Už lango snyguriuoja. Sėdžiu apsikabinusi elektrinį radiatorių ir niuniuoju. Pavasaris pavasaris pavasaris! Jis ateis. Pamažu. Net jei bus blogas oras, net jei snigs… Vistiek ateis, ar pastebėjot, kad 18 valandą dar beveik šviesu, dienos ženkliai ilgėja! Ta proga norisi budintis iš žiemos miego, nusipirkti raudoną suknelę, gražiai pasidažyti… Tik va, vargu ar tai pavyks padaryti su tušu, kurį noriu šiandien aptarti.

Kai gavau “Artdeco Angel Eyes” pabandymui iš karto ir pasidažiau. Tada pagalvojau, kad gal nieko ypatingo, bet būna žmonių, kurie tenori labai natūralaus efekto, tik šiek tiek paryškinti akis. Kadangi aš mėgstu daugiau, tai palikau tušą gulėti. Buvau porą kartų pasidažiusi taip “niekaip”.

Praėjo šiek tiek laiko. Na, o daugelis turbūt pastebėjo, kad po poros savaičių nuo atidarymo, tušas kartais pasikeičia. Dažniausiai pagerėja, nes šiek tiek sutirštėja. Apie šį gaminį to pasakyti negaliu. Nepagerėjo. Kaip tik iš “jokio” tapo tokiu, kuris blakstienas sulipina. Net ištraukus šepetuką iš tūbelės matosi, kad jis paima per daug produkto.

Užbėgant už akių komentarams, pasakysiu, kad tušas tikrai nepaseno, viskas su juo gerai, tiesiog nėra šviežutėlaitis.

Na ir rezultatas pasikeitė. Priemonė, kuri labai natūraliai padažydavo blakstienas, dabar jas velniškai lipina. Man patinka tik tai, jog tušas yra juodas juodas. Taip pat nebyra. Bet pasidažyti juo nepatogu, lengva apsiteplioti, sunku iššukuoti, o vaizdas nedžiugina.

Nebuvo jis mano mėgstamiausias tarp turimų tušų.

Tačiau šiandien aš nusprendžiau, kad tai buvo paskutinis kartas kai juo dažiausi. Nes tiesiog yra geresnių.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Artdeco” priemonių ieškote Douglas, Droge, Sarmoje. Tušo kaina – apie 14.50eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).