Žinote, kas man keista? Kai tik įkeliu kaukes į insta, sulaukiu bent vienos žinutės, kurioje sakoma “oi kaip laukiu apžvalgos”. Suprantu, kai jei tai būtų apie kažkokias specifines priemones, pvz., valomąsias, bet, kad susidomėjimas rodomas dėl lakštinių kaukių. Ir tą man sunku suprasti. Bandau bandau visas, bandau bandau ir man jos yra vienodos. Ok, skiriasi sudėtis, skiriasi kvapas, skiriasi tas glitumo intensyvumas ir net spalvos kartais skiriasi, taip pat ir iškirptų skylių dydis. Va ir viskas. Daugiau, man!, tai yra tik šlapia medžiagėlė. Užsidedi. Pabūni. Nusiimi, atrodo, kad veidas ir patonizuotas ir padrėkintas. Viskas. Ir bandau bandau, o nuomonės nekeičiu. Soriukas, kad aš tokia netikėlė. Tačiau šį kartą papasakosiu apie visą krūvą kaukių. Tai nėra labai rimta apžvalga su aprašymais, nes daugelis jų skamba vienodai ir t.t, labiau toks pabandžiau-pasakiau tipo tekstukas. Dalį jų man atsiuntė atstovai, dalį pirkau. Ir jos štai tokios:

Trys lakštinės veidui: su juodąja anglimi, juodaisiais dumbliais ir hialurono rūgštimi odai su išsiplėtusiomis poromis; kaukė normaliai ir mišriai odai su žaliosios arbatos ekstraktu, suteikiančiu odai matinį atspalvį; kaukė sausai ir jautriai odai su ramunėlių ekstraktu, turinčiu odos raminamųjų savybių.

Taip pat dvi paakių bei dvi valomosios kaukės. 

Lakštinės:

Tai va, kaip ir sakiau, nors šios kaukės yra skirtingos savo pobūdžiu (na, žalioji ir juodoji gal kiek panašesnės), bet aš labai didelio skirtumo nepajutau. Visos man padrėkino veidą, nesudirgino (daug neigiamų dalykų girdėjau apie juodąją), bet nei ten tos, kurios turėjo, kažką matizavo ir traukė poras, nei ten aš dar kažką pastebėjau. Tie, kas iš esmės mėgsta panašius produktus, neturėtų labai nusivilti. O mėgstančių yra. Tad galiu pasakyti, kad čia neblogas kainos bei kokybės santykis. Jei tik mėgstat. Aš nemėgstu. 

Paakių kaukės:

Paakių kaukės man patiko labiau! Mėlyname pakelyje yra akių srities kaukė praturtinta drėkinamuoju kokosų vandeniu ir hialurono rūgštimi. Ją matote ir mano portrete 🙂 Tai Zoro akiniai. Malonūs ir gaivina. O man labai smagu rytais atgaivinti šią veido zoną, nes dažniausiai prabundu patinusi, o ir šiaip energijos įpučia.

Oranžinė kaukė su apelsinų sultimis ir hialiurono rūgštimi yra iš dviejų atskirų lapelių dedamų po akimis. Kvepia gaiviai. Ir taip pat maloniai vėsina, po jos paakiai man atrodė ne tokie paburkę. Progai pasitaikius kartočiau. Nes šiaip skirtingai nei veido kaukes, paakių aš tikrai mėgstu. Ypač kai būnu nusižliumbusi, o tai ne taip jau retai pasitaiko :).

Valomosios kaukės:

Na ir galiausiai artėjame prie man labiausiai patinkančių produktų. Tai tos kaukės, kurių nemėgsta lakštinių gerbėjai – tokios, kuriomis reikia terliotis, plauti ir panašiai. 

Žalioji su mačios ekstraktu ir kaolinu turėtų ištraukti odos nešvarumus. Kvepia gaiviai, bet taip pat kaip ir dauguma kreminės konsistencijos “Garnier” produktų. Tiesiog labai tipinis ir atpažįstamas kvapas. Kažkaip nepastebėjau ypatingai gero efekto, bet vos vos švaresnė oda lyg ir pasidarė.

Kitas produktas yra savaime šylanti kaukė su sutraukiančiomis vulkaninėmis uolienomis ir valomuoju moliu. Man ji pasirodė nuostabi, tik labai terliška. Molio spalvos kaukę laikyti reikia tik 3 minutes, ji šyla ir atrodo net matosi, kaip traukia nešvarumus iš porų :). Po jos oda atrodo tikrai švaresnė ir per tokį trumpą laiką nespėja išsausėti. Tik nuplauti sunkoka. Kartojau jau gal keturis kartus. 

Kokios išvados? Man vis dar labai patinka kaukės terliūzės :). Aš visai mėgstu paakių produktus ir nematau jokio įdomumo, skirtumų bei malonumo lakštinėse 🙂


Naudinga: Visas kaukes nesunkiai rasite daugelyje kosmetikos parduotuvių. Lakštinės kainuoja apie 2,50 EUR, visos kitos iki 2 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Dalis kaukių yra PR produktai (daugiau apie mano PR politiką čia).