Suprantu, kad apie tokius dalykus reikia rašyti prieš karščius, o ne po jų. Tačiau prisiminkite, kad aš rengiu apžvalgas apie išmėgintus dalykus, o ne siekiu didesnių pardavimų jų gamintojams :D. Tad gal atsiliepimą prisiminsite kitais metais (nors tikiu, kad kitos tokios nuostabios vasaros vėl dešimtmetį lauksime), gal gyvenate ten, kur šilta. Jūs jau esate skaitę mano apžvalgas apie daiktus iš Gearbest.com. Ir jei atvirai, tai tų tekstų būtų daugiau, nes atstovai labai aktyviai atakuoja. Bet man vis neįtinka siūlomi daiktai. Nesinori išmanaus laikrodžio, nes kam man kiniškas, kai turiu savo gražuolį “Fossil”? Nesinori elektrinio dantų šepetėlio, nesinori uodų baidyklės ir aromatų difuzerio. Bet kai proga pasitaiko, neatsisakau pabandyti kažką įdomesnio. Kitą savaitę papasakosiu apie išmanias svarstykles, o dabar gi – vėsintuvas/ventiliarotorius! Atkeliavęs pas mane pačiu laiku, kuomet karščiai jau buvo pradėję varyti iš proto.

Iš esmės čia yra mums visiems gerai pažįstamas vėjelis. Tai ne joks kondicionierius, ar kažkas išmanaus. Daiktas priekinėje sienelėje turi filtrus, galinėje sienelėje yra ventiliatorius. Į talpą įpilame vandens, įjungiame ir done! Filtrai sudrėksta, vėjelis pučia pro juos į mus ir taip gaivinamės. Dėl vandens pučiamas oras tampa kiek vėsesniu.

Ventiliatorius valdomas labai paprastai – tiesiog yra didelis įjungimo mygtukas. Dar vienas leidžia pasirinkti vieną iš trijų pūtimo intensyvumų, o trečiu pasirenkame švieselių, kuriomis apšviestas vandens, konteineris spalvą. Jungtis – mikroUSB, buvo pridėtas ir laidas, tad galima jungti prie kompiuterio ar kišti į rozetinį, pvz., telefono kroviklį.

Ar pakanka vėsinimo? Ventiliatorius yra gana nedidelis, todėl reikia gerai parinkti kur pastatyti ir kaip nukreipti į save. Jei pataikysit, tai visai gerai bus, jei pastatysite toliau, tai galite ir nepajusti efekto. Tad čia toks žaisliukas vienai darbo vietai. Prie minusų priskirčiau tai, kad nėra labai tylus, ypač veikdamas galingiausiu režimu. Prie pliusų, kad gana dailus ir labai negadina vaizdo ant darbastalio :). Dienos šviesioje besimainančių spalvų beveik nesimato, o vakare visai gražiai atrodo.

Man jis išgelbėjo keletą darbo rytų, kuomet neturiu kaip pasislėpti nuo saulės. Tačiau, priminsiu, didelių plotų neatvėsins. Vandens rezervuaro pučiant stipriausiai užtenka porai valandų. Nedidelis jis, gal pusės litro.

Štai tokia mano patirtis, gaila, kad šiluma kažkur pasitraukė.


Naudinga: Įsigyti produktą galite Gearbest.com. Šiuo metu kainuoja apie 30 EUR, nors prieš kurį laiką buvo pigiau. Pasirinkus brangiausią (šiai prekei apie 6EUR) siuntimą, daiktą atveš kurjeriai, siunčiama iš Europos sandėlių ir muito mokesčių mokėti nereikia.

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).