Update: Advento grožio kalendoriai 2019

Hey hey ar jaučiate jau Kalėdų dvelksmą? Spalio ketvirtą dieną? Aišku, kad ne, nes daugelis dar nepaslėpėme basučių ir vis dar gyvename ilgiausios per dešimtmetį vasaros nostalgija, šildymą tik šiandien įjungė. Tačiau žinote ką? Prekybininkai jau ruošiasi žiemos sezonui ir šiuo metu naršyklėje atsidariau tiek puslapių su skirtingais JAU parduodamais advento kalendoriais, kad ji lūžta. O kadangi ir jūs pradėjote jais domėtis (pernykštė advento kalendorių suvestinė iškilo į dienos skaitomiausius), tai aš nusprendžiau parengti šių metų sąrašą. Į jį įtrauksiu visus grožio (arba šiaip įdomesnius nevaikiškus) advento kalendorius, kuriuos galite nusipirkti Lietuvoje arba užsienio parduotuvėse, kurios siunčia pas mus. Įrašą pildysiu iki pat advento, nes tikiu, kad dar daug tų kalendorių atsiras, pvz., kol kas nėra “Douglas”, “Rituals” ir keleto kitų, kurie visada pasirodo :).

Teksto taisyklės tokios: kalendoriaus nuoroda veda pas pardavėją. Tada įdedu gamintojo foto ir parašau trumpą savo komentarą. Įspėju, kad labai nesiplėsiu. Tai pradedam Kalėdas!

“The Body Shop” 24 dienų užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 75 EUR.

Bet gi, kokie linksmučiai šiemet yra TBS kalendoriai. Visgi šis manęs labai nevilioja (dovanų gauti neatsisakyčiau, bet…), nes nemanau, kad mane labai džiugintų plaušinė ar popierinė dildė. Tik ne už 75 EUR.


“The Body Shop” 25 dienų prabangusis užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 99 EUR.

Sudėtimi man jis atrodo panašus. Gal kiek daugiau kūno sviestų? Patrauklesnis, nors dildė ir ta pati 🙂


“The Body Shop” 25 dienų didysis užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 139 EUR.

Va šito tai jau norėčiau. Ir dizainas pats gražiausias ir produktai įdomiausi. Būtų linksma, juo labiau, kad aš nesu daug TBS priemonių bandžiusi.


“L’occitane” Žvaigždynų advento kalendorius

Kaina: 89 EUR.

Gana netikėtas dizainas, bet man patinka. Šis kalendorius yra vienas tų, kurių norėčiau ir, manau, tikrai sunaudočiau tuos visus miniukus. Ką ten norėčiau, svajoju.


“L’occitane” Svajonių advento kalendorius

Kaina: 49 EUR. 

Na, šios kompanijos kalendoriai visada mieli. Pernykštis mažojo dizainas man pernai patiko labiau už jo prabangesnį kolegą, o šiemet atvirkščiai – didysis man atrodo gražesnis, kaip jums? “L’occitane” mane visada džiugina, tad imčiau ir jį!


“Asos The Face + Body Advent Calendar”

Kaina: 76,99 EUR.

Šiaip, man jis vienas iš trijų favoritų. Kiek įdomesnių produktų įdėta, nors žinoma, kad neišvengta ir neįdomaus užpildo.


“Lookfantastic” Advent Calendar

Kaina: 94.95 EUR.

Na, palyginus su ankstensiais LF kalendoriais, šio dizainas atrodo nuobodokas. Apskritai jie išsisemia tiek su dėžutėmis, turbūt ir su kalendoriais. LF unikalumas tik tas, kad neatskleidžiamas turinys, tačiau mačiau spoilerius – neįdomu tiems, kad prenumeravo #lfbeautybox.


DECLÉOR For December I Just Want To Glow 2018 Advent Calendar

Kaina: 92,45 EUR.

Nesu šios kompanijos gerbėja, tad ir kalendorius nelabai vilioja. Tačiau kiek užmečiau akį, sudėtis tikrai atrodo gana įvairi. Serumiukai, kremukai, šveitikliai…


Feelunique The Little Beauty Parcel – 24 Day Beauty Advent Calendar

Kaina: 90 EUR.

Šis kalendorius ir dar vienas mano favoritas. Atrodo lyg ir panašų į LF, bet dar nenusibodę produktai, kuriuos vis randu grožio dėžutėse.


Bubble T Cosmetics Advent Calendar

Kaina: 35,99 EUR.

Radau FeelUnique asortimente, tai negaliu neįtraukti į sąrašą. Gal kažką sudomins. Viduje vonios putos, dušo želės, ir kiti prausimosi smagumai. Man tai nelabai.


Clarins Women’s Advent Calendar

Kaina: 70 EUR.

“Clarins” mane traukiau daug labiau nei “Decleor”, tad mielai susipažinčiau su asortimentu per kalendorių.


NUXE Beauty Countdown

Kaina: 70,80 EUR.

Dar vienas iš tų, kur man atrodo neįdomūs (nors tuos blizgučius priglausčiau), išbandyčiau tik gavusi dovanų, bet gal kažkas dievina “Nuxe”?


“Weleda Nature’s Collection Advent Calendar” 

Kaina: 40,45 EUR.

Šis tas natūralumo gerbėjams. Man irgi visai patiktų. “Weleda” smagi kosmetika.


Atnaujinta 10 19

Kiehl’s Advento kalendorius

Kaina: apie 70 EUR.

Pasirodė ir “Kieh’s” kalendorius. Pernai aš būtent jį ir turėjau, buvau patenkinta, atradau įdomių produktų. Tikrai svarstytinas ir šiemet!


Douglas advento kalendorius

Kaina: 29.95 EUR.

Dizainas visai mielas, bet man nepatinka viskas kas yra ne kosmetika, tai yra nagų dildės ir kt, o jų čia daug :/.


Douglas Makeup Advent Calendar

Kaina: 29.95 EUR.

Šis skirtas daugiau dekoratyvinei kosmetikai, bet šiaip “Douglas” kalendoriai kiek nuviliantys. Seniau bent kvepalų būdavo, ar kažko įdomesnio. Manęs visiškai neįkvepia tokie dalykai kaip kelioninis indelis kremui ar antakių linijos trafaretas. Rimtai? Kaip jums?


Atnaujinta 10 21

“Lookfantastic” savo asortimentą pasipildė keletu įdomių kalendorių!

Lumene Beauty Advent Calendar

Kaina: 103.45 EUR.

Nagi nagi, sakyčiau, kad šis kalendorius man vienas įdomiausių. Aš mėgstu “Lumene”. Gal nėra taip, kad pirkčiau ištisai jų naujienas, bet visada atkreipiu dėmesį kas pasirodo, pakiloju, net pasvajoju. O ir anksčiau nesu mačiusi, kad jie leistų advento kalendorius.


NYX Professional Makeup Sugar Trip 24 Days of Beauty Advent Calendar

Kaina: 57.95 EUR.

Atsirado LF, manau greitai atsiras ir pas mus. Gal ir ne visos spalvos patrauklios, bet man labai patiko, kad šiais metais ne vien tik lūpų dažai dominuos. Visko po truputį. Visai smagus.


Maybelline Countdown Advent Calendar Christmas Gift

Kaina: 57.95 EUR.

Tik 12 dienų. Šiaip produktai lyg ir faini, esu bandžiusi ne vien, bet tokie ir per paprasti. Man regis dauguma “Maybelline” gerbėjų bent pusę yra čiupinėjusios, ar ne?


MAC Advent Calendar

Kaina: 143.95 EUR.

Šiuo metu išparduotas, bet žadamas papildymas. Nesu nieko bandžiusi iš MAC. Tiesiog, kai paleidžia akcijas tai pasižvalgau ir neišsirenku nuo ko pradėti bandyti. Toks kalendorius labai palengvintų pirmą pažintį. Ir piniginę, žinoma 🙂


Atnaujinta 10 29

Douglas kalendorius “Believe in Angels”

Kaina 37.95 EUR.

Jei atvirai, tai man šis kalendorius atrodo pats patraukliausias kainos ir kokybės prasme. Ir jei lapkričio pabaigoje jie dar bus prekyboje, o aš dar turėsiu noro ir pinigų, tai labai pagalvosiu apie įsigyjimą.


THE RITUAL OF ADVENT prabangus kalendorius

Kaina: 89 EUR. 

Gaila, kad svetainėje neišvardinta sudėtis. Bet kiek pamenu, tai prabangusis “Rituals” kalendorius yra tikrai vertas dėmesio. Norėčiau.


THE RITUAL OF ADVENT išskirtinis kalendorius

Kaina: 59.50 EUR.

Vėl gi, svetainėje neparašyta kas sudėtyje. Manau tą informaciją dar papildys, arba teks sužinoti apsilankius salonuose. Iš pernai atsimenu, kad prabangusis kalendorius pasirodė gerokai įdomesnis.


Atnaujinta 10 30

EUROKOS grožio kalendorius

Kaina: 24.99 EUR. 

Ko gero tai pigiausias kalendorius. Ir nesusilaikiau – nusipirkau, nors tikiu, kad jei jų neišpirks, tai dar bus kokių akcijų. Nors internete neskelbia, bet kitoje pusėje yra išvardinti visi dalykai. Prekiniai ženklai nėra labai stebukliniai: “Fruttini”, “Clinians”, “Cameleo”, “Aldo Vandini”. Tačiau yra šiek tiek ir “didesnių”: “Mercedes-Benz” kvepalų miniatūra, “Gosh” lūpų dažų pagrindas, keletas “Catrice”, “Gabriella Salvete” produktų, “EO Lab” rankų kremas, “Geomar” veido pienelis. Ir kad ir kokie paprastučiai tie ženklai bebūtų, nėra jokio “tuščio kelioninio kremo indelio” ar dildės. Man kažkokia trauma nuo jų. Nieko aš iš to kalendoriaus nesitikiu labai, bet norėtųsi, kad tokių pigesnių alternatyvų atsirastų daugiau. “Drogas”, gal jūsų eilė su visais “Rossmanais”?


Šiuo metu tiek, bet neabejoju, kad į šį sąrašą reiks įtraukti vieną kitą. O gal ką atsiradusio praleidau?

Ar planuojate kažką įsigyti? Aš dar nežinau. Jei ir sugalvosiu kažką, tai tik lapkričio viduryje, dabar dar nesinori net galvoti, kad tuoj žiema.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmos foto autorius – Torsten Dettlaff.