Apžvalga: “Artdeco” bronzinė pudra “Bronzing Magnum Powder”

Estimated read time 3 min read

Pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, kad jau prabėgo pusė vasaros mėnesio. Nepasijuto. Man atrodo, kad aš visą žiemą galėčiau miegoti ir man nebūtų gaila taip iššvaistyto laiko, tačiau vasarą… Vasarą norisi kažko superwowgigaekstra… O laikas bėga, tas gigaekstra nevyksta, arba vyksta su kokiomis nors išlygomis ir tada atrodo, kad vasara bus vėl iššvaistyta, o kitos dar tiek ilgai laukti. Pavydžiu, oi pavydžiu, tiems, kas gyvena šiltuose kraštuose.

Na, o mums kas lieka? Savaiminio įdegio priemonės ir bronzeriai. Galime bent apsimesti, kad saulės gavome. O tai man labai gerai sekasi su “Artdeco” bronzine pudra “Bronzing Magnum Powder”.

Pažiūrėkit, kokia ji graži! Net gaila buvo naudoti!

Šios priemonės galima įsigyti dviejų spalvų. Manoji yra “2 – beach babe”.

Trumpas pristatymas:

Ilgai išliekanti bronzinė pudra:

Lengvos tekstūros, permatoma, natūralaus atspalvio.
Tolygiai dengiasi.
Atspari vandeniui.

Sudėtis:

Bronzerio yra net 18 gramų, tad dėžutė tikrai didelė ir reikia bronzintis, bronzintis, bronzintis! Pakuotė su veidrodėliu, iš išorės taip pat daili, kaip ir pati pudra viduje. Raštas atrodo kažkur giliau, po skaidriu blizgiu paviršiumi.

Pudra atrodo lyg būtų matinė, tačiau gerai pakreipus prieš šviesą pasimato, kad ji turi blizgų (ne blizgučių, bet spindintį) užbaigimą. Nėra labai ryža, dengiasi lengvai, tinka net nemokšoms (kaip aš), nes nėra tokia pigmentuota, kur paėmus ir teptelėjus nebežinai kaip viską išsklaidyti.

Ant rankos riebiai pasvačinta ji tikrai atrodo blizgoka.

Tačiau ant veido aš degiu kompaktinės pudros šepetėliu, imu lengvai, dengiu irgi lengvai, ir gaunu natūralų, vos vos spindintį įdegio efektą. Šiaip aš esu įdegusi veidą gana stipriai, tad su pudra tik truputį sulyginu spalvą. Praktiškai efekto nesimato, jei nežinai kas čia daryta, bet vaizdą pagerina.

Įkeliu šiandien jau kitame įraše matytą foto.

Šiaip aš labiau mėgstu būti balta kaip sūris, tačiau gegužę stipriai nudegiau veidą, po to birželio pradžioje vėl per mažai apsauga pasirūpinau ir dabar tikrai nebesu balta, tad galiu žaisti ir su bronzantais. “Artdeco” man tikrai paliko teigiamą įspūdį, kaip minėjau tuo, kad lengva naudoti, graži spalva, puikiai atrodo ir ilgai laikosi. Ir užteks trims gyvenimams :), ypač man, nes highlighter’ius ir bronzerius tikrai ne kiekvieną dieną naudoju.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti pudrą galite “Douglas” parduotuvėse ir internete. Kaina – 25.95 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “Artdeco” kosmetiką.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
  1. 1
    Alma

    Oho koks grožis, ir aš gailėčiau nubrūžinti! Vasara varo į neviltį.. Esu gana atspari šalčiui ir prastam orui, bet +13 birželio viduryje mane įveikė 🙁

  2. 2
    Salomėja

    Na, mano mėgstamiausias posakis pastaruoju metu yra “bent jau nesninga” 🙂

+ Leave a Comment