Apžvalga: "Holika Holika" raminantis valomasis aliejus "Seed Blossom Calming Cleansing oil"

Estimated read time 4 min read

Korėjietiška kosmetika garsi savo inovacijomis. Juk žinome, kad nors BB kremą išrado vokiečiai, bet išpopuliarino korėjiečiai. Iš tos šalies ateina cushion’ai, naktinės kaukės, 10 žingsnių vakarinės rutinos, lakštinės kaukės ir kitokios įdomybės. Taip pat ir veido valymo aliejai. Nors toks būdas prausti veidą turbūt skaičiuoja tūkstantmečius.

Aš jau senokai dairiausi į tokio tipo produktą. Kadaise, kai kokosų aliejus dar buvo šiokia tokia sunkiau prieinama egzotika, buvau įsigudrinusi veidą valytis juo. Žinoma, būdas kuo puikiausiai veikė, tik aš dar nežinojau, kad kokosų aliejus labai kemša poras. Sužinojau! Po to buvau labai užsimaniusi jutūberės Chanelette išpopuliarinto veido valymo aliejaus iš “The Body Shop”, tačiau vis kažkaip neįsigydavau. Labai jau retai užsuku į tą parduotuvę, o kadangi labiau esu spontaninė pirkėja, tai taip ir gaunasi. O pastaruoju metu pradėjau dairytis po korėjietiškų gamintojų pasiūlą, nes kas kas, bet jie tai turi ką išstatyti į virtualias lentynas.

Truputį apžiūrėjusi kas siūloma Lietuvoje, aš pasiblaškiau tarp tokio Missha aliejaus ir tokio Holika Holika aliejaus bei pasirinkau pastarąjį, sudėtis pasirodė geresnė (aha, ir abiejų produktų sudėtys parduotuvėse nenurodytos, tad teko daryti namų darbus).

“Holika Holika Seed Blossom Calming Cleansing oil” pristatomas taip:

Raminančio poveikio hidrofilinis aliejus, kurio sudėtyje yra perilės, žaliosios arbatos, kiaulpienės ekstraktų, rapsų bei alyvuogių aliejaus. Dėka tokios sudėties, šis valomasisi aliejus puikiai valo odą, tuo pačiu pašalinantis tempimo bei sausumo pojūtį. Alyvuogių aliejus praturtintas polifenoliais, kurie kovoja su senėjimo požymiais. Kiaulpienės ekstraktas bei rapsų aliejus ramina sudirgusią odą, pasižymi uždegimą mažinančiomis savybėmis. Calming Cleansing aliejus skirtas jautriai ir sudirgusiai odai

Naudojimo būdas: 2-3 paspaudimus išspausti ant sausų delnų. Pamasažuoti veidą. Sudrėkinti rankas, drėgnomis rankomis dar kartą pamasažuoti veidą, kol aliejus įgaus pieno spalvos pavidalą. Nuplauti veidą šiltu vandeniu.

Sudėtis: Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sorbeth-30 Tetraoleate,  Water, PEG-12 Diisostearate, Hexyldecyl Myristoyl Methylaminopropionate, Butylene Glycol, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Dipropylene Glycol, Angelica Keiskei Leaf/Stem Extract, Houttuynia Cordata Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Extract, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Aspalathus Linearis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Glycerin, Fragrance

Iš daugelio tokio pobūdžio aliejų šis išsiskiria tuo, kad nėra sukurtas mineralinio aliejaus pagrindu.

Buteliukas didelis, talpina net 300ml produkto, kurį dozuoja patogia pompa.

Konsistencija, kaip aliejaus 😀 😀 😀

Aš juo valau makiažą. Ir akių taip pat. Šis aliejus nepalieka nemalonios aliejingos plėvės ant akių, kaip tą daro daugelis specialių dvifazių valiklių. Aš vandeniui atsparių makiažo priemonių nenaudoju, tačiau turiu ir eksperimentą, žinoma, atlikau. Rodau ir primenu, kaip reikia naudoti priemonę.

Ant rankos užtepiau vandeniui atsparų “Maybelline” flomasterio brūkšniuką. Šalia – juodas (virstantis violetiniu) Ikos lūpdažis, kurio pigmentas toks stiprus, kad su paprastu muilu lengvai nenusiplauna.

Išspaudžiu aliejaus ir lengvai masažuoju. Trečioje nuotraukoje matote, kad aliejus jau gerokai aptirpino dažus. Tada sušlapinu aliejų (na, aš drėkinu rankas, kuriomis masažuoju veidą) ir dar šiek tiek lengvai trinu-masažuoju. Aliejus virsta pieneliu ir kuo gražiausiai ištirpdo kosmetikos likučius. Telieka nuplauti vandeniu.

Jei bijote, kad aliejus veidą paliks rieboką, tai nebijokite. Nepalieka. Šis būna tiesiog švelnus.

Visgi aš esu prisiskaičiusi apie korėjietišką veido priežiūros rutiną ir žinau, kad dažnai jie po aliejinio prausiklio naudoja dar ir gelinį ar putų pavidalo. Aliejumi valo makiažą, prausikliu užsitikrina visišką švarą. Tad ir aš po to dar veidą prausiu švelnu “Biodermos” prausikliu, skirtu jautriai odai. Tiesiog taip jaučiuosi užtikrintesnė, nes lygai taip pat darau ir tais atvejais, kai makiažą valau miceliniu vandeniu.

Beje, aš čia skundžiausi, kad mane ima erzinti tipiniai korėjiečių kosmetikos kvapai, tai šis aliejus tokiu nepasižymi. Lengvai dvelkia žole, nors turbūt to ir reikėjo tikėtis pamačius dobiliuką ant pakuotės 🙂

Dėl skalsumo, aš turbūt priemonę naudosiu kokius 2 metus. Cha!

Jei tik mėgstat visokius ilgiau trunkančius veido valymo ritualus, tai tikrai rekomenduoju išmėginti šį (ar kokį kitą patinkantį) veido valymo aliejų.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje įsigyti aliejų galite Mrwoo.lt parduotuvėje. Kaina – 18.95 EUR už 300ml.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours