Apžvalga: “Andalou Naturals” skaistinanti veido kaukė su moliūgais ir medumi

Estimated read time 4 min read

Šiandien man norisi kažkaip paplepėti, tad nusiteikit, kad įžanga ir vėl Salomėjos stiliaus, nesusijusi su apžvalga. Čia panašiai, kaip atėjus į kokį nors teminį susirinkimą, visi prieš tai truputį pakalba neįpareigojančiomis temomis :). O žinot, kas man neišeina iš galvos nuo pat vakar? Laida “Laikykitės ten”. Šiaip man ji patinka ir remiam mes tas idėjas. Tačiau kartais scenaristai užgeria. Tai satyrinė laida, todėl nieko keisto, kad per dantį traukiami įvairūs žmonės, dažniausiai politikai. Viki sako, kad “nors satyra iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti tik humoras, jos tikslas – gerinti ir skaidrinti žmogaus prigimtį, kelti sąmoningumą, gerovę bei kultūrą, sukeliant visuomenės pasipiktinimą ar pajuoką dėl to, kas yra nepriimtina.“. Ir ką aš matau naujausioje laidoje? Kaip kūrybinė grupė tyčiojasi iš žmogaus vardo. Ne to žmogaus elgesio, veiksmų, pasisakymų. Tik vardo ir nieko kito, nes kažkas, kieno tėvų fantazija buvo laki, išdrįso kandidatuoti į mero postą! Ar man tai atrodo darželinukų lygis? Žinoma, vardas ten tikrai juokingokas. Bet jei žmogus jo nepasikeitė, o tą padaryti nesudėtinga, esu praėjusi tokį procesą, tai žinau, vadinasi šiam nekliūna. Bet trukdo visiems kitiems, akivaizdu, net tiems, kurie save vadina intelektualios satyros kūrėjais. 

Na, o tęsiant neįpareigojančius plepalus, tai noriu pasidžiaugti, kad mano tinklaraščiai “Niekiviskmėjinėjimai” ir “Šiukšlynėlis” vėl veikia. Woohoo! 

Tai va, visada kviečiu bet kuriame mano įraše paplepėti apie viską kas rūpi ir negali būti jokių “čia ne į temą” ir su tokiais pareiškimais jau linkstu link įrašo pavadinimo bei apžvelgsiu labai įdomią kaukę iš “Andalou Naturals”

Kaukė su moliūgais, manukos medumi ir glikolio rūgštimi žada švelniai šveisti negyvą odą, lyginti tekstūrą bei skaistinti.

SudėtisCucurbita pepo (pumpkin) puree*, aloe barbadensis juice*, helianthus annuus (sunflower) oil*, vegetable glycerin, manuka honey, ananas sativus (pineapple) juice*, pectin, glycolic AHA, sodium hyaluronate, cyamopsis tetragonolobus (guar) gum*, fruit stem cells (malus domestsica, solar vitis) and bioactive 8 berry complex*, lecithin, saccharum officinarum (sugar cane) extract*, calophyllum tacamahaca (tamanu) and limnanthes alba (meadowfoam) oils, magnesium ascorbyl phosphate (vitamin C), tocopherol (vitamin E), aspalathus linearis (rooibos) extract*†, phenethyl alcohol, ethylhexylglycerin, cinnamomum cassia (cinnamon), myristica fragrans (nutmeg) and eugenia caryophyllus (clove) powders* 

Aš mėginau vienkartinę, tačiau Iherb.com galima įsigyti ir didesnę pakuotę. Šiuo metu (iki trečiadienio vakaro) visoms gamintojo prekėms taikoma 15% nuolaida.

Viekartinės pakuotės užtenka bent dviem kartams. Kaukės masė yra oranžinė (ne veltui pirmoje sudėties vietoje yra moliūgų masė). Nėra labai jau graži ant veido 🙂

Užtat skaniai saldokai kvepia. Yra užuominos į pyragėlį, bet kvapas nestiprus ir greitai nebejuntamas.

Laikyti reikia 20 minučių. Per jas nepajutau jokio diskomforto ir praktiškai pamiršau, kad esu su kauke. Nusiplovusi pastebėjau, kad veidą malonu liesti. Jis lygus lygus. Vos vos lengvas sausumas jaučiasi, bet man taip labiau nuo vandens, nei nuo pačios kaukės. 

Naudojau du kartus ir po kaukės matau tą rezultatą, kurį nusako žodis “skaistinantis”. Šiaip kažką panašaus esu patyrusi tik su savo mėgiamiausia “Kiehl’s” kauke. Jos sudėtis ir faktūra visai kitokie, bet rezultatas panašus. Tad “Andalou” gali būti tikrai nebloga pigesnė alternatyva ir aš itin gundausi iki trečiadienio, kol dar galioja nuolaida, nusipirkti didesnę pakuotę. 


Naudinga: Ieškokite Iherb.com. 8g kainuoja 2.64 EUR, 50g kainuoja 10,69 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

7Comments

Add yours
 1. 1
  Rut

  Liko labai nedaug kad susivedziociau pasidovanoti sau kokia kauke:) ar buna kokiu nors, kur galima uzsideti 5 min kol pvz prausies po dusu?

 2. 2
  Alina

  Net nuejau ziureti, kas kandidatuoja i Vilniaus merus. Jus apie varda Ramojus? As ne lietuve tautybes, todel net nezinau kodel juokinga:((

 3. 4
  Salomėja

  Aš apie kandidatę į Panevėžio merus, kurios vardas Indiana. Tai ten sugalvojo ir su Indianu Džouns ir su Jav valstybe gretint :).

 4. 5
  Salomėja

  Tai šiaip klausimas, kokiam tikslui kaukės reikia? Va pvz Garnier neseniai apkalbėjau, tai iš viso tik 3 minutės 🙂

 5. 6
  Rut

  😀 tikslas butu: net kremu veido per begimus nepatepu, jei neprimena apie save traukiama oda, tai stai tau, veide, kompensacija uz neprieziura

 6. 7
  Salomėja

  Rut, šiaip jei netempia, tai ir nereikia tų priemonių, nepamirškit, kad viskas yra marketingas :), o realiai reiktų naudoti pagal poreikį. Bet man atrodo, kad ne kaukės jums reikia, o nustot bėgt. Jei bėgt patinka, man pvz., visai patinka, tai negraužt savęs, kad kažkas lieka be dėmesio 🙂

+ Leave a Comment