Hey hey, jau greitai mano atostogos! Labai greitai, už kelių dienų. O aš jūsų neketinu palikti be skaitinių, ir jau esu suruošusi kelias apžvalgas. Kam vargintis, klausiate jūs? Atostogauk sau ramiai ir niekas nenumirs be vieno kito teksto, sakot jūs. Ir iš dalies sutinku. Nenumirs niekas. Bet pas mane prisikaupė tiek daug priemonių, kurias aš šiaip ar taip norėdavau apkalbėti, bet vis atidėliodavau, tad dabar kaip tik puiki proga nusikratyti skolų prieš save pačią, o po atostogų jau akių nebadys paruoštukai. Štai kaip antai “Esscence” pavasario naujienos. Aš net nepastebėjau, kaip prabėgo ta vasara. Rugpjūčio 20 dieną ši pudra jau bus išimta iš asortimento ir pasirodys rudens-žiemos naujienos. O aš ketinau ketinau parašyti apžvalgą ir jau tuoj bus neaktualu. Taisausi. Dar kelias savaites galite ją nusipirkti, tad ir apžvalga kažkam gal pravers.

Pristatymas labai trumpas ir aiškus:

matinė bronzinė tekstūra su šilko blizgesiu sukurs subtilią ir įdegusią išvaizdą.

Sudėtis: TALC, ISOCETYL STEAROYL STEARATE, OCTYLDODECYL STEARATE, MICA, NYLON-12, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, PETROLATUM, KAOLIN, JOJOBA ESTERS, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM STEARYL FUMARATE, HEXYLENE GLYCOL, PEG-8, ASCORBYL PALMITATE, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Mano spalva yra 01 Sunshine.

Šią vasarą aš turėjau du bronzantus, kurie man labai patiko. Tai yra šį ir “Artdeco”.

“Essence” pudra sudaryta iš dviejų dalių. Rudos matinės spalvos aplink ir švytinčios rausvesnės viduryje. Abi jos nėra labai pigmentuotos, todėl todėl tokiai diletantei kaip aš – pats tas. Padauginti sunku. Ir man čia yra didžiausias bronzinės pudros privalumas. Beje, dažniausiai aš jas naudoju kaklui, kuris pas mane labai šviesus ir visais metų laikais skiriasi spalva nuo veido.

O ant veido naudojamas jis tiesiog suteikia malonaus švytėjimo ir lengvo įdegio vaizdo. Nuotrauka daryta vasaros pradžioje, kai veidas dar buvo baltas kaip sūris. Pačiai atrodo, kad kiek padauginau, tad vėliau pasidariau išvadas ir brūkšteliu vos vos.

Tiesa, kad ir kaip gerai vertinčiau, visokiomis bronzinėmis pudromis, švytėjimo priemonėmis ir panašiais produktais aš nepiktnaudžiauju. Kas dieną man tai naudoti yra per daug. Tačiau, kai noriu pasigražinti, tada tikrai džiaugiuosi, kad turiu patinkančių priemonių.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” ir “Eurokos”. Kaina – apie 3,40 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).