Ką gi, savaitgalis buvo įdomus. Penktadienį sulaukėm siuntinuko su detale iš Ebay ir vyras pataisė man lazerį. Nors aš vis dar susiduriu su bėda, kad labai sunku išpjauti storus gaminius. Tad ne itin produktyviai praleidau pirmą šeštadienio pusę ir patraukėme Žemaitijos link. Sugalvojome duoti antrą šansą Rietavo turgui. Galvojau, gal net reportažą padarysiu, juk Panevėžio automobilių turgus pasirodė visai nusisekęs :). Pernakvojome smagioje vietoje Plungėje ir sekmadienį patraukėm į Rietavą. Antras šansas dar blogesnis. Kadaise galvojom, na, gal oras ar kas čia negeras. Jis ir vakar buvo šlykštus. Bet vistiek legendomis apipintas turgus pasirodė tuščias kaip futbolo aikštė. Veikė naujų rūbų paviljonai, bet kam jie įdomūs? Keli diedukai su geležėlim ir kokie trys stacionarūs senienų kioskai. SH rūbų nulis ir šiaip viskas nyku. Plius dar kainos… Gedas paklausinėjo apie kelias geležėles, bet kažkaip nesusigundė. Važiavom namo kiek sutrikę (dėl legendų, ta prasme) ir aš sugalvojau, kad, o gal užsukam į Kauno Bagažinių turgų? Buvau girdėjus apie juos, tik jau be jokių lūkesčių nuvažiavom. Ir ką tu. Maždaug tai, ką galima ir įsivaizduoti, kai kažkas sako “nemažas blusturgis”. Tai maniškis nusipirko ir reikalingą seną variklį, lygiai keturis kartus pigiau nei Rietave, ir pramoninį dulkių siurblį į dirbtuves. Dar porą klasikinės muzikos kompaktų į mašiną ir dar vieną tokį danišką vintažinį dalykėlį, kuris originaliai turbūt skirtas skalbiniams gręžti, o mums reikia visokiems įspaudams ir menams. Ir kaina buvo itin draugiška, daugiau nei du kartus pigiau, nei aš radau interneto aukcionuose. Tad Kaunas šiuo atveju paliko labai gerą įspūdį, nors 12 val jau visi krovėsi daiktus ir atidžiai visko nebeapžiūrėjome, tuo tarpu Rietavui trečio šanso kažin ar verta laukti :). Na, o vakarą baigiau pradėjusi mokytis naudotis siuvimo mašina, nes turiu visokių planų planelių :). 

Taigi, po tradiciškai ilgos įžangos, gal jau ką nors ir apie lūpų dažus reiktų parašyti? Aš juos panorau išbandyti pamačiusi žodį “Tint”, kažkaip galvojau bus kitokia konsistencija. Pasirinkau savo arkliuką – natūralią spalvą – 15 Naked

Tai yra matiniai dažai, kurie dengiasi gana plonu sluoksniu. Pakankamai greitai išdžiūna ir nelimpa. Tačiau tikrai nėra nejuntami. Man lūpas tempia, kaip ir dauguma matinių. 

Ar laikosi ilgai? Aš asmeniškai negaliu įvertinti, man beveik niekas nesilaiko ir kai žmonės klausia, kuo vakare valau vieną ar kitą dažą, aš tik gūžteliu pečiais, kad nėra buvę taip, kad kažką valyt reiktų, patys nuo lūpų dingsta. Tačiau įvertinusi patirtį ir tai ką žmonės kalba apie mano bandytas priemones, sakyčiau, kad šie tikrai turėtų kitoms laikyti ilgai. Nes aš sugebu pusdienį išvaikščioti. Beje, nusitrina gražiai, ne kokiais gabalais. Bent jau ši spalva. Na, o kaip atrodo? Matėt kitame įraše, bet štai 🙂

Kaip ten man komentavo? Kaip mano lūpos tik geriau. Tad šiaip visai mėgstu šį produktą pastaruoju metu. “L’oreal” nejuntamus lakus kaži ar kas nurungs šiame gyvenime, bet spalva šitai taip daug kur tinka, kad nevengiu. 


Naudinga:  “Bronx Colors” lūpų dažus galite įsigyti Eurokos.lt. Kaina – 6.99 EUR. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).