Apžvalga: “Avon” putlinamieji lūpų dažai “Mark”

Estimated read time 3 min read

Tie, kas mane seka “Instagram”, tai jau žino du dalykus: šiandien buvau “L’oreal Paris Botanicals Fresh Care” produktų pristatyme, o po jo nusikoviau nerealiai ryškų švarkelį sekondhande. Vis galvoju, kad renginiuose aš jaučiuosi truputį susivaržiusi, nes nelabai ką pažįstu, kiek drąsa leidžia, tiek pabendrauju, bet patys suprantat, kad laisvumui reikia laiko. Tačiau skirtingai nei daugelis kuklių ir aplinkinių žmonių bijančių personų, aš nemėgstu rengtis (ar kitais būdais atrodyti) blyškiai.

Visą gyvenimą savo kompleksus maskuoju ryškiomis spalvomis (drabužių ar plaukų). Kadaise net juokaudavau, kad vieni maskuojasi kaip chameleonai, bando susilieti ir tapti nematomais, o kiti gi kaip tik, kaip ir nuodingi gyviai gamtoje, stengiasi ryškumu parodyti, kad jie nuodingi – saugotis, neliesti :). Tai va, labai džiaugiuosi nauju švarkeliu. Nes jau kažkaip trūko garderobe ryškumo.

Tačiau, kad ir kaip visame kame mėgčiau ryškias spalvas, jas perkelti į lūpas man sekasi sunkiai. Daugelis žinote, kad aš daug metų nedraugavau su lūpų dažais ir tik neseniai įsileidau į savo gyvenimą.

Nude spalvos prilipo ir mielai dėviu, tačiau su raudonomis, violetinėmis ar ciklameninėmis lūpomis dar baisu išeiti iš namų. Dažai, apie kuriuos noriu papasakoti, nėra labai ryškūs, bet vistiek nelabai limpa spalva.

“Avon Mark” į mano namus atkeliavo visai netikėtai ir nelauktai. Pažiūrėjusi į šį “Berry Cute” spalvos dažą aš pagalvojau, kad jis man labai tamsus. Na toks atrodo. Tačiau iš tiesų reali spalva panašesnė į lipduką.

Pristatyme teigiama, kad tai yra dažai su retinoliu, kolagenu ir kofeinu. Jie turėtų putlinti ir stangrinti lūpas. Man visai žavus pasirodė įpakavimas.

Na, o patys dažai dengiasi gana maloniai, nors šiaip reiktų pieštuko.

Tepa viską prie ko prisiliečia lūpos. Laikosi vidutiniškai. Jei nevalgote, tai apie 3 valandas. Visą laiką jaučiasi ant lūpų, jie tokie sunkoki. Nei spalva, nei jausmu manęs nesužavėjo, tačiau būna blogesnių, jei būtų proga, tai pamėginčiau neutralesnį atspalvį.

Šiaip užbėgu už akių, bet iš gautų “Mark” priemonių man labai patiko putlinamasis blizgis. Įsimylėjau jau po pirmo bandymo ir pasistengsiu greitai apie jį parašyti.


 Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Avon.lt. Kaina – 5.49 EUR.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

5Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Živile, dėl tinkamumo gi nieko ir nesakau :). Sakau, kad nelabai patinka :). Pasmerkti nenaudoti.

+ Leave a Comment