Šiandien man norisi kažkaip paplepėti, tad nusiteikit, kad įžanga ir vėl Salomėjos stiliaus, nesusijusi su apžvalga. Čia panašiai, kaip atėjus į kokį nors teminį susirinkimą, visi prieš tai truputį pakalba neįpareigojančiomis temomis :). O žinot, kas man neišeina iš galvos nuo pat vakar? Laida “Laikykitės ten”. Šiaip man ji patinka ir remiam mes tas idėjas. Tačiau kartais scenaristai užgeria. Tai satyrinė laida, todėl nieko keisto, kad per dantį traukiami įvairūs žmonės, dažniausiai politikai. Viki sako, kad “nors satyra iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti tik humoras, jos tikslas – gerinti ir skaidrinti žmogaus prigimtį, kelti sąmoningumą, gerovę bei kultūrą, sukeliant visuomenės pasipiktinimą ar pajuoką dėl to, kas yra nepriimtina.“. Ir ką aš matau naujausioje laidoje? Kaip kūrybinė grupė tyčiojasi iš žmogaus vardo. Ne to žmogaus elgesio, veiksmų, pasisakymų. Tik vardo ir nieko kito, nes kažkas, kieno tėvų fantazija buvo laki, išdrįso kandidatuoti į mero postą! Ar man tai atrodo darželinukų lygis? Žinoma, vardas ten tikrai juokingokas. Bet jei žmogus jo nepasikeitė, o tą padaryti nesudėtinga, esu praėjusi tokį procesą, tai žinau, vadinasi šiam nekliūna. Bet trukdo visiems kitiems, akivaizdu, net tiems, kurie save vadina intelektualios satyros kūrėjais. 

Na, o tęsiant neįpareigojančius plepalus, tai noriu pasidžiaugti, kad mano tinklaraščiai “Niekiviskmėjinėjimai” ir “Šiukšlynėlis” vėl veikia. Woohoo! 

Tai va, visada kviečiu bet kuriame mano įraše paplepėti apie viską kas rūpi ir negali būti jokių “čia ne į temą” ir su tokiais pareiškimais jau linkstu link įrašo pavadinimo bei apžvelgsiu labai įdomią kaukę iš “Andalou Naturals”

Kaukė su moliūgais, manukos medumi ir glikolio rūgštimi žada švelniai šveisti negyvą odą, lyginti tekstūrą bei skaistinti.

SudėtisCucurbita pepo (pumpkin) puree*, aloe barbadensis juice*, helianthus annuus (sunflower) oil*, vegetable glycerin, manuka honey, ananas sativus (pineapple) juice*, pectin, glycolic AHA, sodium hyaluronate, cyamopsis tetragonolobus (guar) gum*, fruit stem cells (malus domestsica, solar vitis) and bioactive 8 berry complex*, lecithin, saccharum officinarum (sugar cane) extract*, calophyllum tacamahaca (tamanu) and limnanthes alba (meadowfoam) oils, magnesium ascorbyl phosphate (vitamin C), tocopherol (vitamin E), aspalathus linearis (rooibos) extract*†, phenethyl alcohol, ethylhexylglycerin, cinnamomum cassia (cinnamon), myristica fragrans (nutmeg) and eugenia caryophyllus (clove) powders* 

Aš mėginau vienkartinę, tačiau Iherb.com galima įsigyti ir didesnę pakuotę. Šiuo metu (iki trečiadienio vakaro) visoms gamintojo prekėms taikoma 15% nuolaida.

Viekartinės pakuotės užtenka bent dviem kartams. Kaukės masė yra oranžinė (ne veltui pirmoje sudėties vietoje yra moliūgų masė). Nėra labai jau graži ant veido 🙂

Užtat skaniai saldokai kvepia. Yra užuominos į pyragėlį, bet kvapas nestiprus ir greitai nebejuntamas.

Laikyti reikia 20 minučių. Per jas nepajutau jokio diskomforto ir praktiškai pamiršau, kad esu su kauke. Nusiplovusi pastebėjau, kad veidą malonu liesti. Jis lygus lygus. Vos vos lengvas sausumas jaučiasi, bet man taip labiau nuo vandens, nei nuo pačios kaukės. 

Naudojau du kartus ir po kaukės matau tą rezultatą, kurį nusako žodis “skaistinantis”. Šiaip kažką panašaus esu patyrusi tik su savo mėgiamiausia “Kiehl’s” kauke. Jos sudėtis ir faktūra visai kitokie, bet rezultatas panašus. Tad “Andalou” gali būti tikrai nebloga pigesnė alternatyva ir aš itin gundausi iki trečiadienio, kol dar galioja nuolaida, nusipirkti didesnę pakuotę. 


Naudinga: Ieškokite Iherb.com. 8g kainuoja 2.64 EUR, 50g kainuoja 10,69 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.