Advento grožio kalendoriai 2018

Estimated read time 7 min read

Update: Advento grožio kalendoriai 2019

Hey hey ar jaučiate jau Kalėdų dvelksmą? Spalio ketvirtą dieną? Aišku, kad ne, nes daugelis dar nepaslėpėme basučių ir vis dar gyvename ilgiausios per dešimtmetį vasaros nostalgija, šildymą tik šiandien įjungė. Tačiau žinote ką? Prekybininkai jau ruošiasi žiemos sezonui ir šiuo metu naršyklėje atsidariau tiek puslapių su skirtingais JAU parduodamais advento kalendoriais, kad ji lūžta. O kadangi ir jūs pradėjote jais domėtis (pernykštė advento kalendorių suvestinė iškilo į dienos skaitomiausius), tai aš nusprendžiau parengti šių metų sąrašą. Į jį įtrauksiu visus grožio (arba šiaip įdomesnius nevaikiškus) advento kalendorius, kuriuos galite nusipirkti Lietuvoje arba užsienio parduotuvėse, kurios siunčia pas mus. Įrašą pildysiu iki pat advento, nes tikiu, kad dar daug tų kalendorių atsiras, pvz., kol kas nėra “Douglas”, “Rituals” ir keleto kitų, kurie visada pasirodo :).

Teksto taisyklės tokios: kalendoriaus nuoroda veda pas pardavėją. Tada įdedu gamintojo foto ir parašau trumpą savo komentarą. Įspėju, kad labai nesiplėsiu. Tai pradedam Kalėdas!

“The Body Shop” 24 dienų užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 75 EUR.

Bet gi, kokie linksmučiai šiemet yra TBS kalendoriai. Visgi šis manęs labai nevilioja (dovanų gauti neatsisakyčiau, bet…), nes nemanau, kad mane labai džiugintų plaušinė ar popierinė dildė. Tik ne už 75 EUR.


“The Body Shop” 25 dienų prabangusis užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 99 EUR.

Sudėtimi man jis atrodo panašus. Gal kiek daugiau kūno sviestų? Patrauklesnis, nors dildė ir ta pati 🙂


“The Body Shop” 25 dienų didysis užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 139 EUR.

Va šito tai jau norėčiau. Ir dizainas pats gražiausias ir produktai įdomiausi. Būtų linksma, juo labiau, kad aš nesu daug TBS priemonių bandžiusi.


“L’occitane” Žvaigždynų advento kalendorius

Kaina: 89 EUR.

Gana netikėtas dizainas, bet man patinka. Šis kalendorius yra vienas tų, kurių norėčiau ir, manau, tikrai sunaudočiau tuos visus miniukus. Ką ten norėčiau, svajoju.


“L’occitane” Svajonių advento kalendorius

Kaina: 49 EUR. 

Na, šios kompanijos kalendoriai visada mieli. Pernykštis mažojo dizainas man pernai patiko labiau už jo prabangesnį kolegą, o šiemet atvirkščiai – didysis man atrodo gražesnis, kaip jums? “L’occitane” mane visada džiugina, tad imčiau ir jį!


“Asos The Face + Body Advent Calendar”

Kaina: 76,99 EUR.

Šiaip, man jis vienas iš trijų favoritų. Kiek įdomesnių produktų įdėta, nors žinoma, kad neišvengta ir neįdomaus užpildo.


“Lookfantastic” Advent Calendar

Kaina: 94.95 EUR.

Na, palyginus su ankstensiais LF kalendoriais, šio dizainas atrodo nuobodokas. Apskritai jie išsisemia tiek su dėžutėmis, turbūt ir su kalendoriais. LF unikalumas tik tas, kad neatskleidžiamas turinys, tačiau mačiau spoilerius – neįdomu tiems, kad prenumeravo #lfbeautybox.


DECLÉOR For December I Just Want To Glow 2018 Advent Calendar

Kaina: 92,45 EUR.

