Apžvalga: “Catrice” blakstienų tušas “Glam & Doll” – “Sculpt & Volume”

Estimated read time 3 min read

Šiandien peržvelgiau akimis tinklaraštį ir suskaičiavau, kad čia yra aprašyta tikra daugiau nei 30 blakstienų tušų. Ohoho! Na, bet ir blogas rašomas jau ne vienus metus, taip pat aš nepamenu laiko, kad būčiau turėjusi tik vieną vienintelį tušą. Taip pat nepamenu, kad būčiau kada vėl pirkusi tą pačią priemonę, kad ir kaip man ji patiko. Tad tokį kraitį papildys dar vienas produktas.

“Catrice” tušas “Sculpt & Volume” iš “Glam & Doll” kolekcijos, atkeliavo pas mane kartu su pavasarinėmis naujienomis. Priminsiu, kad kažkada aš jau esu pirkusi šios serijos produktą “Curl & Volume”. Patiko jis man net labai, taip labai, kad įtraukiau į praeitų metų top3.

Na, o dabar išbandžiau naująjį. Tiesą sakant prieš kelia dienas nufotografavau pabaigtų produktų įrašui.

Gamintojo pristatymas:

Ryški Lėlė. Naujas populiariosios kolekcijos „Glam & Doll“ „Sculpt & Volume“ tušas, paryškins kiekvieną blakstieną su elastomero šepetėliu. Tuo pačiu, itin juoda tekstūra suteiks XXXL apimties ir ypatingai užries blakstienas.

Grožio Patarimas

Figūriškos blakstienų tendencijos reikalauja tobulai kontūruotų ir paryškintų blakstienų. Geriausiam efektui pasiekti, leiskite kiekvienam tušo sluoksniui išdžiūti. Tai apsaugos blakstienas nuo gumuliukų ir suteiks joms taip trokštamos apimties akimirksniu.

Sudėtis: AQUA (WATER), PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM , BUTYLENE GLYCOL, PALMITIC ACID, POLYBUTENE, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, VP/EICOSENE COPOLYMER, OZOKERITE, AMINOMETHYL PROPANOL, TROPOLONE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, STEARYL STEARATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, CI 77499 (IRON OXIDES).

Šios priemonės pakuotė tokia pati, tik skiriasi spalva. Ir žinoma, viduje kitoks šepetėlis. Jei anas buvo riestas, su ilgesniais šereliais, tai šis gana siauras.

Šviežias tušas man tikrai gražiai dažė blakstienas, nors yra kiek linkęs į lipinimą. Deja, nepasidariau nuotraukų, o šis ėmė artėti prie pensijos (šiaip esminis “Catrice” ir “Essence” tušų minusas yra tas, kad man jie sudžiūna daug greičiau nei visi kiti). O eidamas visai į pabaigą ėmė labiau lipinti.

Tačiau man patinka, kai blakstienos yra matomos, net jei kiek ir sulipę.

Dar vienas minusas, kad sendamas produktas pradėjo labiau byrėti ir vakarop tepti paakius. Todėl man jis tikrai patiko šviežias ir už tokią kainą negaila keisti kas mėnesį. Tačiau reikia pagauti momentą, kada pasidaro daugiau bėdos nei naudos. Violetinis jo brolis man paliko kiek geresnius įspūdžius, pamenu, kad jo vienintelis minusas buvo, kad sunku nuvalyti. Šis, beje, man lengvai nusivalo. Tad va ir tiek 😀


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” ir “Eurokos”. Kaina – 4.19 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours