Kaip aš laukiu, kol baigsis ši žiema! Sunki man ji šiemet kažkokia. Krūva nesėkmių, mirtys, nesusipratimai, atrodo ateis pavasaris ir viskas bus kitaip. O tuo pačiu ieškau spalvų bei malonumų. Tad nieko keisto, kad parduotuvėje akį patraukė ryškios naujos kaukės. Jūs žinote, aš nelabai mėgstu lakštines, bet ir tai kartais jas pamėginu, bet visos kitos vilioja iš visų pusių. “Biovene” juodą nulupamą kaukę aš vertinu tikrai neblogai, sakyčiau viena veiksmingiausių tokio tipo bandytų.

Tad drąsiai sustojau apžiūrėti ir vienkartinių, kurių “Droge” gausu. Nulupamas atmečiau, nes tingiu žaisti, o ir neseniai gavau “Garnier”, reikia sunaudoti. Iš kito tipo kaukių akį patraukė šildomoji. Vėl gi, to paties “Garnier” kaistanti kaukė man tapo kone kelių metų geriausia. Čia pagalvoju, keisti tie žmonės, randa geriausią, bet perka visai kitą. Nes, o gal ta dar geresnė? Kaip žinot? Na, o kitas “Biovene” produktas yra skirtas paakiams. Tokius ypač mėgstu naudoti. 

Pradėkime nuo “Biovene” juodos paakių kaukės. 

Aprašymas:

Energijos suteikianti paakių kaukė švelniai ir efektyviai rūpinasi gležna, jautria ir pavargusia paakių oda. Sudėtyje esanti bambukų anglis atgaivina ir pašviesina paakius, suteikia jaunatviško spindesio. Kolagenas stangrina odą ir mažina paakių raukšleles, paburkimą. Arbatmedžių aliejus pagyvina odą, stabdo senėjimo procesus ir padeda išvengti paakių patamsėjimo.

Sudėtis

Na ką, išsitraukiau aš tas kaukes, jos tokio tarsi storo silikono, storos, šlapios. Ir man kyla asociacijos su dėlėmis :D. Aha, įsivaizduoju, kad labai jau baisiai čia palyginau. Žinau, krūvą jautrių žmonių, neseniai Besame parašė, kad plaukų aliejaus kvapas primena kapinių vainikus, tai kai užsijautrino visi, puolė takto mokyti, kad ką aš žinau. Tikrai visi tokie cukruoti? O po to prasideda: viskas nupirkta, viskas nenuoširdu. Tai va, primena man ta kaukė dėles, bet ne tiek baisiai, kad atbaidytų dėti po akimis, tai ir pasidėjau. 

Iš karto pamačiau minusą. Dėl to, kad kaukės yra sunkokos, jos labai smunka žemyn. Laikyti reikia 25 minutes, tai per jas nebent gulėsite. Aš taip nemoku. Tad kažką veikiau, dirbau kompiuteriu ir per kokias 5 min jos nusmuko iki žandų. Nepatogu. O šiaip visai maloniai drėkino bei gaivino. Tad +- galima pirkti, bet būna geriau.

Toliau “Biovene” savaime kaistanti kaukė su anglimi.

Aprašymas:

Inovatyvi savaime šylanti veido kaukė išvalo odą vos per 90 sekundžių! Ji puikiai tinka, jei odą vargina spuogeliai, riebalų perteklius ar užsikimšusios poros. Šios kaukės sudėtyje esanti anglis taip pat pritraukia ir sugeria 100–200 kartų daugiau nešvarumų nei pati sveria. Mandarinų žievelių ekstraktas ne tik gausus antioksidantų, bet ir padeda kovoti su randeliais ar odos pažeidimais, likusiais po aknės. Čiobreliai padeda įveikti spuogus ir neleidžia atsirasti naujiems, o sviestmedžių aliejus, kuriame gausu vitamino A, pamaitina ir nuramina spuogelių išvargintą odą, padeda jai regeneruotis.

Sudėtis:

Man patinka kaukės, kurias reikia laikyti tik 3 minutes. Pati masė pilka ir gana lengvai pasidengė. 

Bet lygindama su kitomis kaistančiomis kaukėmis, turiu pasakyti, kad ši degina ir tikrai nėra maloni. Kurį laiką aš galvojau, ar čia šyla, ar čia man alergija kokia prasidėjo. Nuplovus priemonę veidas nebuvo nudegintas, tik paraudęs, greit praėjo. Kažkokio porų valymo rezultato nepamačiau ir dėl to deginimo tikrai nekartočiau. Yra malonesnių produktų, kurie nekelia klausimo ar čia tikrai taip turi būti. 

Taigi, nors kone kas dieną parduotuvėse atsiranda naujų vienkartinių kaukių, tikrai ne visos jos vertos dėmesio. Šios manęs nesužavėjo, bet gal bandėt ir turit priešingą nuomonę?


Naudinga: Įsigyti galima “Drogas” parduotuvėse. Reguliari kaina yra 1,99 EUR. 

ūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.