Saulė šviečia ir nuotaika puiki, nepaisant to, kad mažoji katė jau antrą naktį neduoda miegoti. Nežinau kas yra, bet FB memoriuose radau, kad lygiai prieš du metus taip pat buvo, tai gal šios naktys kokios ypatingos. Apskritai dabar aktyvesnis metas, nes labai nesinori paleisti vasaros iš rankų, tad vakar vakare turėjom žygelį motociklais, kuomet pirmą kartą ir pamačiau, ir išmėginau garsųjį Čiobiškio keltą. Smagu! Atrodo kas vakarą tik važiuojam kažkur, mažai miegam ir aš net nesuprantu, kaip sugebėjau jau 12 knygų šį mėnesį perskaityti (dienomis to beveik nedarau).

Vien žo, šiltasis metų laikas yra mano laikas. Ir net netingiu savęs lepinti. Tad turiu milijoną veido kaukių. Kadangi man labiausiai patinka valomosios, tai kažkada tokių užsipirkau. O dar tie “Cafe Mimi” indukai labai traukia akį. Jie turi visko, ir veidui, ir plaukams, ir kūnui. Šiek tiek priemonių galima rasti “Eurokos” (ten pirkau purškalus plaukams, kurie laukia apžvalgų eilėje), o didžiausias asortimentas, žinoma, “Elevitose”. El. parduotuvėje ištisi 4 puslapiai, tik erzina, kad sudėčių jie nerašo, nes aš tikrai ne dėl kažkokių blogiukų noriu jas matyti, o tiesiog įsivaizduoti ko tikėtis iš produkto. Nes jei priemonė su AHA, man norisi žinoti, kurioje maždaug sudėties vietoje tos rūgštys. Tai čia kritikos strėlė daugumai el. parduotuvių. 

Šiandien papasakosiu apie dvi “Cafe Mimi” kaukes – šveičiamąją su AHA rūgštimis ir valomąją su žydruoju moliu ir šalavijais

Šveičiamosios kaukės aprašymas

Puiki veido odos priežiūros priemonė, kuri padės puoselėti natūralų jūsų odos grožį ir jaunystę. Praturtinta AHA rūgštimis ir migdolų aliejumi. Švelniai nušveičia veido odą, glotnina, tonizuoja, teikia elastingumo ir padeda kovoje mažinanti pigmentines dėmes. Patogi pakuotė, kurią galima visada įsidėti su savimi. 
Naudojimas: paskirstyti ant švarios veido odos vengiant akių srities. Palikti 5-10 min., nuplauti šiltu vandeniu. Rekomenduojama naudoti 2-3 kartus į savaitę. Tik išoriniam naudojimui.

Sudėtis: Aqua, Kaolin, Ethylhexyl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vegetable Glycerin, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Stearic Acid, Glyceryl Monostearate, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Hectorite, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Perfume, Xanthan Gum, Lactic Acid, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hydroxide.

Na iš sudėties man neatrodo, kad priemonės pavadinime taip jau drąsiai galima minėti tas AHA rūgštis. Bet šviesinančių savybių gali suteikti citrusinių vaisių ekstraktai. 

Valomosios kaukės aprašymas:

Puiki veido odos priežiūros priemonė, kuri padės puoselėti natūralų jūsų odos grožį ir jaunystę. Praturtinta žydruoju moliu ir šalavijų ekstraktu. Puikiai valo veido odą, siaurina poras, gaivina. Puiki priemonė probleminės ir riebios odos priežiūrai. Patogi pakuotė, kurią galima visada įsidėti su savimi.
Naudojimas: paskirstyti ant švarios veido odos vengiant akių srities. Palikti 5-10 min., nuplauti šiltu vandeniu. Rekomenduojama naudoti 2-3 kartus į savaitę. Tik išoriniam naudojimui.

Sudėtis: Aqua, Montmorillonite&Kaolin (Blue Clay), Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Octyldodecanol, Vegetable Glycerin, Hectorite, Xanthan Gum, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Zinc Oxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Tocopheryl Acetate (Vitamin Е).

Kaukė su AHA rūgštimis tiršta, kaip matote foto. Ją gana sunku kabinti, bet šiaip taip vos ne atgnybu gabaliuką ir įtrinu į veidą. Nuo šilumos masė minkštėja. Primena tirštą kremą, o ne molį. Sudžiuvusi beveik nesimato ant veido. Jei atvirai, tai visiškai šveičiamojo poveikio nepastebėjau. Vienintelis patikęs dalykas, tas kad šiek tiek suminkština odą ir ji atrodo truputį gaivesnė. Tačiau nieko panašaus į skaistinančias “Kiehl’s”, “Andalou Naturals”.

Žydrojo molio kaukė į mėlyną net nepanašu, lengvai rusva, dar tirštesnė. Kaip plastilinas, tad itin sunku atsignybti ir išsitepti. Taip pat minkštėja nuo veido šilumos, taip pat atrodo, kaip tirštas kremas ir išdžiuvusi tampa beveik skaidria. Ši kaukė suminkština odą, sakyčiau, kad ją net pamaitina, nes po jos nereikia kremo, kas būna retai. Tačiau ir vėl gi, kažkokių valomųjų savybių nerasta. Grynas molis daug geriau. 

Taigi, man šie žavūs indukai nepasiteisino. Tikrai esu turėjusi geresnių kaukių ir net “Elevitos” siūlomame asortimente yra daug veiksmingesnių, panašiai kainuojančių, “FitoKosmetik” produktų.


Naudinga: ieškokite “Elevitoje” ir jų el. svetainėje. 110 ml be nuolaidų kainuoja 3.39 EUR. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.