Nesu šios kompanijos gerbėja, tad ir kalendorius nelabai vilioja. Tačiau kiek užmečiau akį, sudėtis tikrai atrodo gana įvairi. Serumiukai, kremukai, šveitikliai…


Feelunique The Little Beauty Parcel – 24 Day Beauty Advent Calendar

Kaina: 90 EUR.

Šis kalendorius ir dar vienas mano favoritas. Atrodo lyg ir panašų į LF, bet dar nenusibodę produktai, kuriuos vis randu grožio dėžutėse.


Bubble T Cosmetics Advent Calendar

Kaina: 35,99 EUR.

Radau FeelUnique asortimente, tai negaliu neįtraukti į sąrašą. Gal kažką sudomins. Viduje vonios putos, dušo želės, ir kiti prausimosi smagumai. Man tai nelabai.


Clarins Women’s Advent Calendar

Kaina: 70 EUR.

“Clarins” mane traukiau daug labiau nei “Decleor”, tad mielai susipažinčiau su asortimentu per kalendorių.


NUXE Beauty Countdown

Kaina: 70,80 EUR.

Dar vienas iš tų, kur man atrodo neįdomūs (nors tuos blizgučius priglausčiau), išbandyčiau tik gavusi dovanų, bet gal kažkas dievina “Nuxe”?


“Weleda Nature’s Collection Advent Calendar” 

Kaina: 40,45 EUR.

Šis tas natūralumo gerbėjams. Man irgi visai patiktų. “Weleda” smagi kosmetika.


Atnaujinta 10 19

Kiehl’s Advento kalendorius

Kaina: apie 70 EUR.

Pasirodė ir “Kieh’s” kalendorius. Pernai aš būtent jį ir turėjau, buvau patenkinta, atradau įdomių produktų. Tikrai svarstytinas ir šiemet!


Douglas advento kalendorius

Kaina: 29.95 EUR.

Dizainas visai mielas, bet man nepatinka viskas kas yra ne kosmetika, tai yra nagų dildės ir kt, o jų čia daug :/.


Douglas Makeup Advent Calendar

Kaina: 29.95 EUR.

Šis skirtas daugiau dekoratyvinei kosmetikai, bet šiaip “Douglas” kalendoriai kiek nuviliantys. Seniau bent kvepalų būdavo, ar kažko įdomesnio. Manęs visiškai neįkvepia tokie dalykai kaip kelioninis indelis kremui ar antakių linijos trafaretas. Rimtai? Kaip jums?


Atnaujinta 10 21

“Lookfantastic” savo asortimentą pasipildė keletu įdomių kalendorių!

Lumene Beauty Advent Calendar

Kaina: 103.45 EUR.

Nagi nagi, sakyčiau, kad šis kalendorius man vienas įdomiausių. Aš mėgstu “Lumene”. Gal nėra taip, kad pirkčiau ištisai jų naujienas, bet visada atkreipiu dėmesį kas pasirodo, pakiloju, net pasvajoju. O ir anksčiau nesu mačiusi, kad jie leistų advento kalendorius.


NYX Professional Makeup Sugar Trip 24 Days of Beauty Advent Calendar

Kaina: 57.95 EUR.

Atsirado LF, manau greitai atsiras ir pas mus. Gal ir ne visos spalvos patrauklios, bet man labai patiko, kad šiais metais ne vien tik lūpų dažai dominuos. Visko po truputį. Visai smagus.


Maybelline Countdown Advent Calendar Christmas Gift

Kaina: 57.95 EUR.

Tik 12 dienų. Šiaip produktai lyg ir faini, esu bandžiusi ne vien, bet tokie ir per paprasti. Man regis dauguma “Maybelline” gerbėjų bent pusę yra čiupinėjusios, ar ne?


MAC Advent Calendar

Kaina: 143.95 EUR.

