Susiruošiau parašyti apie dušo želę ir pagalvojau, ar pati kada skaičiau kitų blogerių įrašus apie tokius produktus? Ko gero permesdavau akimis jei želė atrodydavo kokia nors ypatinga – deimantinė, kalbanti, šokanti :). Juokauju, bet rimtai galvoju, kad ko gero čia bus paskutinė mano tokio produkto apžvalga. Prausia arba ne, sausina arba ne, putoja arba ne, kvepia arba ne. Labai jau mažai galima papasakoti :). Na nebent tikrai pasitaikys, kas nors inovatoriškai verto aprašymo.

Šį produktą gavau iš kompanijos atstovų, ši žele faina, patinka tiek mano vyrui, tiek man, tad atiduodu skolą ir pasakoju. Paskutinį kartą :).

“Dove” pakuotės man dailios. Baltos, paprastos, tik spalva ir paveiksliukas skiria vieną rūšį nuo kitos. Parduotuvėje aš visada uostau kvapus, nes gana sunku atspėti ko tikėtis.

Sudėtis:

Sudėtis tikra nėra nuostabi. Dar nepradėjus net nagrinėti iš karto į akis krenta DMDM Hydantion ir Benzyl Alcohol, kurie tikrai nėra mūsų draugai. O ir kvepalai aukštumose. Vidutinio saugumo ingridientų yra ir daugiau. Tačiau džiugina tai, kad “Dove” prausikliai nėra pagaminti SLS pagrindu ir dėl to dauguma pasižymi tuo, kad nesausina odos. Plius šis dar praturtintas glicerinu bei aliejais.

Kalbant konkrečiai apie šį produktą, tai man patinka konsistencija – ji kreminė, švelni, putoja. Taip pat malonus ir saldokas kvapas. Gal ir bijūnų. Nesu tikra, bet tikrai malonus, tačiau neperspaustas, nes vyras nesiskundžia.

Aš jau senokai nepirkau dušo žele, nes pastoviai gaunu tai su grožio dėžutėmis, tai su mainais, tačiau kai prireikia greitai, nesinori ieškoti ko nors natūralaus, ar piniginė jau prieštarauja prieš visokias įmantrybes, aš perku “Dove”. Lengvai prieinama, gerai veikianti, nebrangi.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite daugelyje įprastų prekybos centrų ir “Droguose”. Kaina apie

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.