Aš pradėdama advento kalendoriaus įrašus minėjau, kad jie ne visada bus tiesiog išpakavimas. Nenorėjau prisižadėti, kad darysiu kokius Blogmas, kuriuose padėsiu ruoštis Kalėdoms, tačiau kaip ir pernai, turiu minčių įterpti vieną kitą temą. Pvz., geriausių produktų rinkimus. Taip pat planuoju ir dovanų idėjas.

Kam tie rinkimai reikalingi? Apibendrinti. Pripažinkime, į mano rankas patenka tikrai daug priemonių ir vienos įstringa, kitos pasimiršta ir nepadaro didelio įspūdžio. Tačiau galvodama apie geriausius šampūnus aš ilgai neturiu sukti galvos.

Išskirsiu dvi kategorijas. Pirmoji – šampūnai su SLS. Jūs žinote, kad aš tokius naudoju, ne kartą rašiau, kodėl naudoju ir šiaip jau nelabai planuoju visiškai atsisakyti. Sakyčiau 25% mano galvos plovimų vyksta su tokiais šampūnais. Ir metų geriausias yra tas, kurio aš net nesu rimai apžvelgusi. Tik kartą minėjau šiame įraše. Kalbu apie “L’oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium” šampūną.

Per tą laiką, kol naudojau produktą, jo net dizainas pasikeitė, galite pažiūrėti parduotuvėje kaip atrodo dabar.

Šis šampūnas mano plaukams labai patinka, nes plauna tobulai (taip puikiai, kad juo išsitrenkusi galvą per jos būklės tyrimą aš sulaukiau gerų žodžių) ir mano garbanų visai nesausina. Žinoma, kad po jo naudoju kondicionierių ar kaukę, bet be jų aš apskritai neįsivaizduoju gyvenimo. Šios serijos kaukė patenka į mano visų laikų top 5. Bet kalbame apie šampūną. Taigi, aš jį turiu apie metus, dažnai nenaudoju, tik kai pajuntu poreikį gerai pašalinti nešvarumus. Superinis.

Pati artimiausia alternatyva būtų “Matrix Oil Wonders”, kurį aprašinėjau lygiai prieš metus.

Seniai jau pabaigtas. Visgi jis nusileidžia pirmam šampūnui, nes po jo plaukai riebaluojasi greičiau.

Geriausias produktas be SLS yra “Erboristica” atstatomasis šampūnas sausiems plaukams.

Apžvalga čia. Gal ir neliaupsinau aš jo labai stipriai apžvalgoje, tačiau naudoju nuo pat ankstyvo rudens, čia yra mano pagrindinis šampūnas. Ne vienintelis, žinoma, bet dažniausiai naudojamas. Plauna padoriai, nesuvelia plaukų, šie netampa panašūs į šieną. Kondicionierius, kaip minėjau, man visada must.

Artimiausia alternatyva – “Davines” glotninantis šampūnas nepaklusniems plaukams “Love”.

Šis buvo mano vasaros mylimukas kvepiantis pievų medumi. Šampūnas plovė ne taip puikiai, nes po jo plaukai greičiau sukrenta, tačiau nesausino ir net glotnino. Su mano plaukais tai tikras privalumas, su kitų žmonių – dažniausiai minusas. Tačiau aš rašau savo topą 🙂

Man labai įdomu būtų sužinoti jūsų metų geriausią. Nepagailėkit komentaro :).


Na, o dabar antra dalis. Kalendorių išpakavimas!

“Kiehl’s” kažkodėl jau piešinuku sufleravo ką rasiu 🙂

Na ir viduje…

Populiarusis lūpų balzamas! Beje, mineralinio aliejaus pagrindu, už ką jau kitame dienos įraše gavau per nagus :). Išbandžiau. Nelabai patinka tokia pakuotė. Pat balzamas lyg ir be kvapo, riebus, manau, kad ypač tinkamas kai labai šalta ar ilgai tenka būti lauke.

Rūtos kalendoriaus pakuotės nuotrauka šiandien tapo įrašo tituline. Net nenumaniau, ką rasiu tokios formos dėžutėje, tad plėšiau su didele nekantra.

Viduje…

“Codage” drėkinantis veido serumas. Rūta rašė, kad jai ypač patinka. Aš apie kompaniją nelabai girdėjau, tai ėjau googlinti. Truputį išsigandau, kad mano baimės, kurias išsakiau vakar, dėl kalendoriaus prabangumo pagrįstos. Dabar jau laikysiu kumščius, kad kitose dienose būtų kažkas kukliau :). O serumas intriguoja, išmėginau ant rankos, atrodo labai super konsistencija. Ai, ir dar man visada patinka visokie kodai, sunumeruoti dalykai, tad čia iš vis osom tas “codage no 01”. Ne į temą, bet kažkada su vyru ėjom pro “Brolio kebabinę” ir aš sakiau, kad jei jau gyvenimas priverstų atidaryti tokį dalyką, tai susirasčiau info kiek jų yra mieste ir pavadinčiau “Kebabinė Nr. X”.

Linkėjimai skaitantiems!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.