Šiuo metu išparduotas, bet žadamas papildymas. Nesu nieko bandžiusi iš MAC. Tiesiog, kai paleidžia akcijas tai pasižvalgau ir neišsirenku nuo ko pradėti bandyti. Toks kalendorius labai palengvintų pirmą pažintį. Ir piniginę, žinoma 🙂


Atnaujinta 10 29

Douglas kalendorius “Believe in Angels”

Kaina 37.95 EUR.

Jei atvirai, tai man šis kalendorius atrodo pats patraukliausias kainos ir kokybės prasme. Ir jei lapkričio pabaigoje jie dar bus prekyboje, o aš dar turėsiu noro ir pinigų, tai labai pagalvosiu apie įsigyjimą.


THE RITUAL OF ADVENT prabangus kalendorius

Kaina: 89 EUR. 

Gaila, kad svetainėje neišvardinta sudėtis. Bet kiek pamenu, tai prabangusis “Rituals” kalendorius yra tikrai vertas dėmesio. Norėčiau.


THE RITUAL OF ADVENT išskirtinis kalendorius

Kaina: 59.50 EUR.

Vėl gi, svetainėje neparašyta kas sudėtyje. Manau tą informaciją dar papildys, arba teks sužinoti apsilankius salonuose. Iš pernai atsimenu, kad prabangusis kalendorius pasirodė gerokai įdomesnis.


Atnaujinta 10 30

EUROKOS grožio kalendorius

Kaina: 24.99 EUR. 

Ko gero tai pigiausias kalendorius. Ir nesusilaikiau – nusipirkau, nors tikiu, kad jei jų neišpirks, tai dar bus kokių akcijų. Nors internete neskelbia, bet kitoje pusėje yra išvardinti visi dalykai. Prekiniai ženklai nėra labai stebukliniai: “Fruttini”, “Clinians”, “Cameleo”, “Aldo Vandini”. Tačiau yra šiek tiek ir “didesnių”: “Mercedes-Benz” kvepalų miniatūra, “Gosh” lūpų dažų pagrindas, keletas “Catrice”, “Gabriella Salvete” produktų, “EO Lab” rankų kremas, “Geomar” veido pienelis. Ir kad ir kokie paprastučiai tie ženklai bebūtų, nėra jokio “tuščio kelioninio kremo indelio” ar dildės. Man kažkokia trauma nuo jų. Nieko aš iš to kalendoriaus nesitikiu labai, bet norėtųsi, kad tokių pigesnių alternatyvų atsirastų daugiau. “Drogas”, gal jūsų eilė su visais “Rossmanais”?


Šiuo metu tiek, bet neabejoju, kad į šį sąrašą reiks įtraukti vieną kitą. O gal ką atsiradusio praleidau?

Ar planuojate kažką įsigyti? Aš dar nežinau. Jei ir sugalvosiu kažką, tai tik lapkričio viduryje, dabar dar nesinori net galvoti, kad tuoj žiema.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmos foto autorius – Torsten Dettlaff.

Total
0
Shares

25Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Pamačiau įrašo foto Instagram’e, ir sumečiau, kad Salomėja labai gudriai mėto užuominas nežinantiems, ką jai gimimo dienos proga padovanoti 😀 Pati neperku, pigesni neįdomūs, brangūs tiesiog per brangūs. Bet labai lauksiu Tavo įrašų, jei vis tik kažkuris atkeliaus ar pati įsigysi.

 2. 2
  Aldėja

  Aš RITUALS, CLARINS, KIEHL’S ir NYX labai noriu. Ai, ir L’Occitane šiemet vaikinas pažadėjo padovanot, žiūrėsim kas bus! ❤

 3. 3
  Salomėja

  Alma, nea, aš šiuo metu turiu tiek norų labiau susijusių su technologijomis ir… batais :), kad iš žmonių, kurie man galėtų dovanoti tokios vertės dovanas, mieliau norėčiau gauti vokelio pavidalo “kalendorių”. Pernai pirkau “Kiehl’s”, džiaugiausi, bet kartot nenorėčiau, nes bijau, kad dalis produktų bus tie patys. Dovanų gauti norėčiau bet kurį. Jei gerai seksis, tai gal lapkritį pati pasidovanosiu “Douglas” (jei atrodys įdomus) ar “L’occitane”.

 4. 5
  Monika

  Yra ir siais metais isleistas standartinis Douglas kalendorius su kvepalu miniaturomis kaip ir anksciau budavo, tik kol kas LT jis dar nepasieke. O sie parduodami kubiukai tai kazkoks pasityciojimas, ypac uz tokia neadekvaciai uzkelta lietuviska kaina…

 5. 6
  Agnė

  Ruošiausi prašyti Kiehls kalendoriaus, bet atrodo produktai tie patys kaip ir pernai :(. Vilioja asos ir feelunique kalendoriai

 6. 7
  Salomėja

  Na, aš šiandien parsinešiau Kiehl’s, tai tikrai yra besikartojančių produktų, ypač tie didieji. Bet šiaip ne viskas taip pat. manau gal trečdalis skiriasi, o besikartojančių produktų kiekiai irgi kitaip pasiskirstę. Man gaila, kad mano mylimos kaukės induko nebus 🙂

 7. 10
  Salomėja

  Ai taip dėl teisybės nepatingėjau sulyginimo padaryti. Va matosi kokie produktai kartojasi ir kurių kiekis skiriasi 🙂 Šampūno daugiau, veido prausiklio mažiau ir pan.

  2018 “Ultra Facial Cream” veido kremas (7 ml).
  2017 “Ultra Facial Cream” veido kremas (7 ml).

  2018 “Calendula Herbal-Extract Toner” veido tonikas (40 ml).
  2017 “Calendula Herbal-Extract Toner” veido tonikas (40 ml).

  2018 “Creamy Eye Treatment With Avocado” paakių kremas (14 g).
  2017 “Creamy Eye Treatment With Avocado” paakių kremas (14 g).

  2018 “Super Multi Corrective Cream” (7ml)
  2017

  2018 “Kiehl’s Lip Balm” lūpų balzamas (15 ml).
  2017 “Kiehl’s Lip Balm” lūpų balzamas (15 ml).

  2018 “Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask” veido kaukė (14 ml).
  2017 “Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask” veido kaukė (14 ml).

  2018 “Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque” veido kaukė (5 ml).
  2017 “Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque” veido kaukė (14 ml).

  2018 “Midnight Recovery Concentrate” naktinis koncentratas (2 ml).
  2017 “Midnight Recovery Concentrate” naktinis koncentratas (4 ml).

  2018 “Creme De Corps” kūno kremas (30 ml).
  2017 “Creme De Corps” kūno kremas (5 ml).

  2018 “Amino Acid” šampūnas (65 ml).
  2017 “Amino Acid” šampūnas (30 ml).

  2018 “Amino Acid Conditioner” plaukų kondicionierius (65 ml).
  2017 “Amino Acid Conditioner” plaukų kondicionierius (30 ml).

  2018 “Ultimate Strength Hand Salve” rankų kremas (75 ml).
  2017 “Ultimate Strength Hand Salve” rankų kremas (75 ml).

  2018 “Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate” veido koncentratas (5 ml).
  2017 “Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate” veido koncentratas (5 ml).

  2018 “Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate” koncentratas (5 ml).
  2017 “Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate” koncentratas (5 ml).

  2018 “Facial Fuel Enegising Moisture Treatment for man” (15ml)
  2017

  2018 “Calendula and aloe soothing hydration masque” (5ml)
  2017

  2018 “Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil” valomasis aliejus (3 ml).
  2017 “Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil” valomasis aliejus (3 ml).

  2018 “Midnight Recovery Eye” paakių kremas (3 ml).
  2017 “Midnight Recovery Eye” paakių kremas (3 ml).

  2018 “Clearly Corrective Dark Spot Solution” serumas (4 ml).
  2017 “Clearly Corrective Dark Spot Solution” serumas (1,5 ml).

