrai šalta. Todėl pirmą kartą aš patepusi šepetėliu pagalvojau, kad jis neišplautas nuo prieš tai naudotų rudų spalvų. Nes, o kur ta žaliai mėlyna, jei tepasi ryškiai ruda ir dar šiltoka? Tik po to aš suvokiau, kad čia yra spalva chameleonė! Ir keičiant žiūrėjimo kryptį, ji keičiasi taip pat. Vien dėl jos verta įsigyti visą paletę :).

Dar man patinka ta žalia, nors dauguma kitų taip pat gražios.

Kas liečia kokybę, tai galiu pakartoti viską, ką rašiau apie mažąją paletę. Tai negalios tik tamsiausiai spalvai iš antro stulpelio. Ši yra su stambesniais blizgučiais, sunkiau sklaidosi, labiau biri. Šiaip šešėlių birumas priklauso nuo šepetėlio. Jei imu tankiu plokščiu – mažiau byra. Jei imu puriu – sklaidymo – byra dar ir kaip :).

Ar šios paletės vertos dėmesio? Žinote, kokybiškas blizgias spalvas, kažkodėl sugeba padaryti dauguma gamintojų. “Wet n Wild” taip pat neblogai padirbėjo. Neturiu rimtų priekaištų, tikrai esu turėjusi brangesnių, bet prastesnių produktų. Jeigu jums patinka atspalviai – pirkite. Jei esate pradedančioji – pirkite. Bet jei senų senovėje peršokote į luxury sritį, tai nežinau ko ten tarp pigių priemonių ieškoti. Aš pati mažylę padovanojau, o “komforto zoną” pasilikau dėl unikalių spalvų, kurių neturiu kitose paletėse.


Įvertinimas:

Naudinga: Didžioji paletė – 6.49 EUR, mažoji paletė – 3.99 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).