Advento grožio kalendoriai 2019, atnaujinta

Estimated read time 9 min read

2020 grožio advento kalendorių sąrašas čia.

Na, tai kaip ten? Jau turit? Planuojat pirkti? Šį įrašą aš iš pradžių planavau, po to pagalvojau, kad, o kam jo reikia, juo labiau, kad informacija tikrai kartosis su kitų tinklaraštininkų. Pvz., puikus sąrašas yra pas Besame. Tačiau pastarosiomis dienomis matau, kaip mano seni įrašai vis lenda ir lenda į dienos skaitomiausių topą. 

Tad panašu, kad kalendoriai aktualūs, ieškot informacijos ir domitės. Priminsiu senas nuorodas:

Advento grožio kalendoriai 2017;

Advento grožio kalendoriai 2018.

Taigi, tradiciškai pasidalinsiu ir šių metų sąrašu, o kad jis nebūtų plikas sausas, pridėsiu savo mintis apie tai, ar kalendorius man pačiai būtų įdomus. Šiaip jau, jei visai sąžiningai, tai dovanų norėčiau bet kurio, įskaitant ir šokoladinį, bet tai nereiškia, kad jie visi yra verti dėmesio. 

Vardinsiu tik tuos kalendorius, kuriuos lengva parsisiųsti arba gauti Lietuvoje, tai yra nereikia jokių tarpininkų. Tai pradedam? Kalendoriaus pavadinimas bus veikianti nuoroda į pardavimo vietą, jei tik yra kur nukreipti (gali būti ne visi produktai parduodami internetu). 

L’occitane gamtos įkvėptas advento kalendorius, 49 EUR

“L’occitane” kalendoriai man visada labai gražūs. O ir jų produktus mėgstu vien dėl kvapų. Bet šis su savo muiliukais per daug nevilioja. Pati nepirkčiau. 


L’occitane prabangus advento kalendorius, 79 EUR

Šis man atrodo kiek mielesnis. Nors irgi apsidžiaugčiau tik dovanų gavusi, per daug jau tų kompanijos miniukų esu turėjus, kad labai jau džiugintų. 


The Body Shop 24 dienų advento kalendorius, 79 EUR

Įdomu, kad jei ankstesniais metais manęs neviliojo mažiausias TBS kalendorius, šiemet jis atrodo gana patrauklus. Jei nebūtų dviejų muilų, tai sakyčiau, kad tikrai noriu, net ir su ta dilde 🙂


The Body Shop prabangusis advento kalendorius “Deluxe”, 99EUR

Keista, bet man daug labiau patinka tas už 79 EUR. Gal dėl to, kad nevilioja lūpų dažų spalva ir lakštinės kaukės?


The Body Shop didysis advento kalendorius “Ultimate”, 139 EUR

Nors čia yra ir kaukės, ir teptukas ir raudonas lūpdažis, visgi kiti produktai atperka. Kadangi aš esu praleidusi tą prieš 15 metų buvusį TBS bumą, bandžiau tikrai nedaug priemonių ir mane jos vis dar vilioja, aš labai norėčiau šio kalendoriaus. Labai!


MakeUp Revolution Advent Calendar, 39.99 EUR

Mano akimis, tai čia nieko gero. Kažkaip “Revolution” tikrai turi įdomesnių produktų ir tikrai aš per daug nedžiūgaučiau išlupusi tuos teptukus. Nope. 


MakeUp Revolution Lip Advent Calendar, 38 EUR

Šis atrodo truputį geresnis. Bet nesu aš didelė lūpų dažų gerbėja, kad patrauktų mano asmeninį dėmesį. Beje, “Revolution” po Kalėdų paleidžia didelius kalendorių išpardavimus, pernai gal už 15 EUR buvo galima įsigyti. 


MORRIS & Co Advent Calendar Blue Forest, 45.80 EUR

Allbeauty.com parduotuvė man nėra pažįstama, bet pažiūrėjau – į LT siunčia. Kainuoja arba 4,50, arba nemokamai, jei perkate brangiau (yra ir prabangus siuntimas per kurjerius). Tad kodėl neįtraukus ir visokios egzotikos. Šiaip man šis kalendorius atrodo labai patrauklus, nes atrodo gražiai, o visokias druskas, putas voniai mėgstu. 


