Visi puikiai žino, kaip aš mėgstu plaukų priežiūros priemones. Ir brangias, ir pigias, ir eilines iš prekybos centrų, ir profesionalias. Ir šiandien, insta istorijose, džiaugiausi gavusi “L’oreal Paris Botanicals” atnaujintus produktus. Nes senieji man patiko. Ypač kvapais, nes kiekvienos serijos aromatą galėčiau naudoti kaip kvepalus. Parduotuvėse dabar gausu puikių produktų, patikėkit. Ir va, tiesą sakant, “Dove” mane nuvildavo retai. Pvz., net ir dabar pas mamą esu nuvežusi atnaujintą seriją dažytiems plaukams (esu rašiusi apie seną), naudoju savaitgaliais ir galiu tik geru žodžiu minėti. Patinka. Tad, savaime suprantama, buvau nusiteikusi, kad priemonės su kokosų aliejumi ir ciberžole man tikrai įtiks. O buvo kitaip 🙂

Pradėkime nuo šampūno.

Aprašymas:

Dove Nourishing Seacrets serija pasižymi unikalia formule, kuri užtikrins, jog plaukai bus tinkamai pamaitinti ir atgaus sveiką išvaizdą!

Produkto savybės:

šampūnas skirtas pažeistiems, nusilpusiems plaukams; šampūno formulė įkvėpta indiškų ritualų, o sudėtis praturtinta kokosų aliejumi ir ciberžole; ypatingai maitina ir drėkina plaukus, padėdamas atstatyti reikalingą drėgmės lygį; plaukai tampa lygesni, glotnesni, lengviau šukuojami ir elastingesni; rezultatas matomas jau po pirmojo naudojimo; tinka kasdieniam naudojimui.

Sudėtis:

Šampūnas labai putoja. Aišku, na nieko keisto, gi yra SLES, bet jis būna daug kur, tačiau tikrai ne visada vos nedidelis kiekis priemonės (ypač plaunant galvą antrą kartą) tampa didžiulių putų kamuoliu. Na ir, savaime suprantama, labai jaučiasi sausinimas. Kas man keista, nes visokiuose kokosiniuose, pažeistiems plaukams šampūnuose, sausinamas poveikis dažnai sutramdomas kažkokiais kitais ingredientais. Tad, žinoma, be kondicionieriaus niekaip!

Aprašymas:

Maitinamasis plaukų kondicionierius su kokosų aliejumi ir ciberžole skirtas visų tipų plaukams: riebiems, sausiems, normaliems plaukams.

Savybės:

maitina, drėkina, suteikia blizgesio, plaukai tampa švelnūs, glotnūs, elastingi, blizgūs. Naudojimas: įmasažuokite nedidelį kondicionieriaus kiekį į drėgnus plaukus, išskalaukite.

Sudėtis:

Mane visuomet stebina mažesnis balzamo kiekis. Kai šampūno reikia vos lašo ir jis visas užputoja, o kondicionieriaus spaudžiu normaliai, tai, aišku, kad jie man visada baigiasi greičiau, o dar ir  yra mažiau. 

Priemonė gana tiršta ir tuo metu, kuomet užtepu ant plaukų, atrodo, kad juos sušvelnina ir plaukai tampa slidesni. Tačiau išskalavus šie lieka sukritę, nemalonūs liesti, šiurkštūs. 

Tad komplektą galiu naudoti tik iš didelės bėdos, bet kuomet yra pasirinkimo, tai suprantat, kad jokio konkurencinio pranašumo.

Tiesa, apie kvapą. Jis kokosinis, ciberžolės nejaučiu, sintetinis, bet nėra itin stiprus. Pvz., daug lengvesnis nei “L’oreal Paris Elvital Extraordinary Oil Extra-Fine Coconut Oil” linijos. Už tai “Dove” gauna pliusą. 


Naudinga: ieškokite kosmetikos parduotuvėse ir prekybos centruose. Produktų kaina yra apie 4 EUR už kiekvieną. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).