Šią vasarą aš turiu kaip niekada daug įdomių produktų, kurie yra skirti apsaugai nuo saulės. Ir ne tik kūnui, bet ir plaukams. Tačiau, nors galėčiau juos aprašyti ir viduryje liūties – nesinori. Apie tokius dalykus smagu kalbėti, kai saulė plieskia, glosto nuogus pečius, o tu džiaugiesi, kad jie patikimai apsaugoti.

Šiandien viena tų retų dienų, kai ji šviečia, kai truputį kanda, kai išeiti į lauką neapsaugojus odos būtų klaida. Todėl papasakosiu apie vieną puikų “Avene” produktą. Veidui naudoju matizuojantį kremą (aš turiu visą veido liniją ir šis man patiko labiausiai, bet papasakosiu kitą saulėtą dieną), o kūnui – jautriai ir alergiškai odai skirtą losjoną.

Taip pat priminsiu geriausią iš geriausių, mano šios vasaros topą – “Avene” maskuojamąją pudrą su SPF.

Taigi, šiandien apie kūno apsaugą.

Tai ne vienintelis mano turimas apsauginis produktas, kasdieniam, trumpesniam išbėgimui aš naudoju paprastą “Margarita” su SPF30 (dažniausiai krūtinės sričiai), tačiau kai jau einu į miestą ar gamtą ilgam (deja, ši vasara tokia, kad jokio pliažo nebuvo ir turbūt nebus), tada tepuosi “Avene”. O mieste mes sėdinėjame parkuose, skaitome knygas, tad saulės tikrai gaunu.

Šis produktas pristatomas taip:

Akcentuojama, kad priemonė sukurta alergiškiems sintetiniams filtrams žmonėms.

Sudėtis:

Pats kremas yra vos vos rausvos spalvos, tirštas ir būtina gerai paskirstyti, nes palieka lengvą baltą šydą. Tikrai nėra labai jau lengvas, pradžioje gali jaustis lengvas lipnumas. Turi savotiškai įdomų saldų kvapą.

Na ir man labiausiai patinka tuo, kad darbą dirba gerai. Saugo nuo nusvilimo ir nereikia per dažnai atnaujinti (jei maudotės, gulinėjate ant smėlio, labai prakaituojate, tai būtinai aplikuokite dažniau!). Taip pat gerai paskirsčius baltas šydas greit išnyksta, esu turėjus problematiškesnių priemonių.

Kad tik tos saulės dažniau būtų, ane?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. 100ml kainuoja apie 26 EUR. Šiuo metu Eurovaistine.lt tradicinė kosmetikos akcija ir galima įsigyti už maždaug 20 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “Avene” produktus.

Daugiau apžvalgų apie produktus su SPF.

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).