Cath Kidston Advent Calendar, 45,80 EUR

Vėl gi, apie gamintoją nieko nežinau. Viduje rankų kremai, muiliukai, druskytės. Tačiau faktas, kad pats kalendorius ir produktai yra labai gražiai apipavidalinti ir tuo patraukia akį. Bet ar pirkčiau? Nemanau. 


Dr. Hauschka Advent Calendar, 88 EUR

Nesu išbandžiusi itin daug “dr. Hauschkos” produktų, bet visi visi, kuriuos čiupinėjau man patiko. Tad taip taip taip, tokio kalendoriaus aš norėčiau!


SARA MILLER Advent Calendar, 85,80 EUR

Dar vienas labai šventiškai ir intriguojančiai atrodantis kalendorius. Patinka man mintis apie kvepalus, vonios priemones, bet 8 rankų kremai? čia kažkaip ir praeina noras. 


Lumene 24 Nordic Beauty Secrets Advent Calendar, 92 EUR

Aš jau pernai labai norėjau šio kalendoriaus. Tai šiemet noras tikrai niekur nedingo. Man “Lumene” tikrai visai patinka, o ir produktai sudėti visai įdomūs. Taip, norėčiau!


Essence Make your Own Advent Calendar, 23,99 EUR

Man tai čia švelniai tariant toks meh dalykas. Nes “Essence” kai jau reikia kažką iškišti, tai būtinai iškišinės nagų lakus. Kam jie įdomūs 🙂


NUXE Beauty Countdown Gift Set, 70,80 EUR

Iš “Nuxe” esu bandžiusi aliejuką, toniką ir veido kremą. Paliko man gerą įspūdį, o ir kvapai verti grieko. Tad taip, šį kalendoriu su malonumu atplėšinėčiau advento laikotarpiu. 


Feelunique 12 Day Beauty Advent Calendar, 54,00 EUR

Nei patinka, nei nepatinka. Man būna taip, kad atstumia koks nors 1-2 produktai. Šiuo atveju aš tikrai nenorėčiau tokio brangaus ir tik pusinio kalendoriaus vien dėl teptuko ir “Isadora” skaistalų. Nes nemyliu skaistalų.


Feelunique 24 Day Beauty Advent Calendar, 94,80 EUR

Jame mane erzina blakstienos, kam toks daiktas reikalingas? Nedžiugina blizgučiai ir šepetys, bet yra ir labai patrauklių produktų, tad atmetus 2-3 viskas atrodo įdomu ir mielai priglausčiau. 


lookfantastic Advent Calendar 2019, 89 EUR

Žiūriu nepersistengė šiemet su dizainu. Padarė dėžę ir tiek. Pamenu, kad kadaise būdavo labai gražūs. Kiek akį užmečiau į spoilerius, tai nei blogas, nei geras. Kadangi šiemet nebepirkau jų grožio dėžučių, tai manau visai gal ir įvertinčiau. Bet tie, kas pirko, tai gaus tradiciškai iš esmės tą patį. 


Aveda 12 Days Of Christmas Vegan Gift Set, 84,95 EUR

Duoklė truputį natūralesnės kosmetikos mėgėjams. Manęs kažkaip per daug čia nesuviliojo, bet kodėl ne? Visgi už tą kainą yra įdomesnių kalendorių.


“Kiehl’s” advento kalendorius 2019, apie 90 EUR

Lietuvoje turbūt jo dar nėra, bet sąrašus, kas slepiasi jau galima internete rasti. Būtent “Kiehl’s” aš turėjau du metus iš eilės ir džiaugiausi. Kartojasi tie produktai, bet šiemet mačiau bus ir tokių, kurių dviejuose ankstesniuose nebuvo. Taip, ir vėl norėčiau. 


Cult Beauty Advent Calendar 2019, 195 GBP

Niekada nesu pirkusi šioje parduotuvėje, bet žinau, kad tarp merginų populiari. Labai prabangus ir labai įdomus kalendorius. Ne mano kišenei, bet norėčiau, nes nemanau, kad bent vieną produktą esu kada bandžiusi. 


ASOS Grooming Advent Calendar, 38,99 EUR

Kalendorius vyrams. Gal ir nieko visai toks. Kažkaip nėra prie ko prikibt, viskas atrodo įdomiai. 


ASOS Face + Body Advent Calendar, 78,99 EUR

Ir vėl, jei ne tas šepetys, šepetėlis ir “Sleek” paletė, sakyčiau, kad labai net ir nieko. Visai norėčiau, gal net smagesnis už “Feelunique” ar “Lookfantastic”.


