Apžvalga: "Orofluido" plaukų aliejus "Asia"

Estimated read time 4 min read

Pastarieji metai mane labai išlepino. Išbandžiusi gausybę įdomių produktų, kartais net nebežiūriu į tuos, kurie nuoširdžiai džiugino prieš 10 metų, na, pvz., nieko geriau plaukams nei “Garnier” kaukės aš nežinojau. Dabar gi net nebesidomiu, kokios naujienos pas juos pasirodo. Lentynos apkrautos įdomybėmis, o aš po truputėlį bandau jas apžvelgti.

Apie “Orofluido” plaukų aliejų jau esu girdėjusi daug gero, bet bandžiusi nebuvau. Pažindintis nusprendžiau su “Asia”. Priemonė atkeliauja dailioje, gėlėmis puoštoje dėžutėje.

Stiklinis buteliukas taip pat dekoruotas gėlių raštais:

Pakuotės grožiui nenusileidžia ir aprašymas:

Suvaldo Jūsų plaukų šiaušimąsi, suteikia jiems lankstumo, minkštumo bei spindesio. Lengva kondicionuojanti formulė nedelsiant suteikia plaukų paviršiui blizgesio, sukuria apsauginę plėvelę, kuri apgaubia kutikulę ir atspindi šviesą, todėl plaukai žvilga ir blizga įspūdingiau. Sukuria drėgmei atsparią plėvelę, kuri apsaugo nuo plaukų šiaušimosi. Tuo pačiu suteikia plaukams elastingumo ir paslankumo neapsunkindama jų. Sudėtyje yra UV filtrų, kurie apsaugo plaukus nuo saulės daromos žalos. Tinka visų tipų plaukams – besišiaušiantiems, nepaklusniems, tiesiems, garbanotiems ar banguotiems.

TSUBAKI aliejus (Kamelijų aliejus)- Azijos lobis, išgautas iš Japoninių kamelijų, augančių Japonijos pietuose. Šis aliejus turi apsauginių, drėkinančių, atstatančių ir kovojančių su senėjimu, savybių. Jis padeda susigrąžinti prarastą žvilgesį, elastingumą tuo pačiu padeda suvaldyti plaukus, suteikdamas jiems švelnumo ir paslankumo.

BAMBUKŲ EKSTRAKTAS- ypatingas atsparumas ir elastingumas Bambukas natūraliai kilęs iš Azijos. Jis yra nepaprastai tvirtas ir lankstus dėl natūraliai jame esančio kvarco. Bambukų ekstraktas švelnina plaukus ir didina jų atsparumą žalingam aplinkos poveikiui. Jis taip pat didina plaukų elastingumą, savybę išlaikyti drėgmę, turi antioksidacinių savybių.

RYŽIŲ ALIEJUS- maitinimas ir švelnumas. Išgautas iš plonos, bet tvirtos membranos, kuri gaubia ir saugo ryžio sėklos branduolį, šis aliejus akimirksniu suteikia plaukams natūralaus grožio, dėka savo antioksidacinių savybių ir vitaminų E bei B gausos. Ryžių aliejus neleidžia skilinėti plaukų galiukams, stiprina ir maitina plaukų fibrą, suteikia spindesio.

Visus šiuos pažadus slepia tokia sudėtis:

Sudėtyje iš tiesų yra minkštinančių, blizginančių ir nuo saulės saugančių ingredientų. Gausu ir kvepalų, bet parinkti jie puikiai, nes kvapas žudo. Gerąja prasme. Salstėlėjęs, šiek tiek gėliškas, visai neprimena tipinių rytietiškų-prieskoninių kitų aliejukų kvapų.  Laikosi ilgokai. Aš mačiau, kad dabar parduotuvėse atsirado specialūs kvepalai plaukams. Su šia priemone jų tikrai nereikia!

Aš nuolatos sakydavau, kad visi aliejukai yra beveik vienodi. Silikonas praturtintas kokiu nors natūraliu aliejumi. Tačiau, tai nėra visiška tiesa. Ne tokie jie ir vienodi. Mano dabartiniai favoritai yra “Kerastase” ir “Argonology”. Abu jie labai tiršti, tačiau aš naudoju apie 3 paspaudimus savo plaukams. “Orofluido” daug skystesnis, o dozuoti jį sunku, mat buteliukas neturi pompos. Tik nedidelė skylutė, pro kuria sunkoka išpurtyti aliejaus. Na, bent jau taip yra su 25 ml talpa.

Nors jis skystokas, bet priemonės reikia gerokai mažiau, nei mano minėtų aliejų, mat labai lengva padauginti (to su kitais aliejais man nepavyksta padaryti). Padauginsit – turėsite riebaluotus plaukus. Na, o jei pasiseks – džiaugsitės, nes aliejus tikrai suminkština šiurkščius galiukus ir suteikia blizgumo.

“Orofluido” netapo mano favoritu ir greičiausiai aš jį perleisiu. Nes tiesiog turiu geresnių aliejų, tačiau tą kvapą esu truputį įsimylėjusi.

Įvertinimas:

Naudinga: “Orofluido Asia” plaukų aliejų įsigyti galite Klipshop.lt parduotuvėje. 25ml kainuoja 13 EUR, 50ml – 17EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours