2020 grožio advento kalendorių sąrašas čia.

Na, tai kaip ten? Jau turit? Planuojat pirkti? Šį įrašą aš iš pradžių planavau, po to pagalvojau, kad, o kam jo reikia, juo labiau, kad informacija tikrai kartosis su kitų tinklaraštininkų. Pvz., puikus sąrašas yra pas Besame. Tačiau pastarosiomis dienomis matau, kaip mano seni įrašai vis lenda ir lenda į dienos skaitomiausių topą. 

Tad panašu, kad kalendoriai aktualūs, ieškot informacijos ir domitės. Priminsiu senas nuorodas:

Advento grožio kalendoriai 2017;

Advento grožio kalendoriai 2018.

Taigi, tradiciškai pasidalinsiu ir šių metų sąrašu, o kad jis nebūtų plikas sausas, pridėsiu savo mintis apie tai, ar kalendorius man pačiai būtų įdomus. Šiaip jau, jei visai sąžiningai, tai dovanų norėčiau bet kurio, įskaitant ir šokoladinį, bet tai nereiškia, kad jie visi yra verti dėmesio. 

Vardinsiu tik tuos kalendorius, kuriuos lengva parsisiųsti arba gauti Lietuvoje, tai yra nereikia jokių tarpininkų. Tai pradedam? Kalendoriaus pavadinimas bus veikianti nuoroda į pardavimo vietą, jei tik yra kur nukreipti (gali būti ne visi produktai parduodami internetu). 

L’occitane gamtos įkvėptas advento kalendorius, 49 EUR

“L’occitane” kalendoriai man visada labai gražūs. O ir jų produktus mėgstu vien dėl kvapų. Bet šis su savo muiliukais per daug nevilioja. Pati nepirkčiau. 


L’occitane prabangus advento kalendorius, 79 EUR

Šis man atrodo kiek mielesnis. Nors irgi apsidžiaugčiau tik dovanų gavusi, per daug jau tų kompanijos miniukų esu turėjus, kad labai jau džiugintų. 


The Body Shop 24 dienų advento kalendorius, 79 EUR

Įdomu, kad jei ankstesniais metais manęs neviliojo mažiausias TBS kalendorius, šiemet jis atrodo gana patrauklus. Jei nebūtų dviejų muilų, tai sakyčiau, kad tikrai noriu, net ir su ta dilde 🙂


The Body Shop prabangusis advento kalendorius “Deluxe”, 99EUR

Keista, bet man daug labiau patinka tas už 79 EUR. Gal dėl to, kad nevilioja lūpų dažų spalva ir lakštinės kaukės?


The Body Shop didysis advento kalendorius “Ultimate”, 139 EUR

Nors čia yra ir kaukės, ir teptukas ir raudonas lūpdažis, visgi kiti produktai atperka. Kadangi aš esu praleidusi tą prieš 15 metų buvusį TBS bumą, bandžiau tikrai nedaug priemonių ir mane jos vis dar vilioja, aš labai norėčiau šio kalendoriaus. Labai!


MakeUp Revolution Advent Calendar, 39.99 EUR

Mano akimis, tai čia nieko gero. Kažkaip “Revolution” tikrai turi įdomesnių produktų ir tikrai aš per daug nedžiūgaučiau išlupusi tuos teptukus. Nope. 


MakeUp Revolution Lip Advent Calendar, 38 EUR

Šis atrodo truputį geresnis. Bet nesu aš didelė lūpų dažų gerbėja, kad patrauktų mano asmeninį dėmesį. Beje, “Revolution” po Kalėdų paleidžia didelius kalendorių išpardavimus, pernai gal už 15 EUR buvo galima įsigyti. 


MORRIS & Co Advent Calendar Blue Forest, 45.80 EUR

Allbeauty.com parduotuvė man nėra pažįstama, bet pažiūrėjau – į LT siunčia. Kainuoja arba 4,50, arba nemokamai, jei perkate brangiau (yra ir prabangus siuntimas per kurjerius). Tad kodėl neįtraukus ir visokios egzotikos. Šiaip man šis kalendorius atrodo labai patrauklus, nes atrodo gražiai, o visokias druskas, putas voniai mėgstu. 


Cath Kidston Advent Calendar, 45,80 EUR

Vėl gi, apie gamintoją nieko nežinau. Viduje rankų kremai, muiliukai, druskytės. Tačiau faktas, kad pats kalendorius ir produktai yra labai gražiai apipavidalinti ir tuo patraukia akį. Bet ar pirkčiau? Nemanau. 