Douglas Advent Calendar Beauty 2019, 29,95 EUR

O “Douglas” šiemet pažėrė kalendorių puokštę. Ir nieko gero. Šito vien dėl blakstienų neimčiau. Ir nagų lakų. 


Douglas Advent Calendar Essential 2019, 29,95 EUR

Šitas gal kiek naudingesnis, bet tikrai nevilioja. 


Douglas Advent Calendar Exclusive 2019, 42,95 EUR

Šis vienintelis, kuriuo kažkiek apsidžiaugčiau gavusi dovanų. Yra visai smagių dalykėlių, nepridėta tokio jau visiško šlamšto. 


Douglas Advent Calendar Luxury 2019, 42,95 EUR

Rašo Luxury, bet kažin ar bent kiek džiugintų.


Advent Calendar Make Up 2019, 29,95 EUR

Šis gi mano akimis tik vienuoliktokėms. 


Douglas Advent Calendar Men 2019, 29,95 EUR

O va, kad vyriškas kalendorius yra, tai visai smagu. Net ir tie nagų karpikliai atrodo vietoje, maniškis per kiekvieną išvyką vis naują įsigyja. 


MALU WILZ advento kalendorius, 89 EUR

Pas mus nelabai populiari kosmetika, bet na, kalendorius parduodamas Lietuvoje, tai gal kas susidomės. Manęs kažkaip netraukia, gal dėl to, kad prekinis ženklas nieko nesako. 


Grožio produktų advento kalendorius “Morris & Co”, 29 EUR

Nieko nežinau nei apie pardavėją, nei apie kompaniją, bet jos kalendorių jau matėt aukščiau iš užsienietiškos parduotuvės, vien dėl vonios burbulų ir druskyčių šis kalendorius atrodo visai smagiai. Ir kaina gana padori visame kontekste. 


Style & Grace Bubble Boutique advento kalendorius su priemonėmis voniai, 25,89 EUR arba 15,90 EUR (mini-maxi.lt nariams)

Vienas tų, kur tikrai viskas susinaudotų, nes mėgstu aš vonią! O ir ko gero pigiausias. Visai norėčiau.


Atnaujinta

bareMinerals 24 Days of Clean Beauty, 94,80 EUR

Dekoratyvinės kosmetikos kalendorius natūralesnės kosmetikos gerbėjams. Man patiko tai, ką esu bandžiusi iš šio prekinio ženklo, tad tikrai džiaugčiausi tokiu kalendoriumi!


ESSENCE SPREAD THE MAGIC advento kalendorius, 29,99 EUR

“Eurokos” šiemet pasistengė ir ne tik turės savo kalendorių, bet į prekybą paleido “Essence” ir “Catrice”. Pažiūrėjau produktų sąrašą, tai manęs tikrai nevilioja nagų lakai ir lipdukai, bet manau jaunesnėms merginoms patiks. 


CATRICE DIY advento kalendorius, 34.99 EUR

Dar venas paprastutis kalendorius su mintimi, kad jį reikia paruošti ir padovanoti draugei. Kas susidomės? Produktai tikrai nėra blogiausi 🙂

Atnaujinta

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LOVE LUST DISCO lūpų priemonių advento kalendorius, 49.90 EUR (rašymo metu vyksta akcija)

“Eurokos” parduotuvėje pasirodė NYX kalendorius su lūpų dažais. Mane toks mažai domina, nes matau vos kelias patinkančias spalvas. 


EUROKOS advento grožio kalendorius “24 staigmenų dienos”, 34.90 EUR

Šiemet “Eurokos ir vėl turi savo kalendorių. Keliais eurais brangesnis, bet mano akimis ir įdomesnis nei pernykštis. Visai norėčiau ir gal net pagalvosiu. Produktai paprasti, bet sunaudojami. Pagal savo kainą, man atrodo tikrai vertesnis už “Douglas”.


Kol kas tiek. Žinau, kad neįtraukiau “Rituals”, “Nyx”, “Lancome”, bet kažkaip neradau, kur šiuos įsigyti internetu, o nežinau ar jau pasirodė Lietuvoje. Tad gal vėliau tiesiog papildysiu įrašą. 

