Mano plaukai yra stori, banguoti, nepaklusnūs ir jų daug. Visą gyvenimą mano siekiamybė buvo juos padaryti glotniais, slidžiais bei spindinčiais. Nesvarbu ar plaukai iki pečių, ar vos sprindžio ilgio. Todėl didžiausias košmaras yra visokios lipinančios bei kietinančios formavimo priemonės: lakai, gumos, geliai. Vengiau jų kaip maro, kol birželį, prieš pat vestuves, nenusiskutau pusės galvos. Tuo metu šukuosena atrodė taip:

Man buvo smagu ir patiko. Problema kilo ta, kad kaip matote, likusius nenukirptus plaukus reikėjo gerokai permesti į kitą pusę. Ne tą, kur jie norėtų kristi. O šie norėjo. Norėjo kristi ir uždengti skutimą ir vien tik mano įprasto šampūnas+balzamas/kaukė+aliejukas ritualo nebepakakdavo. Teko ieškoti kažkokios formavimo priemonės. Tada pasiblaškiau tarp pigiausių želių, klijų (rimtai, yra tokių produktų, kurie taip ir vadinasi – klijai plaukams) ir nebuvau patenkinta rezultatu. Plaukus gal ir laikydavo, bet man atsirado paranoja, kad labai kenkiu, o ir nuo pigių žele pradėjo niežėti galvą.

Benaršant pamėgtą Iherb.com parduotuvę, man į akį krito “Andalou Naturals” produktas. Vidutinio stiprumo gelis.

Visų pirma jis daug žadėjo:

Ir padės kontroliuoti plaukus, ir suteiks purumo, pagerins tekstūrą, drėkins, saugos spalvą ir pridės blizgesio. Nė vienas gelis to dar nesiūlė.

Ir iš ko šis padarytas? Sudėtis:

Na nebaugina kažkaip, ar ne?

Priemonė stipriai kvepia citrinomis. Tikrai gerai fiksuoja plaukus, bet kaip ir visos žele juos šiek tiek sukietina (šlapio efekto nesuteikia, tad jaučiama tik liečiant). Žvilgesio daugiau nepastebėjau. Rekomenduoju jei ieškote “gražesnės” sudėties formavimo priemonės. O aš vistiek negaliu priprasti prie to, kad plaukai būna neslidūs, tad pasitobulinau šukuoseną. Kilstelėjau skutimą, kad likę plaukai be vargo gultų į tą pusę, kurią reikia.

Dabar tūbelės griebiuosi tik tada kai nepataisomai numiegu pakaušį, ar kokia sruoga nusprendžia žiūrėti į šiaurę. Priemonę naudoja mano vyras, kad po kepure plaukai nesusiplotų. Sakė, kad jam patinka.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Gelį nusipirkti galima Iherb.com parduotuvėje. 200ml kainuoja 7.35eu. Šios skalsios priemonės aš dar neįpusėjau, nors pirkau vasarą.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).