Apžvalga: “Ecodenta” dantų pastos “Ananasiniai rytai” ir “Mėlynių vakarai”

Estimated read time 3 min read

Atsiverčiau rašymo langą ir vis nepradedu pasakoti įspūdžių. Blaškausi. Iš pradžių, kad jau apie dantų pastas, atsiminiau, kad ryte jau blyksėjo dantų šepetukas ir atsinešiau jį pakrauti. Tada dar čia man labai karšta ir netikėtai atėjo mintis, kad gi kažkur nukištas kiniškas ventiliatorius ir pats laikas jį vėl įdarbinti. Tad taip ir nesusikaupiu. Galiausiai gal jau viską padariau, ir jei vėl nepertrauksiu savęs viduryje sakinio, papasakosiu apie dantų pastų duetą rytui ir nakčiai. Čia kaip dieniniai ir naktiniai veido kremai, ar ne? 😀

Aprašymas:

Ar teko girdėti, kad rūpintis dantimis ryte ir vakare reikia skirtingais būdais? Štai kodėl sukūrėme 2 unikalias gamtos įkvėptas formules. Rytui sukurta formulė paruošia jūsų dantis būsimai dienai – ne tik saugo nuo apnašų ir stiprina emalį, bet ir natūraliai balina bei suteikia neįtikėtinai ilgai trunkančią gaivą. O nakčiai sukurta formulė dantis ir dantenas po ilgos dienos nuramina ir sumažina jautrumą. Jūsų dantims tokia priežiūra patiks. *„Mėlynių vakaras“ dantų pasta: vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Jeigu vartojami produktai, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba savo gydytoju.

Sudėtys:

Rytinė, geltonoji: Glycerin*, Hydrated Silica*, Aqua*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma (Limonene), Calcium Hydroxyapatite*, Cellulose Gum*, Bromelain*, Sodium Saccharin. *98% ingredients of natural origin

Naktinė, mėlynoji: Sorbitol*, Hydrated Silica*, Glycerin*, Aqua*, Potassium Nitrate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma (Limonene), Cellulose Gum*, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract*, Dipotassium Glycyrrhyzinate*, Sodium Fluoride (1448 ppm F ̄)*, Sodium Saccharin. *94% ingredients of natural origin

Ananasinė dantų pasta yra balkšvos spalvos, o mėlyninė primena uogienę :).

Šiaip jau skaičiau vieną kitą atsiliepimą ir visuose juose naktinė pasta yra favoritė, o anasaninė daug kam nepatiko. Na, mūsų šeimoje vyrui irgi labai patiko ta mėlyna. Bet jis pas mane mėgsta vaisines, o aš gi sunkiai toleruoju tas uogienes. Aš ir kramtomą gumą kramtau tik tą, kur pipirmėčių. 

Man ryto dantų pasta tikrai labai patiko. Ji nėra saldi, ananasų skonio nelabai apčiuopiu, tiesiog toks net truputį aštrus gaivumas, kuris jaučiasi dar ilgai. Nepaisau taisyklių ir neretai šia pasta valausi dantis ir vakarais.

O štai tos mėlynės man per daug saldžios, toks kompotukas, po kurio nejaučiu gaivos jausmo. Nėra taip, kad jau negalėčiau prisiversti naudoti, bet vonioje daug dantų pastų (bandau), tai jei tik specialiai savęs neverčiu, pačiumpu kažkurią kitą. 

Tai va, esu tas vienišasis balsas už geltoną. 


Naudinga: pastų ieškokite prekybos centruose, “Droge”, Pigu.lt, “Eurovaistinė” ir kitur. Be nuolaidų kaina apie 7 EUR už rinkinį. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Auryte

    Laba diena.
    Sutinku, su jūsų nuomone, ta vakarinė tai visiškai nepatiko (jokio švaros pojūčio, labiau ant blynų dėtis vietoje uogienės :D), rytinė +- , bet daugiau niekada nepirksiu. Mano nuomone nepavykęs gaminys. Mano nuomone ir kaina neatitinka.

+ Leave a Comment