Ir ko norėčiau pati? Manau kad didžiojo “The Body Shop” kalendoriaus. Nors žinoma jei snigtų pinigais, tai “Cult Beauty” būtų nr. vienas. O kol kas manau, šiais metais neturėsiu jokio. Nebent “Eurokos” vėl paleis kažką tokio gero kokybės ir kainos atžvilgiu :).

Kas traukia jūsų akį?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

22Comments

Add yours
 1. 1
  Asta

  Nors ir nesidomiu kosmetika, bet šis tavo įrašas man patiko: tiek daug kalendorių apžvelgei! Kiekvieną šiek tiek patyrinėjus, susidarius savo nuomonę. Turėjai nemažai laiko paskirti. Nors, kai kažkuom domiesi, tai laiko savaime paskiri patyrinėjimui ;). Na, ir tikrai priminei, kad Kalėdos jau artėja :)…

 2. 2
  Salomėja

  Ačiū, aš skiriu daug laiko blogui, ne patiems kalendoriams :), bet vienas iššaukia kitą 🙂

 3. 3
  Inga

  Aš noriu Lumenes siais metais . Tiksliau dovanociau dukrai ir dziaugciaus kartu. Gaila, kad Lietuvoje jų nepardavinėja . Esam išbandę abu Rituals kalendorius. Skirtumo tarp paprasto ir prabangaus beveik nera. Neverta net pirkti brangesnio. Ir Douglas turėjom

 4. 6
  Kristė

  Aš svarsčiau tarp Cult Beauty ir Space NK, nes kaina vienoda, o vertė panaši. Bet Cult Beauty pasirodė žymiai geresnis, o jį išpardavė per mažiau nei pusdienį, tad likau be kalendoriaus. Dabar paskyriau tuos 200 pinigų Juodajam penktadieniui: nusipirksiu su nuolaidom tuos produktus, kuriuos iš tikro noriu išbandyti. Gaila, kad ne visi mano norimos priemonės turi deluxe dydžius, galėčiau daugiau visko išbandyti.

 5. 7
  Salomėja

  Aš gavau dovanų Douglas kalendorių :):):) Stovi tingiai, va Cult Beauty išlaikyt iki gruodžio būtų belekaip sunku 🙂

 6. 13
  Salomėja

  Visada galite atsakyti kontrakomentarais ir viską pagirti, jei jums atrodo kitaip 🙂

 7. 14
  Paulina

  Nusipirkau Catrice advento kalendorių (eurokos dabar daro jam akciją 29€) dėžutes pasidariau pati o produktų nežiūrėjau ir paprasiau kartu gyvenancio tecio kad sudeliotu juos i dezutes, taigi staigmena islaikyti imanoma ir perkant sau❤ p.s. labai gražios dėžutės, galima panaudoti kitais metais dovanėlėm.

 8. 15
  Jolita

  Ačiū už apžvalgą, tikrai lengviau buvo pasispręsti 🙂 Dar esu mačius kur vyrui ir moteriai kalendorius yra tiek, kad tokie niekučiai į jį sukišti ir ta kosmetika dar nematytos firmos, jog nekilo ranka jo pirkti. Aš asmeniškai pasigendu kokio natūralios kosmetikos arba eterinių aliejų kalendoriaus, arba nemoku ieškoti arba tokių išvis nėra 🙁 Tai peržvelgus kosmetinius kalendorius visgi šiemet pasirinkau kavos kalendorių- labai patiko tuo, kad kartu su vyru galėsime degustuoti kiekvieną rytą vis kitokią kavą 🙂

 9. 16
  Salomėja

  Dr. Hauschka, BarreMinerals, Aveda – šitie juk į natūralumą orientuojasi labiau 🙂

 10. 17
  Anonymous

  Ačiū už sąrašą. O štai savo nuomonę, kadangi nemokat jos taktiškai ir argumentuotai pateikti, pasilaikykit sau. Tokie atsiliepimai kaip “man nepatinka/negražu/neįdomu” nieko verti.

 11. 18
  Salomėja

  Ačiū už taktišką komentarą. Turiu klausimą: o kodėl jūs asmeniniame bloge skaitote asmeninę nuomonę ir keliate reikalavimus kaip asmuo turi išreikšti tai, ar jam šis kalendorius įdomus. Juk jūs ką tik nieko vertų žodžių sau nepasilaikėt, tai kam taikot dvigubus standartus? Ir dar net nedrįstat pasirodyt kas esat. Ar jus asmeniškai žeidžia tai, kad jums patikęs kalendorius man padirodė nieko vertas? Būkit gi stipresni su savo nuomone!

