“Beauty make easy” lūpų balzamas “Very very berry”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Oi kaip man patinka pirkti visokius nematytus ir keistai atrodančius daikčiukus! Eilinį kartą pameditavau Eurokos parduotuvėje prie EOS balzamų. Jie įtraukti į mano geidaraštį, vis pagailiu pinigų. Prisiminusi atsiliepimus. Bet ką nors mielo nusipirkti norisi gi! Ir į akis krito kitas apvalus balzamas.

Dėžutė prakirpta, todėl rožinį rutuliuką galima pačiupinėti. Man labai patiko, kad jis toks matinis ir labai malonus liesti. Apžiūrinėjame toliau. Sudėtis:

Matome, kad pabaigoje yra bjaurybės konservanto ir keli abejotino saugumo ingridientai. Minusas!

Ant kito šono mane nustebina užrašas, kad balzamas pagamintas Kinijoje. Čia pat matote ir kainą.

Esu smalsi, todėl nukrapščiusi kainą pamatau, kad gamintojas tai daniška kompanija.

Pliuso ir patikimumo ta Kinija čia tikrai neduoda.

Pagaliau išlupu tą fainuolį rutuliuką!

Koks smagutis! Visiškai apvalus, todėl nedėkite ant pasvirusio paviršiaus, nes teks traukti iš po sofos! Minusas ir pliusas viename! Man patinka tas mažylis rutuliukas, bet gi nepatogu, kad nėra jokios tiesios briaunelės.

Atsukus vaizdas štai toks:

Baltas ir kvapnus balzamas. Kvapas saldus. Labai labai. Čia irgi minusas, nes aš tikėjausi labiau uogų, mažiau saldainių. Tepasi lengvai, ant lūpų išlieka gana ilgai, tikrai nereikia kas penkias minutes atnaujinti. Minėtas saldus kvapas gana greitai dingsta. Skonio nerasta.

Prisimenate, kad iš Lenkijos parsivežiau nuostabų bananinį balzamą panašioje pakuotėje? Tai štai naujokas yra kompaktiškesnis iš išorės (o ir produkto gerokai mažiau).

Bananai savo sudėtimi, poveikiu bei kvapu vienareikšmiškai nurungia uogas. Tačiau turiu pripažitni, kad rožinė pakuotė atrodo kokybiškiau, matinis apdirbimas prabangesnis ir ją labai mielą sukioti palto kišenėje 🙂

Išvada labai paprasta: tai vidutinės kokybės lūpų priežiūros priemonė, už tokią kainą galima rasti tikrai geresnių, tik gal ne taip gražiai įpakuotų. Tai nėra ir šlamštas, garsieji Nivea balzamai man patinka mažiau. Tačiau mane žavi šio daikto išvaizda. Smagu išsitraukti, paridinėti tarp pirštų, todėl nesigailiu, kad pirkau.

Tai kiek lūpų balzamų turite jūs? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).