  2018 “Ultra Facial Cleanser” veido prausiklis (30 ml).
  2017 “Ultra Facial Cleanser” veido prausiklis (75 ml).

  2018 “Ultimate man body scrub soap” (90g)
  2017

  2018 “Clearly corrective brightening and smoothing moisture treatment” (7ml)
  2017

  2018 “Daily Reviving Concentrate” dieninis koncentratas (2 ml).
  2017 “Daily Reviving Concentrate” dieninis koncentratas (2 ml).

  2018 “Age defender power serum” (3ml)
  2017 

  Ir kas buvo 2017, bet nėra dabar:

  “Creme De Corps Soy Milk & Honey Whipped” kūno kremas (15 ml).
  “Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash” veido prausiklis (30 ml).
  “Gently Exfoliating Body Scrub” kūno šveitiklis (5 ml).
  “Blue Astringent Herbal Lotion” losjonas (40 ml).
  “Ultra Facial Oil-Free Gel Cream” veido kremas (7 ml).
  “Nurturing Baby Cream For Face & Body” kremas kūdikiams (5 ml).

 8. 12
  Indre

  jau mačiau yra Rituals ir Douglas Believe in angels kalendorius. būtų įdomu jūsų nuomonė apie juos 🙂

 9. 13
  Salomėja

  Į įrašą įtrauksiu, bet o ką nuomonė? Juk neturiu aš jų, tai tik galiu pasakyti ar norėčiau 🙂

 10. 14
  Indre

  vistiek jau domites ne pirmi metai kalendoriais, tai is sudeties turbut matote, ar faini, ar verti pirkti kalendoriai.. tik tiek 🙂

 11. 16
  Salomėja

  Spėčiau, kad tai, ką galima rasti travel size lentynėlėse. Šiandien eisiu į vieną Eurokos, jei bus proga, apžiūrėsiu. Kol kas tai atrodo įperkamiausias kalendorius ir jei nėra “tuščio kelioninio kremo indelio”, tai jau visai ir neblogai. O šiaip prie užsakymų dedamomis dovanomis mačiau merginos džiaugiasi, kitos net daro po 5 skirtingus užsakymus vietoje vieno 🙂

 12. 17
  Dalia

  Och, ir kaip gi dabar išsirinkti… Kažkaip dailiausiai atrodo ta Rituals eglutė, bet…jau matau, kaip mano dvi draugės viską nukabinėja arba kasdien zyzia, kad nukelčiau pažaisti 😀 Bet kažkaip širdis linksta prie L’Occitanne, Rituals, Wileda arba susipažinti su Kiehl’s.

 13. 19
  Gertrūda

  As labai noreciau clinique kalendoriaus. Pernai tikrai buvo,ar pasirodys ir siemet?

 14. 22
  Salomėja

  Aldėja, o kur jį lietuviams pirkt? Nes į sąrašą aš tik pasiekiamus įtraukiau.

 15. 23
  Rūtavilė

  Kažkaip nuo praėjusių metų vis hipnotizuoju Biotherm advento kalendorių. Praėjusiais metais taip pat gundė Clinique, nes ten pasirodė geras balansas tarp dažų ir kremų Eurokos kaip už tokią kainą tai tikrai turi teisę gyventi. Praėjusiais metais turėjau Loccitane, susėdus kažkada susiskaičiavau jo tikrąją vertę pagal didesnių pakuočių ml kainą. Tai tiek ir išėjo, 49€. Douglas tai tik tas “brangesnis” bent truputį vertas dėmesio. Bet iš kur ten jo vertė 160€ kai viskas tik po kelis ml 😉
  Kas sakotės iš užsienio, pvs Look Fantastic ar sėkmingai jus pasiekia tokie pirkiniai?

 16. 25
  Indre

  as turiu douglas believe in angels kalendoriu. tai idomumo delei dabar skaiciuojuosi irgi verte 🙂 na, siai dienai apie 50 eur jau gavosi, tai manau, kad ir visi 160 Eur susidarys.

+ Leave a Comment