Dr. Hauschka Advent Calendar, 88 EUR

Nesu išbandžiusi itin daug “dr. Hauschkos” produktų, bet visi visi, kuriuos čiupinėjau man patiko. Tad taip taip taip, tokio kalendoriaus aš norėčiau!


SARA MILLER Advent Calendar, 85,80 EUR

Dar vienas labai šventiškai ir intriguojančiai atrodantis kalendorius. Patinka man mintis apie kvepalus, vonios priemones, bet 8 rankų kremai? čia kažkaip ir praeina noras. 


Lumene 24 Nordic Beauty Secrets Advent Calendar, 92 EUR

Aš jau pernai labai norėjau šio kalendoriaus. Tai šiemet noras tikrai niekur nedingo. Man “Lumene” tikrai visai patinka, o ir produktai sudėti visai įdomūs. Taip, norėčiau!


Essence Make your Own Advent Calendar, 23,99 EUR

Man tai čia švelniai tariant toks meh dalykas. Nes “Essence” kai jau reikia kažką iškišti, tai būtinai iškišinės nagų lakus. Kam jie įdomūs 🙂


NUXE Beauty Countdown Gift Set, 70,80 EUR

Iš “Nuxe” esu bandžiusi aliejuką, toniką ir veido kremą. Paliko man gerą įspūdį, o ir kvapai verti grieko. Tad taip, šį kalendoriu su malonumu atplėšinėčiau advento laikotarpiu. 


Feelunique 12 Day Beauty Advent Calendar, 54,00 EUR

Nei patinka, nei nepatinka. Man būna taip, kad atstumia koks nors 1-2 produktai. Šiuo atveju aš tikrai nenorėčiau tokio brangaus ir tik pusinio kalendoriaus vien dėl teptuko ir “Isadora” skaistalų. Nes nemyliu skaistalų.


Feelunique 24 Day Beauty Advent Calendar, 94,80 EUR

Jame mane erzina blakstienos, kam toks daiktas reikalingas? Nedžiugina blizgučiai ir šepetys, bet yra ir labai patrauklių produktų, tad atmetus 2-3 viskas atrodo įdomu ir mielai priglausčiau. 


lookfantastic Advent Calendar 2019, 89 EUR

Žiūriu nepersistengė šiemet su dizainu. Padarė dėžę ir tiek. Pamenu, kad kadaise būdavo labai gražūs. Kiek akį užmečiau į spoilerius, tai nei blogas, nei geras. Kadangi šiemet nebepirkau jų grožio dėžučių, tai manau visai gal ir įvertinčiau. Bet tie, kas pirko, tai gaus tradiciškai iš esmės tą patį. 


Aveda 12 Days Of Christmas Vegan Gift Set, 84,95 EUR

Duoklė truputį natūralesnės kosmetikos mėgėjams. Manęs kažkaip per daug čia nesuviliojo, bet kodėl ne? Visgi už tą kainą yra įdomesnių kalendorių.


“Kiehl’s” advento kalendorius 2019, apie 90 EUR

Lietuvoje turbūt jo dar nėra, bet sąrašus, kas slepiasi jau galima internete rasti. Būtent “Kiehl’s” aš turėjau du metus iš eilės ir džiaugiausi. Kartojasi tie produktai, bet šiemet mačiau bus ir tokių, kurių dviejuose ankstesniuose nebuvo. Taip, ir vėl norėčiau. 


Cult Beauty Advent Calendar 2019, 195 GBP

Niekada nesu pirkusi šioje parduotuvėje, bet žinau, kad tarp merginų populiari. Labai prabangus ir labai įdomus kalendorius. Ne mano kišenei, bet norėčiau, nes nemanau, kad bent vieną produktą esu kada bandžiusi. 


ASOS Grooming Advent Calendar, 38,99 EUR

Kalendorius vyrams. Gal ir nieko visai toks. Kažkaip nėra prie ko prikibt, viskas atrodo įdomiai. 


ASOS Face + Body Advent Calendar, 78,99 EUR

Ir vėl, jei ne tas šepetys, šepetėlis ir “Sleek” paletė, sakyčiau, kad labai net ir nieko. Visai norėčiau, gal net smagesnis už “Feelunique” ar “Lookfantastic”.


Douglas Advent Calendar Beauty 2019, 29,95 EUR

O “Douglas” šiemet pažėrė kalendorių puokštę. Ir nieko gero. Šito vien dėl blakstienų neimčiau. Ir nagų lakų. 


