Salomėja buvo įkritusi į tušų krizę! Rodžiau jums kiek turiu(turėjau) tušų ir skundžiausi, kad man nė vienas neįtinka. Tai tas negerai, tai anas. Taip buvo, kol neatradau “Melkior”. Šis tušas regis nuėmė užkeikimą. Pramušė! Papasakosiu apie kitą labai gerą produktą.

Pavasarį dauguma kolegių blogerių gavo siuntinukus iš “Catrice” bei “Essence” ir visos kaip viena labai gyrė “Glam and Doll”. O šios serijos tušų pasirodo yra net keli: Curl & Volume, Falce, tankinantis bei vandeniui atsparus. Ir apie visus vien teigiamai! Žinoma, kad mintis įlindo į sąmonę. Bjaurybė. Vieną dieną ėjau pro “Catrice” stendą ir pradėjo klykauti :).

Ilgai net nesirinkau, nes patraukė violetinė tūbelės spalva ir užrašas “Ultra black and curl”.

Pažadai: Užriestos ir išraiškingos apimties blakstienos išlieka visą dieną. Lenktas pluoštinis šepetėlis. Itin juodos spalvos tekstūra.

Šepetėlis tankus, riestas, o tušas tikrai labai juodas.

Prisipažinsiu, kad svarbiausias kriterijus tušuose man yra tai kaip jie dažo/atrodo. Aš galiu atleisti byrėjimą, tepliojimą ir dar ką nors… nesugalvoju, bet tušas turi atrodyti puikiai (pagal mano skonį).

Na, turiu pasakyti, kad “Glam and Doll” tikrai netrupa, tikrai netepa, yra juodas ir atrodo nuostabiai! Pirmą kartą pabandžius man jau palengvėjo. Jėga. Tai yra tai ką mėgstu. Blakstienos ir pailgintos, ir patankintos, ir matomos, ir nėra sulipusios į tris vienetus kuokštelių.

(į veido odą nekreipkit dėmesio, tą dieną buvau “nuoga”, bet esu kas esu 🙂

Norisi rasti bent vieną trūkumą, tai šekit: priemonė sunkokai nusivalo. Nėra atspari vandeniui, bet miceliniu ir net makeup eraser ranškluostuku reikia gerokai pavargti. Žinoma, visada yra gudrybė – lašelis aliejaus ant miceliniu vandeniu suvilgyto vatos padelio.

Uf. Kai buvo prasidėjusi ta tušų krizė, aš jau maniau, kad blakstienos sugedo. Iš serijos, kad ne dažai kalti :). Taip nėra.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos ir Droguose. Kaina – apie 5 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.