 12. 19
  Anonymous

  Oh, kaip skaudžiai sureagavot! Kiekviena blogerė svajoja apie didžiuosius vandenis ir “ima darbą”, ar ne? Juk ir apžvalgos ne šiaip sau, o kad kas paskaitytų, įvertintų? Kitaip juk nerašytumėt? Arba turėtumėt uždarą tinklapį ar išjungtumėt komentarus, jeigu jie jums nerūpėtų. Taigi, nereikia pasakų apie “asmeninį blogą”. O skaitytojų atsakas būna visoks. Jei nenorit anonimiškų komentarų, yra tam varnelė tinklaraščio nustatymuose. Ar jums palengvės, jei komentarą pasirašyčiau vardu? Savo asmens atskleisti neprivalau, kaip ir man visiškai nėra įdomus jūsų vardas. Man reikėjo teksto, gavau Google nuorodą. Kaip jau minėjau, už ilgą sąrašą ačiū. O dėl nuomonės, sąžiningai, na kam įdomus/aktualus/reikalingas komentaras “man šis kalendorius nepatiko”? Tik jums, arba jūsų draugui/draugei, kuris/i norėtų jums padovanoti, bet nežino, ar patiks būtent toks. Kitiems žmonėms tai nėra informatyvu. Tai kad jeigu jau surašėt tokį ilgą tekstą, galėjot būti objektyvesnė ir profesionalesnė. Bet… čia juk vėlgi tik mano nuomonė, kuri jums nėra įdomi. Tačiau nuomonė komentare ir nuomonė tekste, kuris skirtas auditorijai nėra tas pats. Aš kaip skaitytoja/s nesu jums vertinga/s, nes tokių yra daug. Tačiau norėtųsi internete matyti daugiau kokybės ir mažiau rašliavos. Nenorit – nereikia. Bet potencialą turit. Sėkmės.

 13. 20
  Salomėja

  Nuomonė komentare ir nuomonė tekste yra visiškai tas pats. Ji asmeninė, ji paremta rašytojo emocija, ją perskaitys tiek pat žmonių. Šiame bloge objektyvumo niekada nebus, nes rašau apie savo nuomonę ir jausmus bei potyrius. Objektyviems, nuasmenintiems dalykams yra cosmopolitanai, o čia žmonės skaito, nes jiems įdomu, ką aš manau. O ir esate teisi, advento kalendorių dovanų gavau remiantis šiuo įrašu, tai man jis naudingas buvo. Kaip ir tiems kam reikalingas sąrašas. Tad win win ir tie, ir anie gauna savo. Jei jums norisi kažkokio išsamesnio konkretaus kalendoriaus vertinimo, visada galit paklaust. Aš mielai atsakau. Tuo blogai ir skiriasi nuo objektyviųjų žurnalų, kad galima betarpiškai bendrauti su autoriumi. Bet nepanašu, kad jums įdomu, tai ir neklausiat, tik būtinai norėjot pranešti, kad tekstas nebuvo vertingas. Manau tas matėsi po pirmų eilučių, plius įžangos, ir nereikėjo gaišti laiko. Reiktų gūglei pretenzijas reikšt, kad bevertes nuolaidas kiša, aš jų neprašiau to daryt 🙂 :):):)

 14. 21
  Ernest

  Getai, kad rašote. Bet galetu buti parasyta taip, kad ir vyrui būtų aišku kas yra tame rikinyje. Ir į ką jis orientuotas, kvepalus, lūpdažius ar kremus. Nes teptukai nieko nesako. Vytai tiesiog zino, ar jie turi vonia ar dušą, ar ji megsta kvepalus ar tepaliukus, ar lūpdažius.

 15. 22
  Salomėja

  Esu tikra, kad tiek vyrai, tiek moterys atsidarę nuorodą geba perskaityti advento kalendoriaus sudėtį. Čia gi ne analizė, o prieinamų (rašymo metu, nes dauguma dabar išparduoti) kalendorių sąrašas vienoje vietoje. Išduosiu paslaptį, kad moterys irgi paprastai žino ar jos turi vonią, ar dušą, ar mėgsta kvepalus, ar lūpdažius 🙂

+ Leave a Comment