Douglas Advent Calendar Essential 2019, 29,95 EUR

Šitas gal kiek naudingesnis, bet tikrai nevilioja. 


Douglas Advent Calendar Exclusive 2019, 42,95 EUR

Šis vienintelis, kuriuo kažkiek apsidžiaugčiau gavusi dovanų. Yra visai smagių dalykėlių, nepridėta tokio jau visiško šlamšto. 


Douglas Advent Calendar Luxury 2019, 42,95 EUR

Rašo Luxury, bet kažin ar bent kiek džiugintų.


Advent Calendar Make Up 2019, 29,95 EUR

Šis gi mano akimis tik vienuoliktokėms. 


Douglas Advent Calendar Men 2019, 29,95 EUR

O va, kad vyriškas kalendorius yra, tai visai smagu. Net ir tie nagų karpikliai atrodo vietoje, maniškis per kiekvieną išvyką vis naują įsigyja. 


MALU WILZ advento kalendorius, 89 EUR

Pas mus nelabai populiari kosmetika, bet na, kalendorius parduodamas Lietuvoje, tai gal kas susidomės. Manęs kažkaip netraukia, gal dėl to, kad prekinis ženklas nieko nesako. 


Grožio produktų advento kalendorius “Morris & Co”, 29 EUR

Nieko nežinau nei apie pardavėją, nei apie kompaniją, bet jos kalendorių jau matėt aukščiau iš užsienietiškos parduotuvės, vien dėl vonios burbulų ir druskyčių šis kalendorius atrodo visai smagiai. Ir kaina gana padori visame kontekste. 


Style & Grace Bubble Boutique advento kalendorius su priemonėmis voniai, 25,89 EUR arba 15,90 EUR (mini-maxi.lt nariams)

Vienas tų, kur tikrai viskas susinaudotų, nes mėgstu aš vonią! O ir ko gero pigiausias. Visai norėčiau.


Atnaujinta

bareMinerals 24 Days of Clean Beauty, 94,80 EUR

Dekoratyvinės kosmetikos kalendorius natūralesnės kosmetikos gerbėjams. Man patiko tai, ką esu bandžiusi iš šio prekinio ženklo, tad tikrai džiaugčiausi tokiu kalendoriumi!


ESSENCE SPREAD THE MAGIC advento kalendorius, 29,99 EUR

“Eurokos” šiemet pasistengė ir ne tik turės savo kalendorių, bet į prekybą paleido “Essence” ir “Catrice”. Pažiūrėjau produktų sąrašą, tai manęs tikrai nevilioja nagų lakai ir lipdukai, bet manau jaunesnėms merginoms patiks. 


CATRICE DIY advento kalendorius, 34.99 EUR

Dar venas paprastutis kalendorius su mintimi, kad jį reikia paruošti ir padovanoti draugei. Kas susidomės? Produktai tikrai nėra blogiausi 🙂

Atnaujinta

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LOVE LUST DISCO lūpų priemonių advento kalendorius, 49.90 EUR (rašymo metu vyksta akcija)

“Eurokos” parduotuvėje pasirodė NYX kalendorius su lūpų dažais. Mane toks mažai domina, nes matau vos kelias patinkančias spalvas. 


EUROKOS advento grožio kalendorius “24 staigmenų dienos”, 34.90 EUR

Šiemet “Eurokos ir vėl turi savo kalendorių. Keliais eurais brangesnis, bet mano akimis ir įdomesnis nei pernykštis. Visai norėčiau ir gal net pagalvosiu. Produktai paprasti, bet sunaudojami. Pagal savo kainą, man atrodo tikrai vertesnis už “Douglas”.


Kol kas tiek. Žinau, kad neįtraukiau “Rituals”, “Nyx”, “Lancome”, bet kažkaip neradau, kur šiuos įsigyti internetu, o nežinau ar jau pasirodė Lietuvoje. Tad gal vėliau tiesiog papildysiu įrašą. 

Ir ko norėčiau pati? Manau kad didžiojo “The Body Shop” kalendoriaus. Nors žinoma jei snigtų pinigais, tai “Cult Beauty” būtų nr. vienas. O kol kas manau, šiais metais neturėsiu jokio. Nebent “Eurokos” vėl paleis kažką tokio gero kokybės ir kainos atžvilgiu :).

Kas traukia jūsų akį?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.